• Renginį veda
  • Fiona J Lindsay
  • Builder
  • 8617006
  • Gaukite didmenines kainas
  • Sutaupykite daugiau nei 20 %
  • Nemokamas siuntimas užsakant per 100 EUR

Mokslas

Nuo 1998 m., 4Life Research® pristato Jums geriausios įmanomos kokybės produktus, kurie skirti bendrai Jūsų sveikatos būklei palaikyti. Mes visada atsidavę nuolatinėms inovacijoms ir moksliniams tyrimams kurdami produktus, skirtus sveikesniam Jūsų gyvenimui.*

"4Life" formulės sukurtos pasitelkiant mokslinius tyrimus ir atsidavimą maksimaliai kokybei ir efektyvumui. Sertifikuota "4Life Transfer Factor®" garantija užtikrina identitetą, grynumą, stiprumą ir sudėtį kiekviename "4Life Transfer Factor" produkte, kurį vartojate.

Kompanijos samdomą Tyrimų ir plėtros komandą sudaro gydytojai ir mokslininkai, kurie užtikrina, kad "4Life" visada būtų mokslinių pasiekimų priešakyje. Papildomai, mūsų Sveikatos mokslų konsultacinė valdyba (angl. "Health Sciences Advisory Board", HSAB) padeda kuriant naujus produktus ir atliekant tolimesnius tyrimus su "4Life Transfer Factor®" mokslu.

Produktai Jūsų gyvenimui

Kai jaučiatės sveikai, galite gyventi geriausią įmanomą gyvenimą. Norint to pasiekti, žmogui reikia sveikos gyvensenos ir subalansuotos mitybos. Štai kodėl žmonės priima išmanius sprendimus su "4Life Transfer Factor" produktais.

"4Life Transfer Factor®" mokslas

"4Life Transfer Factor" mokslas apima mokslinius tyrimus, technologiją, produktų inovaciją siekiant pagerinti bendrąją Jūsų savijautą. "4Life Transfer Factor" sudarytas iš trijų unikalių šaltinių, kurių kiekvienas užtikrina puikią savijautą:

"Transfer Factor XF" yra patentuotos sudėties koncentratas iš itin gerai filtruotų "4Life Transfer Factor" baltymų ir kitų peptidų, gaunamų iš karvių krekenų.

"Transfer Factor E-XF" - tai patentu apsaugota "4Life Transfer Factor" baltymų ir kitų peptidų koncentracija, gaunama iš vištų kiaušinių trynių.

"Tri-Factor" - patentu apsaugota nano technologijomis filtruota karvių krekenų koncentracija.

Produktų plėtra

"4Life" Tyrimų ir plėtros komanda atsidavusiai dirba kurdama produktus, kurie palaikytų bendrą savijautą ir tuo pat metu užtikrina aukščiausius kokybės ir testavimo standartus. "4Life" siūlo įvairias produkto formas, įskaitant kapsules, kramtomas tabletes, sulčių gėrimus, miltelius, išviršinio naudojimo produktus.

Kokybė ir laboratorijos

#

Prieš perduodami platinti „4Life“ produktai yra nuodugniai ištiriami: su jais atliekami šimtai testų. Testavimas garantuoja nepriekaištingą produktų kokybę per visą jų gyvavimo ciklą. Į pažangiausią laboratorijų įrangą „4Life“ investuoja milijonus dolerių. Šiai kompanijai priklauso viena iš moderniausių analizės laboratorijų per visą tiesioginės rinkodaros industriją. Šioje laboratorijoje atliekami ir žaliavų, ir gatavų produktų bandymai.

„4Life“ gamybos objektuose sumontuota pažangiausia pakavimo, kapsuliavimo ir maišymo įranga. Šiems objektams suteikti organizacijos „NSF® International“ GGP sertifikatai. Šie „NSF International“ GGP sertifikatai patvirtina, kad „4Life“ naudoja tinkamus metodus, įrangą ir kontrolės mechanizmus, būtinus norint išgauti aukščiausią maisto papildų kokybę.

Gamyba

"4Life" turi savo gamybos tinklą tiek šalyje, tiek užsienyje ir kontroliuoja kiekvieną gamybinį procesą. Tai apima, tačiau neapsiriboja, partijų žymėjimą, sudėtinių dalių maišymą, presavimą į kapsules ir pakavimą.

Identitetas


Kiekvienos sudedamosios dalies identitetas yra testuojamas prieš pradedant ją naudoti.

Grynumas


Kiekviena žaliava ir kiekvienas pagamintas produktas testuojamas siekiant nustatyti, ar jame nėra teršalų bei pašalinių medžiagų.

Stiprumas


Kiekviena sudedamoji dalis griežtai testuojama dėl jos poveikio stiprumo ir specifikacijų atitikties.

Sudėtis


Kiekviena produktų partija gaminama tiksliai pagal produktų specifikacijas ir formules.

Jei norite dar daugiau sužinoti apie "4Life" gamybos ir kokybės procesą, pasižiūrėkite filmuką Taking Transfer Factor to the World.

Akademinės asociacijos

"4Life Research®" užtikrina savo produktų efektyvumą bendradarbiaudama su akademinėmis asociacijomis, publikuodama mokslinius straipsnius, atlikdama mokslinius tyrimus.

"4Life" taip pat turi partnerystės sutartį su Misūrio universitetu, kur atliekamas visiškai randomizuotas, placebo kontroliuojamas 30-ies dienų efektyvumo tyrimas su "4Life Transfer Factor Renuvo®".

Bendradarbiavimas su mokslinėmis institucijomis apima bendradarbiavimą Molekuline ir taikomųjų mokslų laboratorija (MASL), kuri yra Auburno Universiteto švietimo kolegijos mokyklos dalis.

Patentai

4Life Patents

„4Life“ moksliniai tyrimai ir siekimas užsitikrinti patentinę apsaugą parodo, kad bendrovei svarbus ilgalaikis išskirtinumas bei stabilumas. „4Life“ turi penkis JAV ir 38 tarptautinius patentus, dar dešimtys šiuo metu nagrinėjamos.

Studijos ir publikacijos

#

Moksliniai tyrimai yra neatsiejama mūsų vardo dalis, o juos mes grindžiame inovacijomis, moksline baze ir švietimu. Šių tyrimų rezultatai buvo publikuoti įvairiuose moksliniuose žurnaluose, įskaitant: Nutrition & Metabolism; Applied Physiology; Nutrition, and Metabolism; Journal of the International Society of Sports Nutrition; and Medicine & Science in Sports & Exercise.

Mokslinė komanda

Ekspertų lygio moksliniai tyrimai prilygsta mokslinei sėkmei

Mums dirbanti mokslinių tyrimų ir plėtros komanda sudaryta iš imunologijos mokslo ekspertų ir mokslo daktarų, kurie sunkiai dirba tam, kad "4Life" visada būtų lyderio pozicijose. Mes taip pat bendradarbiaujame su dideliu būriu medikų ir mitybos specialistų visame pasaulyje, visi jie yra "4Life" Sveikatos mokslo konsultacinės tarybos nariai.

#

David Vollmer, medicinos mokslų daktaras

Vyriausiasis mokslinis bendradarbis

"Aš labai didžiuojuosi galėdamas būti "4Life" mokslinių tyrimų ir plėtros komandos dalimi. Mes atsidavusiai dirbame kurdami efektyvius aukščiausios kokybės produktus "4Life" distributoriams ir klientams. Mokslu patvirtintas patikimumas - tai mūsų darbo esmė."

Kokybės kontrolės bei analitinių laboratorijų valdymo srityje dr. Vollmer dirba jau daugiau nei 20 metų. Jis – pripažintas techninio ir administracinio vadovavimo, stabilumo bandymų, naujų produktų patikros tyrimų, standartinių veiklos procedūrų (SVP), gamybos apskaitos ir produktų specifikavimo ekspertas. Analitinės chemijos srities mokslų daktaro disertaciją jis apsigynė Nebraskos universitete (JAV), o chemijos mokslų bakalauro laipsnį gavo Misūrio vakarų valstijos universitete (JAV). Įvairūs moksliniai leidiniai per dr. Vollmer karjerą yra paskelbę daugiau nei 20 jo straipsnių. Šis mokslininkas taip pat yra 12 patentuotų išradimų, įskaitant vaistus, skirtus vėžiui bei uždegimui gydyti, bendraautoris.


Skaityti biografiją
#

Brent Vaughan, medicinos mokslų daktaras, moksliniai tyrimai ir plėtra

Vyresnysis direktorius, Sveikatos informacijos paslaugos

“4Life Transfer Factor" produktai veikia kartu užtikrindami pačią geriausią pagalbą žmogaus imuninei sistemai, kokią tik šiuo metu galima užtikrinti. Stiprybė, koncentracija ir koordinacija vienoje vietoje suteikia imuninei sistemai geriausias galimybes garantuoti sveikatą ir gerą savijautą."*

Dr. Vaughan yra registruotas dietologas, sukaupęs beveik 17 metų patirties cheminių junginių pritaikymo ir maisto papildų pramonės mokslinių tyrimų srityje. Maisto ir mitybos mokslų magistro laipsnį jis įgijo Jutos universitete (JAV), o Visuomenės sveikatos ir epidemiologijos mokslų daktaro disertaciją apsigynė Mineapolio universitete (Minesota, JAV). Cheminių junginių sudarytoju ir mokslininku bendrovėje „4Life“ dr. Vaughan dirba jau dešimt metų. Visą šį laikotarpį jis itin daug prisidėjo prie daugelio populiarių „4Life“ produktų tobulinimo proceso užtikrinimo, bendradarbiavo su platintojais iš viso pasaulio.


Skaityti biografiją
#

Paula Brock, PhD, MSCI

Director of Scientific and Regulatory Affairs

“4Life provides the opportunity for people to live successful lives. Through science and service, we aim to deliver safe and efficacious products and education to assist in improving both physical and mental health and to help people achieve a positive lifestyle.”

Dr. Brock has 18 years of experience in neuroscience and pharmacology. Her expertise includes teaching and mentoring, mechanism of action, safety and toxicity of biological compounds, analytical pharmacology, molecular biology, and personalized medicine. She received her Bachelor of Science degree in Chemistry, Master of Science degree in Clinical Investigation and PhD in Pharmacology and Toxicology from the University of Utah. Prior to living in the United States, Dr. Brock attended the College of Pharmacy in Brazil. She has contributed to numerous scientific publications, presentations, and lectures. Dr. Brock has received awards from the Howard Hughes Medical Institute, the American Foundation for Pharmaceutical Education, the American Society for Pharmacology and Experimental Therapeutics, and several others.


Skaityti biografiją

Sveikatos apsaugos konsultacinė valdyba

Robert Robertson

Robert W. Robertson, Jr., medicinos mokslų daktaras

Skaityti biografiją nutraceutinės pramonės srityje kaip lyderis perdavimo faktoriaus tyrimuose. Jei atrandami nauji dalykai, visada galite būti ramūs, kad "4Life" mokslininkai bus šio dalyko priešakyje."

Be to, jog yra sveikatos mokslų patarėjų tarybos narys ir vienas iš jos įkūrėjų, dr. Robertson aktyviai užsiima „4Life“ produktų platinimu. Anksčiau dr. Robertson dirbo Padukos (Kentukis, JAV) „Western Baptist“ ligoninės skubios pagalbos tarnybos direktoriumi, tačiau galiausiai šios gerai apmokamos pozicijos atsisakė ir su savo sūnumi Rob Robertson III įkūrė maisto papildais užsiimančią bendrovę. Tyrinėdami rinką ir ieškodami produktų savo bendrovei jie abu sužinojo apie daugybę privalumų, kuriais pasižymi perdavimo faktoriai. Įsitikinę „4Life“ misijos svarba jie savo bendrovę pardavė ir tapo platintojais. Išsilavinimą dr. Robertson įsigijo Luisvilio universiteto (JAV) medicinos mokykloje, o internatūrą atliko šio universiteto ligoninėse.


Skaityti biografiją
Teresa Tomalska

Teresa Tomalska, medicinos daktarė

"Tikrai retai nutinka taip, kada vienas mokslinis atradimas gali duoti tiek daug naudos kiekvieno žmogaus sveikatai palaikyti. Esu tvirtai įsitikinusi, kad "4Life Transfer Factor" produktai atskleidžia optimalaus imuninės sistemos veikimo paslaptį.

Medicinos mokslus dr. Tomalska užbaigė Liublino (Lenkija) medicinos akademijoje. Į JAV ji atvyko prieš kelerius metus, tikėdamasi čia pabūti tik neilgai. Prieš pat išvykimą ji sužinojo apie „4Life“. Dr. Tomalska nusprendė pasilikti ir užsiimti vien žmonių mokymu apie sveikos gyvensenos naudą. Būtent siekdama šių tikslų dr. Tomalska dabar veda dvi informacines radijo laidas („Balsam“ ir „Toward Health“) ir leidžia mėnesinį naujienlaiškį „To Your Health“. Tai ji daro Čikagoje (Ilinojus, JAV). Be to, lenkiškai kalbančioms šeimoms ji organizuoja įvairius seminarus, pavyzdžiui, apie moterų sveikatą, širdies ir kraujagyslių sveikatą arba sveikatą apskritai.


Skaityti biografiją
Said Daibes

Said Daibes, medicinos mokslų daktaras

„Kadangi esu farmakologijos specialistė, augaliniams produktams taikau itin griežtus standartus. Gerai subalansuoti ir apgalvoti „4Life“ produktai patraukė mano dėmesį, likau jais sužavėta. „4Life Transfer Factor“ produktus vartoju tam, kad palaikyčiau gerą savijautą.“

Dr. Enioutina išsilavinimą įgijo Maskvos (Rusija) Sečenovo medicinos akademijoje, kur įgijo prevencinės medicinos ir epidemiologijos mokslinį laipsnį. Farmakologijos bei toksikologijos mokslo daktarės titulą jį apsigynė Visos Rusijos gydomųjų augalų mokslo ir tyrimų institute (Maskva, Rusija). Dr. Enioutina disertacijos pagrindinė tema buvo augalinių cholesterolio kiekio mažinimo maistų poveikis imuninei sistemai ir šių nepageidaujamų reakcijų korekcija naudojant multivitaminų kompleksus. Ji yra paskelbusi įvairių mokslinių straipsnių apie vaistinių augalų produktų vartojimą bei reglamentavimą. Per pastaruosius du dešimtmečius ji taip pat yra tyrusi imuninio atsako po skiepijimo molekulinius mechanizmus. Šiuo metu dr. Enioutina dirba Jutos universiteto (JAV) pediatrinės klinikinės farmakologijos fakultete. Laisvalaikį ji skiria švietimui ir su vertimu susijusiems tyrimams.


Skaityti biografiją
MeiLing SiuCaldera

Mei-Ling Siu-Caldera, medicinos gydytojas, PhD

"Gera mityba yra pagrindas gerai fizinei ir psichologinei savijautai".

Dr. Siu-Caldera yra medicinos mokslų daktarė, atlikusi nuodugnius vitamino D naudos gydant vėžį tyrimus. Ji konsultuoja dėl mitybos, kai norima reguliuoti svorį, mitybos ir gyvenimo stiliaus permainų, širdies ir kraujagyslių sveikatos, diabeto, vėžio prevencijos, sporto mitybos ir senėjimo slopinimo. Dr. Siu-Caldera yra baigusi San Karloso universitetą (Gvatemala), o mitybos mokslų daktaro laipsnį įgijo Konektikuto universitete Storse (JAV). Ši mokslininkė yra paskelbusi per 20 straipsnių recenzuojamuose žurnaluose, prisidėjusi į laikraščius ir žurnalus rašant straipsnius sveikos mitybos tema.


Skaityti biografiją
Ty Hopkins

J. Ty Hopkins, PhD, ATC

„Tarp „4Life“ pareigų – griežtas mokslinis gaminamų produktų tikrinimas, taip pat – rūpinimasis, kad būtų naudojamos tik kokybiškiausios sudedamosios dalys, o kokybės kontrolė neturėtų lygių. Kadangi kokybės užtikrinimo prasme „4Life“ yra visa galva aukštesnė už kitas šio verslo įmones, tai suteikia neabejotiną pranašumą. Būdamas mokslininkas ir sportininkas džiaugiuosi galėdamas rekomenduoti „4Life“ produktus visiems žmonėms, norintiems, kad kiekviena jų diena būtų sveikesnė.“

Šiuo metu Ty Hopkins yra Brigham Young universiteto profesorius. Šiame universitete jis koordinuoja sportininkų treniravimo bei fizinės medicinos ir reabilitacijos studijų programas. Dr. Hopkins yra Brigham Young universiteto sportininkų treniravimo bakalauras. Indianos valstijos (JAV) universitete jis įgijo sportininkų treniravimo magistro laipsnį ir apsigynė gyvosios gamtos mokslų daktaro titulą.

Dr. Hopkins moksliniai tyrimai yra daugiausiai susiję su sąnarių sveikata, o ypač – apatinių galūnių sąnarių pažeidimų prevencija ir reabilitacija. Jis yra paskelbęs per 70 kitų mokslininkų recenzuotų publikacijų, šimtus kartų pristatęs savo darbus JAV ir kitose šalyse. Šiam mokslininkui labai patinka dirbti su studentais laboratorijoje, o čia atlikto darbo rezultatus jis dažnai panaudoja ir auditorijose.

Dr. Hopkins taip pat yra leidinio „Journal of Athletic Training“ redaktorius, jis įeina į daugelio kitų mokslinių žurnalų redakcines kolegijas ir įvairias finansavimo skyrimo komisijas. Be to, jis yra Nacionalinės sportininkų trenerių asociacijos (JAV) ir Amerikos sporto medicinos kolegijos bendradarbis.


Skaityti biografiją
Joy Irobi, PhD

Joy Irobi, PhD

„4Life Transfer Factor“ produktai padeda išlaikyti sveiką gyvenseną. Džiaugiuosi galėdama prisijungti prie mokslininkų, kurie kuria ir kurs naujas šių produktų kartas, komandos.“

Mokslų daktarės laipsnį dr. Irobi įgijo apsigynusi molekulinės genetikos srities disertaciją. 17 metų ji dirbo visame pasaulyje žinomo Antverpeno universiteto (Belgija) molekulinės genetikos padalinio vyriausiąja mokslininke. Šiuo metu ji yra Haselto universiteto (Belgija) Biomedicinos instituto (BIOMED) biologijos mokslų ir medicinos tiriamojo darbo profesorė. Dr. Irobi komanda, su kuria ji dirba Haselto universitete, siekia iššifruoti egzosomų arba ekstraceliuliarinių vezikulių, kurios neurouždegiminių procesų metu siunčia signalus, neuroprotekcinius biologinius žymenis. Dr. Irobi yra parengusi per 30 publikacijų ir yra gavusi įvairių apdovanojimų už indėlį į biomedicinos mokslus.


Skaityti biografiją
Don Otter, PhD

Don Otter, PhD

“The reputation of an international supplement manufacturer is reliant upon the integrity of products, the caliber of manufacturing, the science behind formulas and, of course, research to substantiate innovation. 4Life has been a world leader for more than two decades. I’m confident that there are decades of 4Life advancements to come.”

Dr. Otter completed his doctorate degree in chemical and materials engineering at The University of Auckland in 1987. For the past 30 years, he’s developed a reputation as an innovative, interdisciplinary dairy product scientist and professor. Prior to his position as Associate Professor in the Food Science Department at the Auckland University of Technology, he served as a Senior Outreach Specialist at the Center for Dairy Research, University of Wisconsin-Madison, a Senior Research Scientist for a food and bio-based products company, and visiting scientist at North Carolina State University in Raleigh, NC.

Dr. Otter’s professional distinctions include sitting on the Editorial Board of the International Dairy Journal and participating in the Executive Committee for the New Zealand Institute of Food Science and Technology.


Skaityti biografiją