• Renginį veda
  • LINEA ELENA
  • Gaukite didmenines kainas
  • Sutaupykite daugiau nei 20 %
  • Nemokamas siuntimas užsakant per 100 EUR

Trigubas „4Life“ laimėjimas 2020-aisiais

2020-10-05
Trigubas „4Life“ laimėjimas 2020-aisiais
Solt Leik Sitis, Juta, JAV (2020 m. spalio 5 d.). Per 2020 metus „4Life“ moksliniais pasiekimais buvo vadovaujamasi atliekant tyrimus, jie buvo skelbiami specialistų publikacijose ir tapo pamatu geriausioms šios klasės praktinėms gamybos sistemoms. Nuo 2020-ųjų pradžios iki šiol kompanijos darbus pripažino trys nepriklausomos apdovanojimų komisijos.

Anksčiau šiemet, jau trečius metus iš eilės, žurnalas „Luxlife“ kompanijos „4Life“ produktus pripažino geriausiais imuninės sistemos papildais JAV. Teisėjai taip pat nusprendė, kad „4Life“ yra nusipelniusi Jutos valstijos metų sveikatos papildų kompanijos titulo.

Be to, organizacija „American Business Awards“, teikianti „Stevie“ apdovanojimus, akcentavo „4Life Transfer Factor Collagen“, o plačioji visuomenė galėjo balsuoti už jiems labiausiai patinkančius produktus. Pastaruoju metu itin populiarus „4Life“ produktas pakilo į aukščiausią poziciją ir laimėjo „People’s Choice Stevie Award“ už geriausią naują odos priežiūros ir senėjimo stabdymo kategorijos produktą.

Be to, Raphael Fernandez vadovaujamos bendrovės komanda Barselonoje (Ispanija) paskelbė kad pirmą kartą kompanijos istorijoje „4Life“ gavo Tarptautinio kokybės instituto Monde Selection sidabro apdovanojimą. Nuo 1961 m. Tarptautinis kokybės institutas yra laikomas viena iš griežčiausių Europoje nepriklausomų kokybės vertinimo įstaigų. Šios komisijos moksliniams įvertinimams naudojamos tarptautiniu mastu pripažintus ISO standartus atitinkančios metodikos, vertinami ingredientai, ženklinimas ir atitiktis įvairiems geriausios praktikos metodams, apibrėžtiems Europos direktyvomis bei reglamentais.

„4Life“ turi atstovybes 25 rinkose, iš kurių aptarnauja visą pasaulį aprėpiantį nepriklausomų platintojų ir jų klientų tinklą.


Daugiau informacijos:
Calvin Jolley
Viceprezidentas
Korporacijos komunikacija
4Life Research
[email protected]