We noticed that you may be viewing lithuania.4life.com from a different country. To get the best experience we suggest double checking that you're on the website closest to you.
  • Renginį veda
  • Vladas Jonauskas
  • Gaukite didmenines kainas
  • Sutaupykite daugiau nei 20 %
  • Nemokamas siuntimas užsakant per 100 EUR

Mokslas

Nuo 1998 m., 4Life Research® pristato Jums geriausios įmanomos kokybės produktus, kurie skirti bendrai Jūsų sveikatos būklei palaikyti. Mes visada atsidavę nuolatinėms inovacijoms ir moksliniams tyrimams kurdami produktus, skirtus sveikesniam Jūsų gyvenimui.*

"4Life" formulės sukurtos pasitelkiant mokslinius tyrimus ir atsidavimą maksimaliai kokybei ir efektyvumui. Sertifikuota "4Life Transfer Factor" garantija užtikrina identitetą, grynumą, stiprumą ir sudėtį kiekviename "4Life Transfer Factor" produkte, kurį vartojate.

Kompanijos samdomą Tyrimų ir plėtros komandą sudaro gydytojai ir mokslininkai, kurie užtikrina, kad "4Life" visada būtų mokslinių pasiekimų priešakyje. Papildomai, mūsų Sveikatos mokslų konsultacinė valdyba (angl. "Health Sciences Advisory Board", HSAB) padeda kuriant naujus produktus ir atliekant tolimesnius tyrimus su "4Life Transfer Factor" mokslu.

Produktai Jūsų gyvenimui

Kai jaučiatės sveikai, galite gyventi geriausią įmanomą gyvenimą. Norint to pasiekti, žmogui reikia sveikos gyvensenos ir subalansuotos mitybos. Štai kodėl žmonės priima išmanius sprendimus su "4Life Transfer Factor" produktais.

"4Life Transfer Factor®" mokslas

"4Life Transfer Factor" mokslas apima mokslinius tyrimus, technologiją, produktų inovaciją siekiant pagerinti bendrąją Jūsų savijautą. "4Life Transfer Factor" sudarytas iš trijų unikalių šaltinių, kurių kiekvienas užtikrina puikią savijautą:

"Transfer Factor XF" yra patentuotos sudėties koncentratas iš itin gerai filtruotų "4Life Transfer Factor" baltymų ir kitų peptidų, gaunamų iš karvių krekenų.

"Transfer Factor E-XF" - tai patentu apsaugota "4Life Transfer Factor" baltymų ir kitų peptidų koncentracija, gaunama iš vištų kiaušinių trynių.

"Tri-Factor" - patentu apsaugota nano technologijomis filtruota karvių krekenų koncentracija.

Produktų plėtra

"4Life" Tyrimų ir plėtros komanda atsidavusiai dirba kurdama produktus, kurie palaikytų bendrą savijautą ir tuo pat metu užtikrina aukščiausius kokybės ir testavimo standartus. "4Life" siūlo įvairias produkto formas, įskaitant kapsules, kramtomas tabletes, sulčių gėrimus, miltelius, išviršinio naudojimo produktus.

Kokybė ir laboratorijos

#

Prieš perduodami platinti „4Life“ produktai yra nuodugniai ištiriami: su jais atliekami šimtai testų. Testavimas garantuoja nepriekaištingą produktų kokybę per visą jų gyvavimo ciklą. Į pažangiausią laboratorijų įrangą „4Life“ investuoja milijonus dolerių. Šiai kompanijai priklauso viena iš moderniausių analizės laboratorijų per visą tiesioginės rinkodaros industriją. Šioje laboratorijoje atliekami ir žaliavų, ir gatavų produktų bandymai.

„4Life“ gamybos objektuose sumontuota pažangiausia pakavimo, kapsuliavimo ir maišymo įranga. Šiems objektams suteikti organizacijos „NSF® International“ GGP sertifikatai. Šie „NSF International“ GGP sertifikatai patvirtina, kad „4Life“ naudoja tinkamus metodus, įrangą ir kontrolės mechanizmus, būtinus norint išgauti aukščiausią maisto papildų kokybę.

Gamyba

"4Life" turi savo gamybos tinklą tiek šalyje, tiek užsienyje ir kontroliuoja kiekvieną gamybinį procesą. Tai apima, tačiau neapsiriboja, partijų žymėjimą, sudėtinių dalių maišymą, presavimą į kapsules ir pakavimą.

Identitetas


Kiekvienos sudedamosios dalies identitetas yra testuojamas prieš pradedant ją naudoti.

Grynumas


Kiekviena žaliava ir kiekvienas pagamintas produktas testuojamas siekiant nustatyti, ar jame nėra teršalų bei pašalinių medžiagų.

Stiprumas


Kiekviena sudedamoji dalis griežtai testuojama dėl jos poveikio stiprumo ir specifikacijų atitikties.

Sudėtis


Kiekviena produktų partija gaminama tiksliai pagal produktų specifikacijas ir formules.

Jei norite dar daugiau sužinoti apie "4Life" gamybos ir kokybės procesą, pasižiūrėkite filmuką Taking Transfer Factor to the World.

Akademinės asociacijos

"4Life Research®" užtikrina savo produktų efektyvumą bendradarbiaudama su akademinėmis asociacijomis, publikuodama mokslinius straipsnius, atlikdama mokslinius tyrimus.

"4Life" taip pat turi partnerystės sutartį su Misūrio universitetu, kur atliekamas visiškai randomizuotas, placebo kontroliuojamas 30-ies dienų efektyvumo tyrimas su "4Life Transfer Factor Renuvo®".

Bendradarbiavimas su mokslinėmis institucijomis apima bendradarbiavimą Molekuline ir taikomųjų mokslų laboratorija (MASL), kuri yra Auburno Universiteto švietimo kolegijos mokyklos dalis.

Patentai

4Life Patents

„4Life“ moksliniai tyrimai ir siekimas užsitikrinti patentinę apsaugą parodo, kad bendrovei svarbus ilgalaikis išskirtinumas bei stabilumas. „4Life“ turi penkis JAV ir 38 tarptautinius patentus, dar dešimtys šiuo metu nagrinėjamos.

Studijos ir publikacijos

#

Moksliniai tyrimai yra neatsiejama mūsų vardo dalis, o juos mes grindžiame inovacijomis, moksline baze ir švietimu. Šių tyrimų rezultatai buvo publikuoti įvairiuose moksliniuose žurnaluose, įskaitant: Nutrition & Metabolism; Applied Physiology; Nutrition, and Metabolism; Journal of the International Society of Sports Nutrition; and Medicine & Science in Sports & Exercise.

Mokslinė komanda

Ekspertų lygio moksliniai tyrimai prilygsta mokslinei sėkmei

Mums dirbanti mokslinių tyrimų ir plėtros komanda sudaryta iš imunologijos mokslo ekspertų ir mokslo daktarų, kurie sunkiai dirba tam, kad "4Life" visada būtų lyderio pozicijose. Mes taip pat bendradarbiaujame su dideliu būriu medikų ir mitybos specialistų visame pasaulyje, visi jie yra "4Life" Sveikatos mokslo konsultacinės tarybos nariai.

Sveikatos apsaugos konsultacinė valdyba