We noticed that you may be viewing lithuania.4life.com from a different country. To get the best experience we suggest double checking that you're on the website closest to you.
  • Daugiau nei 20 % nuolaidos jums!
  • Nemokamas siuntimas su užsakymais nuo 125 EUR. Žiūrėkite siuntimo sąlygas.

Kanojų irkluotoja iš „Team 4Life“ pateko į pasaulio čempionatą

Kopijuoti URL
Solt Leik Sitis, Juta, JAV (2022 m. liepos 5 d.) „Team 4Life“ kanojų irkluotoja Estefanía Fernández laimėjo seriją kvalifikacinių lenktynių ir taip įgijo teisę rugpjūtį dalyvauti šio sporto pasaulio čempionate.

Vasarį p. Fernández laimėjo Estremadūros čempionatą pietvakarių Ispanijoje. Kovą ji 1500 metrų lenktynėse laimėjo Ispanijos čempionės titulą. Abi šios pergalės suteikė jai teisę dalyvauti pasaulio čempionate Kanadoje. Iš Europos į Šiaurės Ameriką ji keliaus rugpjūčio pradžioje.

P. Fernández komentaras: „Toliau entuziastingai treniruojuosi ir siekiu užsibrėžto tikslo – patekti į Ispanijos olimpinę rinktinę. Įgyvendindama svajones jaučiu didžiulį pasitenkinimą. Mitybą papildau „4Life“ produktais, dėl kurių irgi išlaikau entuziazmą ir šio mitybos režimo laikausi pareigingai.“

Už ponios Fernández aistra sportui atlyginama aukso medaliais. Birželį ji dalyvavo ilgos distancijos, trijų pakopų dviviečių kanojų varžybose Valensijoje (Ispanija). Jos įgula užėmė pirmąją vietą.

Kompanija „4Life“ – „Immune System Company“ – yra pirmoji į rinką pateikusi perdavimo faktorių mokslinius tyrimus. Ji turi biurus 25 rinkose, aptarnauja klientus iš viso pasaulio.