• Renginį veda
  • LINEA ELENA
  • Gaukite didmenines kainas
  • Sutaupykite daugiau nei 20 %
  • Nemokamas siuntimas užsakant per 100 EUR

Apie "4Life"

„4Life“ tiki, kad, dirbdami drauge, padedame žmonėms mėgautis sveiku ir teikiančiu pasitenkinimą gyvenimu. Norime, kad jaustumėtės gerai, nes bendradarbiaujate su kompanija, kurioje galima ne tik užsitikrinti sėkmę sau, bet ir padėti jos siekti kitiems.

Iš organizacijos Better Business Bureau (BBB) „4Life“ gavo įvertinimą „A+“, ji sulaukė American Business Awards (vienos iš žymiausių JAV verslo apdovanojimų programų) pripažinimo už produktų vystymą bei rinkodarą, ši kompanija taip pat daug kartų pateko į sąrašą The Direct Selling News Global 100.

Nuo pat 1998-ųjų tobuliname sertifikuotus 4Life Transfer Factor produktus, skatiname platintojų sėkmę ir dalyvaujame labdaros viso pasaulio bendruomenėms projektuose.

Apdovanojimai

#

International Quality Institute Monde Selection Silver Award

Since 1961, The International Quality Institute has ranked among Europe’s most rigorous independent, third-party quality panels.

#

LUXlife 2020 award

4Life was awarded the LUXlife Health, Beauty, & Wellness Award for Best Immune System Supplements in the United States and Best Health Supplements in Utah—2020.

#

2020 Stevie Award

4Life Transfer Factor® Collagen: The 2020 People’s Choice Stevie® Award for Favorite New Product in Skincare & Age-Defiance.

#

2019 "Gold" Golden Bridge Award

Gold for University Validation of Pre/o Formulation.

#

2019 Best Immune System Supplements

In 2019, LUXlife Magazine named 4Life "Best Immune System Supplements in the United States."

#

2019 Stevie Award

American Business Award for 4Life Pre/o Biotics and university collaboration

#

2019 Philanthropy Award

The Giving Hand – Awarded to Foundation 4Life by Granite School District for ongoing commitment to welfare of children in need.

#

Gold Golden Bridge Award

4Life was honored with the 2018 Corporate Communications Team of the Year for strategic development, execution, and crisis communications in the aftermath of Hurricane Maria.

#

Silver Golden Bridge Award

Foundation 4Life® received Achievement of the Year honors for its relief campaign between Utah, Florida, and Puerto Rico after Hurricane Maria.

#

Golden Bridge Milestone of the Year

Foundation 4Life’s initiative in Puerto Rico to provide support to the victims of Hurricane Maria garnered the organization an award for Philanthropy Campaign.

#

Gold Telly Award for videography

4Life won a 2018 Gold Telly Award for Physicians’ Desk Reference video.

#

2018 Corporate USA TODAY Best Supplement Provider

Corporate USATODAY named 4Life the 2018 Best Health & Fitness Supplement Provider in the United States of America.

#

2017 Global Health & Pharma Best-In-Class

In 2017, Global Health & Pharma named 4Life the Best Supplement Provider in the United States of America.

#

Silver Stevie Award for PR

Foundation 4Life won a Silver Stevie from the American Business Awards (ABA) for 2018 Public Relations Campaign of the Year.

#

Gold Telly Award for Essential Oils

„4Life“ partnerių vaizdo klipas apie eterinius aliejus laimėjo auksinį „Telly“ už montavimo meistriškumą.

#

Collaborative Sciences Innovation Award

Embria® Health Sciences recognized 4Life with its 2017 Collaborative Innovation award for the company’s work in advancing 4Life Transfer Factor science.

#

Silver Telly Award for Production

4Life received a 2018 Silver Telly for video production.

#

People’s Choice Award

4LifeTransform Burngavo 2017 m. People’s Choice Stevie Award mėgstamiausio metų produkto apdovanojimą. Šios kategorijos apdovanojimą nulėmė daugiau nei 38 000 žmonių balsų.

#

Marketing & Communications Campaign of the Year Award

„4LifeTransform30-Day Accelerator System“ laimėjo rinkodaros apdovanojimą Stevie® Award, kuris buvo paskirtas už plataus vartojimo produktus bei paslaugas.

#

Silver Stevie Award for Corporate Social Responsibility

Foundation 4Life won a 2018 Silver Stevie for Corporate Social Responsibility Campaign of the Year.

#

American Business Awarduž geriausią naują produktą

4LifeTransform Burngavo apdovanojimą Stevie Award už mėgstamiausią naują plataus vartojimo produktą.

#

2013 m. filantropijos apdovanojimas

Nutrition Business Journal (NBJ) žurnalas 4Life kompanijai skyrė prestižinį 2013 m. filantropijos apdovanojimą.

#

Utah Genius Award

„4Life“ yra daug kartų gavusi apdovanojimą Utah Genius Award.

#

Geriausių metų prezidento apdovanojimas

4Life gavo Geriausio metų prezidento apdovanojimą ir taip buvo pripažinta kompanijos lyderystė bendruomenėje.

#

"Wasatch Summit" apdovanojimo širdis

Sandy miesto meras Tom Dolan ir Sandy miesto Taryba "4Life" kompanijai įteikė "Sandy Heart of the Wasatch Summit Award" apdovanojimą geriausių didelių verslo įmonių kategorijoje.

"4Life" komanda

"Team 4Life" komanda yra žinomų sportininkų grupė, kurie mėgaujasi "4Life" produktais ir naudoja juos kasdienėms treniruotėms.

Dalyvavimas organizacijose

BBB

"4Life" kompanija yra akredituota BBB ("Better Business Bureau") narė su A+ reitingu.

FARM

4Life sources its colostrum from dairies, the majority of which belong to the National Dairy Farmers Assuring Responsible Management (FARM) Program. This National Milk Producers Federation initiative sets standards and provides guidance for implementing animal welfare principles.

UEP

Egg ingredients in 4Life Transfer Factor come from poultry farmers who belong to the United Egg Producers (UEP)—a cooperative of U.S. egg farmers who adhere to guidelines regarding the health and well-being of egg-laying hens.

UNPA

"4Life" priklauso Jungtiniam natūralių produktų aljansui (angl. "United Natural Products Alliance") - tai tarptautinė asociacija, kurios siekis tiekti klientams natūralius ir sveikus produktus bei susijusią naudą ir patikimumą.

Pramonės ir prekybos rūmai

"4Life" yra garbinga Sandy miesto, Jutos valstija, Pramonės ir prekybos rūmų narė, o šiame mieste yra pagrindinė "4Life" buveinė.

Amerikos botanikos taryba

Amerikos botanikos taryba („American Botanical Council“) – tai moksliniais tyrimais ir švietimu užsiimanti nepelno organizacija, kurios tikslas – skatinti atsakingą vaistinių augalų naudojimą.

IADSA

4Life jau ilgai yra asociacijos IADSA narė. Ši tarptautinė ekspertų organizacija sprendžia įvairias problemas, susijusias su maisto papildų platinimu pasaulyje.

NSF

„4Life“ gamybos objektams yra suteikti organizacijos „NSF International“ gerosios gamybos praktikos (GGP) sertifikatai.

ADPI

4Life is a proud member of ADPI (American Dairy Products Institute). ADPI is the leading representative body for the manufactured dairy products industry.

Vykdančioji komanda

David Lisonbee
Valdybos pirmininkas
Kai 1998 metais David Lisonbee įkūrė bendrovę „4Life“, jis puikiai žinojo ką daro, nes be verslo administravimo magistro laipsnio, įgyto Brigham Young universitete (Provas, Juta, JAV), jau turėjo ir 30 metų darbo su tinkline rinkodara patirties. Unikalus David požiūris, progresyvus mąstymas ir verslo kompetencija iki šiol tebėra svarbūs kertiniai bendrovės akmenys. Jo vadovaujama, bendrovė įkopė į tinklinės rinkodaros verslo Olimpą. Didžiausiu savo pasiekimu David laiko galimybę pasidalyti „4Life Transfer Factor®“ produktais su visu pasauliu. Per visus šiuos metus jis skatino tirti „Transferceutical® Science“ ir rėmė nuolatinį mūsų produktų tobulinimą. David visada džiaugiasi galėdamas dalyvauti tarptautinėse „4Life“ konvencijose, susitikti su partneriais ir atsiliepimus apie tai, kaip „4Life“ pagerino gyvenimus, išgirsti iš pirmų lūpų. Jo mėgstamiausias „4Life“ produktas yra „4Life Transfer Factor® Classic“, nes būtent nuo jo viskas ir prasidėjo. Pasak jo, šis produktas ir toliau išlaiko stulbinamą universalumą.
Bianca Lisonbee
Steigėja
Bendrovei „4Life“ unikalią perspektyvą suteikė Bianca Lisonbee, įgijusi menų bakalaurės laipsnį Brigham Young universitete (Provas, Juta, JAV). Jos teatro ir vaikų ugdymo studijos iš dalies ir nulėmė tai, kad nepaprastai svarbi „4Life“ misijos dalis dabar yra vaikų gyvenimų pagerinimas. Bianca yra įsitikinusi, kad didžiausias jos indėlis – tai pagalba kuriant produktą „Foundation 4Life“, kuris vaikams iš viso pasaulio padėjo pasiekti nuostabių dalykų. Ji visa širdimi myli žmones ir siekia, kad „4Life“ pagerintų tiek atskirų žmonių, tiek ir šeimų gyvenimo kokybę. Tai – viena iš priežasčių, dėl kurių Bianca visada nekantriai laukia „4Life“ tarptautinių konvencijų. Jai labai patinka pamatyti, kaip „4Life“ paveikė žmonių gyvenimus. Mėgstamiausias Bianca produktas yra „4Life Transfer Factor® Chewable“, nes jis patogus keliaujant ir jį labai mėgsta jos vaikaičiai.
Danny Lee
Prezidentas ir generalinis direktorius
Prezidentu ir generaliniu direktoriumi Danny Lee buvo paskirtas 2017 m. Į kompaniją „4Life“ jis atėjo 2008 m., kai tapo veiklos direktoriumi, o 2015 m. buvo paskirtas rinkodaros direktoriumi. Danny yra dirbęs gerai žinomose kompanijose, tokiose kaip „Mrs. Fields®“, „Merrill Lynch“, „Arthur Andersen“ ir „Overstock“, jis yra sukaupęs 14 metų vadovavimo patirties. Per darbo kompanijoje „4Life“ laikotarpį Danny padėjo pagerinti „4Life Transfer Factor®“ kokybę ir gamybą, rinkodaros iniciatyvas bei klientų aptarnavimo praktiką. Jis sustiprino „4Life“ produktų registracijos departamentą bei kokybės užtikrinimo programą, taip prisidėdamas prie „4Life“ tikslo produktus įregistruoti dešimtyse viso pasaulio valstybių. Danny labai mėgsta dalyvauti „Great Escape“ kelionėse ir „4Life“ tarptautinėse konvencijose, jose bendrauti su partneriais (tai daryti jis gali angliškai ir ispaniškai). Danny džiaugiasi galėdamas kurti „4Life“ populiarinimo galimybes visame pasaulyje. Jutos universitete (JAV) jis yra įgijęs du – apskaitos ir finansų – bakalauro laipsnius. Iš „4Life“ produktų Danny labiausiai mėgsta „RiteStart® Men“, kuris, jo manymu, yra ir veiksmingas, ir patogus.
Kathryn Olson
Vice President of Legal Affairs
Iki 2004 m., kai Kathryn prisijungė prie „4Life“ ir tapo teisės reikalų direktore, ji kelerius metus dirbo maisto papildų atitikties reikalavimams srityje. 2007 m. ji buvo paaukštinta į teisės reikalų viceprezidentę ir ėmė vadovauti „4Life“ atitikties teisės aktų reikalavimams komandai. Jos darbas – pasirūpinti, kad kompanija ir jos partneriai laikytųsi visų atitinkamose pasaulio vietose taikomų reglamentų. Kathryn labai mėgsta dirbti su nepriklausomais partneriais iš viso pasaulio, ji džiaugiasi galėdama padėti pasiekti tikslus nepažeidžiant taisyklių. Bakalauro laipsnį ji įgijo Jutos (JAV) universitete, jos mėgstamos sporto šakos – bėgimas ir slidinėjimas. Palaikyti aktyvią gyvenseną Kathryn padeda jos „4Life“ produktų favoritas – „4Life Transfer Factor Plus Tri-Factor Formula“.
Kelly Bellerose
Vice President of Marketing
Kelly has over 20 years of experience in product development, branding, and marketing. During her career, she has helped develop and launch over 200 beauty, health, and fitness products in over 24 international markets. Since joining 4Life in 2013, Kelly has overseen four major consumer product brands, as well as other product ideation, formulation, packaging, branding, and marketing. Kelly’s favorite 4Life product is 4Life Transfer Factor Chewable Tri-Factor Formula. She holds a Master of Arts degree with concentration in Depth Psychology from Pacifica Graduate Institute. Kelly is an accomplished music professional and has credentials as a singer, songwriter, and recording artist.
Brian Gill
Senior Vice President of Marketing
Rinkodaros ir vadovavimo komandoms bei jų formavimo srityje Brian dirba jau 19 metų. Jis taip pat reikšmingai prisideda prie vykdomojo valdymo. Tapęs vyresniuoju rinkodaros viceprezidentu Brian padės siekti kompanijos strateginių tikslų. Be to, jis padės užtikrinti, kad „4Life“ klientai bei partneriai gautų tik kokybiškiausius produktus bei įrankius, aktualią bei savalaikę komunikaciją ir išskirtinį prekės ženklo įvaizdį. Brian mano, kad, norint užsitikrinti sėkmę, reikia būti nuolat susitelkus į tai, kas iš tiesų svarbiausia. Partneriui iš tiesų svarbiausia yra „4Life“ pasiūlymais dalytis su kitais žmonėmis, o kompanijai – pasirūpinti įrankiais, kurie užtikrintų maksimalų šio dalijimosi efektyvumą. Brian didžiuojasi galimybe dirbti organizacijoje, kurios pažadas – „Together, Building People“, ir kuri to siekia per mokslą, sėkmę, tarnavimą bei lūkesčių įgyvendinimą.
Trent Tenney
Pardavimo visame pasaulyje vyresnysis viceprezidentas
Rinkodaros ir pardavimo srityse Trent yra padaręs įspūdingą karjerą. Dalykas, kuris dirbant bendrovėje „4Life“ jam patinka labiausiai, – tai galimybė padėti partneriams suprasti, kuo prisijungimas prie šios bendrovės gali praturtinti jų gyvenimus. Trent visada nekantrauja išgirsti atsiliepimus iš partnerių ir daugiau sužinoti apie jų įspūdžius. Jis net neabejoja, kad „4Life“ – tai tinkamiausia bendrovė kiekvienam žmogui, kuris nori įgyvendinti svajones ir pagerinti savo gyvenimą. Trent mano, kad „4Life“ sėkmė – tai visų pirma partnerių sėkmė. Jam labai patinka „4Life Transfer Factor®“ – visais pavidalais ir visais vartojimo būdais. Bakalauro laipsnį Trent yra įgijęs Brigham Young universitete (Provas, Juta, JAV).
Nate Buhler
Veiklos vyresnysis viceprezidentas
Prieš prisijungdamas prie „4Life®“, Nate jau buvo sukaupęs nemažai patirties kompanijoje „Nestlé® USA“. Čia jis buvo atsakingas už dviejų didžiausių šios kompanijos gamyklų saugą, gamybos rodiklius ir operacijas apskritai. 2011 m. Nate pradėjo dirbti „4Life“, kur tapo gamybos direktoriumi. Kai „4Life“ gamykla buvo užbaigta, jis buvo paaukštintas į gamybos viceprezidentus. Užimdamas šias pareigas Nate prižiūri „4Life“ gamybą, kokybę ir reikalavimų laikymąsi, taip pat – planavimą, įsigijimus, platinimą ir užsakymų vykdymą. Nate mėgaujasi galimybe priklausyti pasaulinei organizacijai, kurios kokybiški produktai žmonėms padeda gerinti gyvenimus. Jis turi kompiuterių taikymo ir verslo vadybos bakalauro mokslinį laipsnį, įgytą Pietų Jutos universitete (JAV). Mėgstamiausi Nate „4Life“ produktai yra „PRO-TF Vanilla Cream“, „RiteStart Men“ ir „Energy Go Stix“.
David Vollmer, medicinos mokslų daktaras
Vyriausiasis mokslinis bendradarbis
Nebraskos (JAV) universitete apsigynęs analitinės chemijos mokslų daktaro disertaciją ir turėdamas per 20 metų darbo mokslinių tyrimų ir kokybės kontrolės laboratorijų srityje, kokybiškų produktų kūrimą dr. Vollmer puikiai išmano nuo A iki Ž. Jo kompetencijos sritys – tai techninė ir administracinė lyderystė, naujų produktų patvirtinimo tyrimai, gera gamybos praktika, gamybos apskaita, produktų specifikacijos ir stabilumo bandymas. Nuo pat karjeros bendrovėje „4Life“ pradžios jis nenuilstamai skleidė žinią apie „4Life Transfer Factor®“ produktų kokybę – būtent ji yra vienas iš dalykų, dėl kurių darbu čia šis profesionalas didžiuojasi. Savo pareiga dr. Vollmer laiko užtikrinti, kad „4Life“ naudotų tik kokybiškiausias sudedamąsias dalis ir gamintų geriausius produktus. Jis įsitikinęs, kad didžiausias bendrovės turtas – tai talentingi ir rūpestingi darbuotojai. Dalyvauti renginiuose dr. Vollmer labai mėgsta, nes čia jis gali susitikti su partneriais ir išgirsti įkvepiančius jų pasakojimus. Jis vartoja įvairius „4Life“ produktus. Jo favoritas dabar – PRO-TF®. Padedamas šio produkto jis pasiekė užsibrėžtą tikslą dėl svorio. Jo drabužių dydis dabar – toks, koks buvo prieš 15 metų. Jo žmonai tai, be jokios abejonės, patinka!
Deann Carter
Vice President of Accounting
Vice President of Accounting Deann joined 4Life in 2000 when the company merged with ShapeRite. As Vice President of Accounting, she oversees all aspects of accounting operations and assists senior management in financial planning. Deann is enthusiastic about travel and loves visiting 4Life’s international markets and building relationships with international employees. In her free time, Deann enjoys spending time with her grandchildren and rooting for the Utah Jazz. Her favorite products are 4Life Transfer Factor and PRO-TF. Deann holds a Bachelor’s degree in Business Administration from Weber State University.