„4Life“ suvažiavimas Europoje 2019-02-21
„4Life“ suvažiavimas Europoje
Solt Leik Sitis, Juta, JAV (2019 m. vasario 21 d.) Į kompanijos „4Life“ suvažiavimą Europoje „Together 2019“ atvyko daugiau nei 2000 žmonių. Bilietai buvo išparduoti visiškai. Renginys vyko Valensijos (Ispanija) Kongresų rūmuose, taip pat užsakytos ir papildomos patalpos, kurių prireikė dėl didesnio, nei planuota, dalyvių skaičiaus.

Šiame renginyje buvo pristatyti įvairūs produktai, tokie kaip „Energy Go Stix™ Tropical“, „4Life Transfer Factor Reflexion™“, „4LifeTransform™ Man“ ir „4LifeTransform™ Woman“. Dalyviai klausėsi pranešimų, kuriuos skaitė „4Life“ įkūrėjai David and Bianca Lisonbee, prezidentas ir generalinis direktorius Danny Lee, mokslo direktorius dr. David Vollmer bei rango „Platinum International Diamond“ platintojas dr. Herminio Nevárez. Buvo pripažinti platintojų pasiekimai, daugelis jų savo pasakojimais pasidalijo nuo scenos.

Suvažiavimo įvadinį pranešimą skaitė plaukikė parolimpietė ir keliskart medalininkė Teresa Perales. Ji pasidalijo įkvepiančia istorija apie užsispyrimą ir viltį, nepaisant didžiulių kliūčių. Ši moteris – tai daugiausiai apdovanojimų kada nors pelniusi Ispanijos parolimpietė.

Europos viceprezidento Rafael Fernández komentaras: „4Life“ plečiasi per visą Europą. Šis suvažiavimas parodė, kaip platintojai džiaugiasi galėdami dalytis „4Life“ produktais. Juos išties sujaudino David ir Bianca pasirodymas Europoje pirmąsyk per pastaruosius devynerius metus. Senajame žemyne „4Life“ yra užsitikrinusi stiprias pozicijas ir nesiliauja augti. Nekantrauju pamatyti tai, ką mums žada ateitis.“

Tarp daugiausiai pasiekusių platintojų, dalyvavusių renginyje, buvo „Platinum International Diamond“ Yadira Olivo ir „Gold International Diamond“ Nidia Pinzón López, Carme Solà Xalabardé, Maris Dreimanis, Tatiana Yachnaya, Àngels Muñoz Estape, Lourdes García, Barbara Wagner, José Martín ir Zoraida Rosado, Larisa Isakova bei Dmitriy Isakov, taip pat – Clementina Nena Beron ir naujieji „Gold International Diamond“ Gabriele Cordes bei Martin Grassinger.

„4Life“ pasaulinei korporacijai atstovavo pardavimo ir plėtros vietoje viceprezidentas Preston Richards, rinkodaros ir pardavimo iniciatyvų direktorius Matt Lisonbee, skaitmeninės rinkodaros vadovė Dana Fortune, ir tarnavimo ambasadorė Jenna Lisonbee.

„4Life“ turi atstovybes 25 rinkose, iš kurių aptarnauja visą pasaulį aprėpiantį nepriklausomų platintojų ir jų klientų tinklą.

Daugiau informacijos:
Calvin Jolley
Viceprezidentas
Korporacijos komunikacija
„4Life Research“
[email protected]