Platintojai ir korporacijos darbuotojai dalyvavo pirmojoje „4Life“ tarnavimo kelionėje 2019-05-28
Platintojai ir korporacijos darbuotojai dalyvavo pirmojoje „4Life“ tarnavimo kelionėje

Solt Leik Sitis, Juta, JAV (2019 m. gegužės 28 d.) Platintojai ir korporacijos atstovai, tarp kurių buvo ir įkūrėjai David bei Bianca Lisonbee, dalyvavo pirmojoje metinėje tarnavimo kelionėje į Bogotą (Kolumbija). Bendradarbiaudami su fondu „Catalina Muñoz Foundation“ per dvi dienas dalyviai pastatė aštuonis namus.

Tarp renginyje dalyvavusių korporacijos atstovų taip pat buvo rinkodaros vyresnysis viceprezidentas Brian Gill, tarnavimo reikalų viceprezidentės Catherine Larsen, Kolumbijos padalinio generalinis direktorius Nao Lau, tarnavimo ambasadorė Jenna Lisonbee ir darbuotojai iš Kolumbijos biuro.

Taip pat atvyko tokie platintojai, kaip „Platinum International Diamond“ rangą turintys Ray ir Barbara Meurer, dr. Herminio Nevárez ir Susana Moya, Ángel Molina ir Ivelisse López, Miguel Bermúdez Marín, Iván Rodríguez ir Lilly bei Angel Sánchez.

Renginyje buvo ir keli „Gold International Diamond“: Ranny Marrero ir Ivelysse Robles Nieves, Norma Rocha, José Martín Rosado, Ruth Flórez De Bermúdez, Shawn Alford, Leo ir Jordanna Espinosa, ir Edison bei Claudia Echeverry. Prie tarnavimo projekto taip pat prisijungė „International Diamond“ Abigail López, Julieth Galeano ir Lorena Vega.

Ponios Larsen komentaras: „Tapome tikro sinergijos stebuklo liudininkais. Mūsų laikas ir aukos buvo sujungti į vientisą pasiekimą. Maži dalykai tapo dideliais. Kai pamačiau platintojus, darbuotojus ir paramos gavėjus, drauge besidalijančius tuo, ką žmonija turi geriausio, tai mane pakeitė iš esmės.“

Bianca Lisonbee komentaras: „Kolumbijoje patyrėme fantastiškus įspūdžius. Sakoma, kad nuoširdus tarnavimas bei labdara padeda ne tik ją gaunantiems, bet ir ją teikiantiems žmonėms. Būtent taip čia jautėmės visi.“ 

Biurus 25 rinkose visame pasaulyje turinti kompanija „4Life“ aptarnauja didžiulį nepriklausomų platintojų ir jų klientų tinklą.

Daugiau informacijos:
Calvin Jolley
Viceprezidentas 
Korporacijos komunikacija
4Life Research
[email protected]