„4Life“ generalinis direktorius išrinktas į DSA valdybą 2019-01-10
„4Life“ generalinis direktorius išrinktas į DSA valdybą
Solt Leik Sitis, Juta, JAV (2019 m. sausio 10 d.) Kompanijos „4Life“ prezidentas ir generalinis direktorius Danny Lee išrinktas į asociacijos „Direct Selling Association“ (DSA) 2019 m. direktorių valdybą.

DSA bendradarbiauja su JAV Kongresu, kitomis valdžios agentūromis ir vartotojų apsaugos organizacijomis, kad pagal įstatymus užtikrintų deramą atstovavimą kompanijoms, kurios yra šios asociacijos narės. Direktorių valdybą sudaro šios srities įmonių vadovai, padedantys koordinuoti DSA veiklą.

Sprendimas dėl pono Lee paskyrimo į naująsias pareigas, apie kurį oficialiai bus pranešta 2019 m. birželį vyksiančiame kasmetiniame DSA susitikime Ostine (Teksasas, JAV), buvo priimtas vienbalsiai. Be to, kad dabar pradės eiti šias naująsias pareigas, ponas Lee jau priklauso organizacijos „World Federation of Direct Selling Associations“ (WFDSA) generalinių direktorių tarybai.

Sausio 1 d. DSA pristatė naują tiesioginio pardavimo savireguliacijos komitetą („Direct Selling Self-Regulatory Committee“, DSSRC), kuris veiks kaip autonominis organizacijos „Council of Better Business Bureaus“ padalinys. DSSRC prižiūrės visas tiesioginio pardavimo kompanijas bei jų platintojus, ne tik DSA nares. Atliekant internetinę stebėseną ypač daug dėmesio bus skiriama pranešimams apie verslo galimybes ir teiginiams apie produktus.

„4Life“ įkūrėjo ir valdybos pirmininko David Lisonbee komentaras: „Šis naujasis savireguliacijos komitetas – tai puikus mūsų pramonės žingsnis link griežto taisyklių laikymosi. Didžiuojuosi matydamas tai, kaip Danny laikosi mūsų tradicijos būti pramonės šakos lyderiais.“

Naujasis DSSRC procesas, pagrįstas vertinimu, identifikuos abejotinas verslo praktikas, kad šias būtų galima pertvarkyti. Jei tam tikra kompanija nesilaikys reikalavimų arba nereaguos į pastabas, ji bus perduota atitinkamai valdžios agentūrai.

Pono Lee komentaras: „Priimti šias pareigas man yra didžiulė garbė. Jau daug metų esame DSA nariai ir remiame fondą „Direct Selling Education Foundation“. „4Life“ visomis išgalėmis siekia laikytis mūsų srities etikos kodekso ir socialinės atsakomybės principų, kad ir kur pasaulyje užsiimtume verslu.

„4Life“ turi atstovybes 25 rinkose, iš kurių aptarnauja visą pasaulį aprėpiantį nepriklausomų platintojų ir jų klientų tinklą.

Daugiau informacijos:
Calvin Jolley
Viceprezidentas
Korporacijos komunikacija
4Life Research USA, LLC
[email protected]