„Foundation 4Life“ remia organizaciją „Leben mit Behinderung Sozialeinrichtung gGmbH“ 2020-02-11
„Foundation 4Life“ remia organizaciją „Leben mit Behinderung Sozialeinrichtung gGmbH“
Hamburgas (Vokietija), 2020 m. vasario 11 d. Kompanija „4Life Research Germany GmbH“ su džiaugsmu praneša apie sprendimą paremti organizaciją „Leben mit Behinderung Sozialeinrichtung gGmbH“, priklausančią asociacijai „Leben mit Behinderung Hamburg e.V.“ dosnia auga per „Foundation 4Life“. Šia auka siekiama vaikams ir jauniems žmonėms, turintiems negalių, padėti dalyvauti vasaros stovyklose.

Į registruotą asociaciją „Leben mit Behinderung Hamburg e.V.“ yra susijungusios maždaug 1 500 šeimų, kuriose yra narių, turinčių psichinę ar fizinę negalią. Ši asociacija tokias šeimas remia jau daugiau nei 60 metų, jas konsultuoja ir padeda eiti individualiu gyvenimo keliu. „Leben mit Behinderung Hamburg e.V. “ siekia negalią turintiems žmonėms bei jų šeimos nariams suteikti daugiau galimybių gyventi taip, kad jie galėtų tobulėti ir integruotis į visuomenę.

Ši „Foundation 4Life“ auka yra ypač naudinga remiamos organizacijos atostogų kelionių programai. Nuo pat 1974 metų fondas siūlo atostogų stovyklas neįgaliems vaikams ir jaunuoliams, kurie patys į tokias stovyklas dėl negalios vykti negali. Kiekvienais metais šiais kelionių pasiūlymais pasinaudoja maždaug 125 vaikai, paaugliai ir suaugusieji. Išlaidos, reikalingos norint tokias keliones organizuoti, yra milžiniškos. Būtent todėl „4Life“ norėtų prisidėti prie „Leben mit Behinderung Sozialeinrichtung gGmbH“ veiklos ir paaukoja jiems 4 000,00 EUR.

„Organizacijos „Leben mit Behinderung Hamburg e.V.“ veikla yra unikali, o mes iš tiesų džiaugiamės galėdami prisidėti prie atostogų stovyklų projekto“, – sako „4Life Research Germany GmbH“ pardavimo Vokietijoje ir Austrijoje vadovas Gregor Koch. Europos viceprezidento Rafael Fernández („4Life Research Spain SLU“) komentaras: „Šių renginių dalyviai gali džiaugtis smagiu laiku bendruomenėje, o jų tėvai ir šeimos nariai, kurie tame dalyvauja, irgi gauna galimybę pailsėti bei įkrauti energijos atsargas.“

„4Life“ turi atstovybes 25 rinkose, iš kurių aptarnauja visą pasaulį aprėpiantį nepriklausomų platintojų ir jų klientų tinklą.


Daugiau informacijos:
Calvin Jolley
Viceprezidentas
Korporacijos komunikacija
4Life Research
[email protected]