We noticed that you may be viewing lithuania.4life.com from a different country. To get the best experience we suggest double checking that you're on the website closest to you.
  • Renginį veda
  • Natural suplements
  • Gaukite didmenines kainas
  • Sutaupykite daugiau nei 20 %
  • Nemokamas siuntimas užsakant per 100 EUR

Apie "4Life"

„4Life“ tiki, kad, dirbdami drauge, padedame žmonėms mėgautis sveiku ir teikiančiu pasitenkinimą gyvenimu. Norime, kad jaustumėtės gerai, nes bendradarbiaujate su kompanija, kurioje galima ne tik užsitikrinti sėkmę sau, bet ir padėti jos siekti kitiems.

Iš organizacijos Better Business Bureau (BBB) „4Life“ gavo įvertinimą „A+“, ji sulaukė American Business Awards (vienos iš žymiausių JAV verslo apdovanojimų programų) pripažinimo už produktų vystymą bei rinkodarą, ši kompanija taip pat daug kartų pateko į sąrašą The Direct Selling News Global 100.

Nuo pat 1998-ųjų tobuliname sertifikuotus 4Life Transfer Factor produktus, skatiname platintojų sėkmę ir dalyvaujame labdaros viso pasaulio bendruomenėms projektuose.

Apdovanojimai

#

2022 Gold Titan Award Best in Health

Gold Factor wins 2022 Gold Titan Award for Best in Health.

#

2022 Gold Titan Award Best Consumer Product

Gold Factor wins 2022 Gold Titan Award for Best Consumer Product.

#

2021 Corporate America Today Best Immune System Company

In 2021, CORPORATE AMERICA TODAY named 4Life Research the Best Immune System Company in the United States of America.

#

Tarptautinio kokybės instituto sidabrinis apdovanojimas „Monde Selection“

Nuo 1961 m. Tarptautinis kokybės institutas yra laikomas viena iš griežčiausių Europoje nepriklausomų kokybės vertinimo įstaigų.

#

„LUXlife 2020“ apdovanojimas

„4Life“ gavo „LUXlife“ sveikatos, grožio ir geros savijautos apdovanojimą už geriausius imuninės sistemos papildus JAV ir geriausius sveikatos papildus Jutos valstijoje – 2020 m.

#

2020 m. „Stevie“ apdovanojimas

„4Life Transfer Factor® Collagen“: 2020 m. „People’s Choice Stevie®“ apdovanojimas už mėgstamiausią produktą odos priežiūros ir senėjimo stabdymo srityse.

#

2019 m. auksinis „Golden Bridge“ apdovanojimas

Auksinis apdovanojimas už „Pre/o“ sudėties universitetinį patvirtinimą.

#

2019 m. geriausi imuninės sistemos papildai

2019 m. žurnalas „LUXlife“ kompaniją „4Life“ įvardijo kaip geriausių imuninės sistemos papildų JAV gamintoją.

#

2019 m. „Stevie“ apdovanojimas

„American Business Award“ apdovanojimas už „4Life Pre/o Biotics“ ir universiteto bendradarbiavimą.

#

2019 m. filantropijos apdovanojimas

„The Giving Hand“ – apdovanojimas, kurį organizacijai „Foundation 4Life“ suteikė „Granite“ mokyklų priežiūros institucija, taip įvertindama šios organizacijos nuoseklų siekį padėti nepritekliuje augantiems vaikams.

#

Auksinis „Golden Bridge“ apdovanojimas

Kompanija „4Life“ gavo 2018 m. metų korporacinės komunikacijos komandos apdovanojimą už strateginę plėtrą, vykdymą ir krizės komunikaciją po uragano Marijos.

#

Sidabrinis „Golden Bridge“ apdovanojimas

„Foundation 4Life®“ gavo metų pasiekimo garbės apdovanojimą už padarinių įveikimo kampaniją, vykdytą Jutoje, Floridoje ir Puerto Rike po uragano Marijos.

#

„Golden Bridge“ apdovanojimas „Milestone of the Year“

„Foundation 4Life“ iniciatyva Puerto Rike, kuria buvo siekiama padėti uragano Marijos aukoms, šiai organizacijai pelnė apdovanojimą už filantropijos kampaniją.

#

Auksinis „Telly“ apdovanojimas už videografiją

„4Life“ gavo 2018 m. auksinį „Telly“ apdovanojimą už vaizdo įrašą apie „Physicians’ Desk Reference“.

#

„Corporate USA TODAY“ geriausia 2018 m. maisto papildų teikėja

2018 metais leidinys „Corporate USA TODAY“ kompaniją „4Life“ įvardijo kaip geriausią JAV sveikatos ir fizinės formos palaikymo papildų teikėją.

#

„Global Health & Pharma“ klasės lyderiai – 2017 m.

2017 m. organizacija „Global Health & Pharma“ kompaniją „4Life“ pripažino geriausia JAV maisto papildų tiekėja.

#

Sidabrinis „Stevie“ apdovanojimas už ryšius su visuomene

2018 m. organizacija „Foundation 4Life“ iš „American Business Awards“ (ABA) yra gavusi sidabrinį „Stevie“ apdovanojimą už tais metais surengtą ryšių su visuomene kampaniją.

#

Auksinis „Telly“ apdovanojimas už vaizdo įrašą apie eterinius aliejus

„4Life“ partnerių vaizdo klipas apie eterinius aliejus laimėjo auksinį „Telly“ už montavimo meistriškumą.

#

Bendradarbiavimo mokslo srityje apdovanojimas

Organizacija „Embria® Health Sciences“ kompanijos „4Life“ pasiekimus pripažino suteikdama 2017 m. apdovanojimą „Collaborative Innovation Award“, paskirtą už mokslinį darbą su „4Life Transfer Factor“.

#

Sidabrinis „Telly“ apdovanojimas už produkciją

„4Life“ gavo 2018 m. sidabrinį „Telly“ už vaizdo įrašų produkciją.

#

„People’s Choice Award“

„4LifeTransform Burn“ gavo „Stevie“ 2017 m. apdovanojimą „People's Choice“ kaip mėgstamiausias naujas metų produktas.

#

Metų rinkodaros ir komunikacijos kampanijos apdovanojimas

Sparčioji 30 dienų sistema „4LifeTransform“ gavo „Stevie®“ apdovanojimą už plataus vartojimo produktų ir paslaugų rinkodarą.

#

Sidabrinis „Stevie“ apdovanojimas už korporacinę socialinę atsakomybę

2018 m. organizacija „Foundation 4Life“ yra gavusi sidabrinį „Stevie“ apdovanojimą už tais metais surengtą korporacinės socialinės atsakomybės kampaniją.

#

„American Business Award“ už geriausią naują produktą

„4LifeTransform Burn®“ gavo „Stevie“ apdovanojimą už mėgstamiausią plataus vartojimo naują produktą.

#

„Nutrition Business Journal“ filantropijos apdovanojimas

Žurnalas „Nutrition Business Journal“ (NBJ) suteikė „4Life“ prestižinį 2014 m. filantropijos apdovanojimą.

#

„Utah Genius Award“

„4Life“ kelis kartus buvo įvertinta apdovanojimu „Utah Genius Award“.

#

Geriausių metų prezidento apdovanojimas

4Life gavo Geriausio metų prezidento apdovanojimą ir taip buvo pripažinta kompanijos lyderystė bendruomenėje.

#

Metų didelė kompanija

Vietos komercijos rūmai kompaniją „4Life®“ 2012 metais pagerbė apdovanojimu suteikiamu metų didelei kompanijai.

"4Life" komanda

"Team 4Life" komanda yra žinomų sportininkų grupė, kurie mėgaujasi "4Life" produktais ir naudoja juos kasdienėms treniruotėms.

Dalyvavimas organizacijose

BBB

"4Life" kompanija yra akredituota BBB ("Better Business Bureau") narė su A+ reitingu.

FARM

4Life sources its colostrum from dairies, the majority of which belong to the National Dairy Farmers Assuring Responsible Management (FARM) Program. This National Milk Producers Federation initiative sets standards and provides guidance for implementing animal welfare principles.

UEP

Egg ingredients in 4Life Transfer Factor come from poultry farmers who belong to the United Egg Producers (UEP)—a cooperative of U.S. egg farmers who adhere to guidelines regarding the health and well-being of egg-laying hens.

Pramonės ir prekybos rūmai

"4Life" yra garbinga Sandy miesto, Jutos valstija, Pramonės ir prekybos rūmų narė, o šiame mieste yra pagrindinė "4Life" buveinė.

IADSA

4Life jau ilgai yra asociacijos IADSA narė. Ši tarptautinė ekspertų organizacija sprendžia įvairias problemas, susijusias su maisto papildų platinimu pasaulyje.

NSF

„4Life“ gamybos objektams yra suteikti organizacijos „NSF International“ gerosios gamybos praktikos (GGP) sertifikatai.

Vykdančioji komanda

David Lisonbee
Valdybos pirmininkas
Kai 1998 metais David Lisonbee įkūrė bendrovę „4Life“, jis puikiai žinojo ką daro, nes be verslo administravimo magistro laipsnio, įgyto Brigham Young universitete (Provas, Juta, JAV), jau turėjo ir 30 metų darbo su tinkline rinkodara patirties. Unikalus David požiūris, progresyvus mąstymas ir verslo kompetencija iki šiol tebėra svarbūs kertiniai bendrovės akmenys. Jo vadovaujama, bendrovė įkopė į tinklinės rinkodaros verslo Olimpą. Didžiausiu savo pasiekimu David laiko galimybę pasidalyti „4Life Transfer Factor®“ produktais su visu pasauliu. Per visus šiuos metus jis skatino tirti „Transferceutical® Science“ ir rėmė nuolatinį mūsų produktų tobulinimą. David visada džiaugiasi galėdamas dalyvauti tarptautinėse „4Life“ konvencijose, susitikti su partneriais ir atsiliepimus apie tai, kaip „4Life“ pagerino gyvenimus, išgirsti iš pirmų lūpų. Jo mėgstamiausias „4Life“ produktas yra „4Life Transfer Factor® Classic“, nes būtent nuo jo viskas ir prasidėjo. Pasak jo, šis produktas ir toliau išlaiko stulbinamą universalumą.
Bianca Lisonbee
Steigėja
Bendrovei „4Life“ unikalią perspektyvą suteikė Bianca Lisonbee, įgijusi menų bakalaurės laipsnį Brigham Young universitete (Provas, Juta, JAV). Jos teatro ir vaikų ugdymo studijos iš dalies ir nulėmė tai, kad nepaprastai svarbi „4Life“ misijos dalis dabar yra vaikų gyvenimų pagerinimas. Bianca yra įsitikinusi, kad didžiausias jos indėlis – tai pagalba kuriant produktą „Foundation 4Life“, kuris vaikams iš viso pasaulio padėjo pasiekti nuostabių dalykų. Ji visa širdimi myli žmones ir siekia, kad „4Life“ pagerintų tiek atskirų žmonių, tiek ir šeimų gyvenimo kokybę. Tai – viena iš priežasčių, dėl kurių Bianca visada nekantriai laukia „4Life“ tarptautinių konvencijų. Jai labai patinka pamatyti, kaip „4Life“ paveikė žmonių gyvenimus. Mėgstamiausias Bianca produktas yra „4Life Transfer Factor® Chewable“, nes jis patogus keliaujant ir jį labai mėgsta jos vaikaičiai.
Danny Lee
Prezidentas ir generalinis direktorius
Prezidentu ir generaliniu direktoriumi Danny Lee buvo paskirtas 2017 m. Į kompaniją „4Life“ jis atėjo 2008 m., kai tapo veiklos direktoriumi, o 2015 m. buvo paskirtas rinkodaros direktoriumi. Danny yra dirbęs gerai žinomose kompanijose, tokiose kaip „Mrs. Fields®“, „Merrill Lynch“, „Arthur Andersen“ ir „Overstock“, jis yra sukaupęs 14 metų vadovavimo patirties. Per darbo kompanijoje „4Life“ laikotarpį Danny padėjo pagerinti „4Life Transfer Factor®“ kokybę ir gamybą, rinkodaros iniciatyvas bei klientų aptarnavimo praktiką. Jis sustiprino „4Life“ produktų registracijos departamentą bei kokybės užtikrinimo programą, taip prisidėdamas prie „4Life“ tikslo produktus įregistruoti dešimtyse viso pasaulio valstybių. Danny labai mėgsta dalyvauti „Great Escape“ kelionėse ir „4Life“ tarptautinėse konvencijose, jose bendrauti su partneriais (tai daryti jis gali angliškai ir ispaniškai). Danny džiaugiasi galėdamas kurti „4Life“ populiarinimo galimybes visame pasaulyje. Jutos universitete (JAV) jis yra įgijęs du – apskaitos ir finansų – bakalauro laipsnius. Iš „4Life“ produktų Danny labiausiai mėgsta „RiteStart® Men“, kuris, jo manymu, yra ir veiksmingas, ir patogus.
Kathryn Olson
Vice President of Legal Affairs
Iki 2004 m., kai Kathryn prisijungė prie „4Life“ ir tapo teisės reikalų direktore, ji kelerius metus dirbo maisto papildų atitikties reikalavimams srityje. 2007 m. ji buvo paaukštinta į teisės reikalų viceprezidentę ir ėmė vadovauti „4Life“ atitikties teisės aktų reikalavimams komandai. Jos darbas – pasirūpinti, kad kompanija ir jos partneriai laikytųsi visų atitinkamose pasaulio vietose taikomų reglamentų. Kathryn labai mėgsta dirbti su nepriklausomais partneriais iš viso pasaulio, ji džiaugiasi galėdama padėti pasiekti tikslus nepažeidžiant taisyklių. Bakalauro laipsnį ji įgijo Jutos (JAV) universitete, jos mėgstamos sporto šakos – bėgimas ir slidinėjimas. Palaikyti aktyvią gyvenseną Kathryn padeda jos „4Life“ produktų favoritas – „4Life Transfer Factor Plus Tri-Factor Formula“.
Kelly Bellerose
Senior Vice President, Marketing
Kelly has over 20 years of experience in product development, branding, and marketing. During her career, she has helped develop and launch over 200 beauty, health, personal care, and fitness supplements in over 24 international markets. Since joining 4Life in 2013, Kelly has overseen four major consumer product brands, as well as other product ideation, formulation, packaging, branding, and marketing. Kelly’s favorite 4Life product is 4Life Transfer Factor® Chewable Tri-Factor® Formula. She holds a Master of Arts degree with concentration in Depth Psychology from Pacifica Graduate Institute. Kelly is an accomplished music professional and has credentials as a singer, songwriter, and recording artist.
Brian Gill
Chief Marketing Officer
Rinkodaros ir vadovavimo komandoms bei jų formavimo srityje Brian dirba jau 19 metų. Jis taip pat reikšmingai prisideda prie vykdomojo valdymo. Tapęs vyresniuoju rinkodaros viceprezidentu Brian padės siekti kompanijos strateginių tikslų. Be to, jis padės užtikrinti, kad „4Life“ klientai bei partneriai gautų tik kokybiškiausius produktus bei įrankius, aktualią bei savalaikę komunikaciją ir išskirtinį prekės ženklo įvaizdį. Brian mano, kad, norint užsitikrinti sėkmę, reikia būti nuolat susitelkus į tai, kas iš tiesų svarbiausia. Partneriui iš tiesų svarbiausia yra „4Life“ pasiūlymais dalytis su kitais žmonėmis, o kompanijai – pasirūpinti įrankiais, kurie užtikrintų maksimalų šio dalijimosi efektyvumą. Brian didžiuojasi galimybe dirbti organizacijoje, kurios pažadas – „Together, Building People“, ir kuri to siekia per mokslą, sėkmę, tarnavimą bei lūkesčių įgyvendinimą.
Trent Tenney
Pardavimo visame pasaulyje vyresnysis viceprezidentas
Rinkodaros ir pardavimo srityse Trent yra padaręs įspūdingą karjerą. Dalykas, kuris dirbant bendrovėje „4Life“ jam patinka labiausiai, – tai galimybė padėti partneriams suprasti, kuo prisijungimas prie šios bendrovės gali praturtinti jų gyvenimus. Trent visada nekantrauja išgirsti atsiliepimus iš partnerių ir daugiau sužinoti apie jų įspūdžius. Jis net neabejoja, kad „4Life“ – tai tinkamiausia bendrovė kiekvienam žmogui, kuris nori įgyvendinti svajones ir pagerinti savo gyvenimą. Trent mano, kad „4Life“ sėkmė – tai visų pirma partnerių sėkmė. Jam labai patinka „4Life Transfer Factor®“ – visais pavidalais ir visais vartojimo būdais. Bakalauro laipsnį Trent yra įgijęs Brigham Young universitete (Provas, Juta, JAV).
Nate Buhler
Veiklos vyresnysis viceprezidentas
Prieš prisijungdamas prie „4Life®“, Nate jau buvo sukaupęs nemažai patirties kompanijoje „Nestlé® USA“. Čia jis buvo atsakingas už dviejų didžiausių šios kompanijos gamyklų saugą, gamybos rodiklius ir operacijas apskritai. 2011 m. Nate pradėjo dirbti „4Life“, kur tapo gamybos direktoriumi. Kai „4Life“ gamykla buvo užbaigta, jis buvo paaukštintas į gamybos viceprezidentus. Užimdamas šias pareigas Nate prižiūri „4Life“ gamybą, kokybę ir reikalavimų laikymąsi, taip pat – planavimą, įsigijimus, platinimą ir užsakymų vykdymą. Nate mėgaujasi galimybe priklausyti pasaulinei organizacijai, kurios kokybiški produktai žmonėms padeda gerinti gyvenimus. Jis turi kompiuterių taikymo ir verslo vadybos bakalauro mokslinį laipsnį, įgytą Pietų Jutos universitete (JAV). Mėgstamiausi Nate „4Life“ produktai yra „PRO-TF Vanilla Cream“, „RiteStart Men“ ir „Energy Go Stix“.
David Vollmer, medicinos mokslų daktaras
Vyriausiasis mokslinis bendradarbis
Nebraskos (JAV) universitete apsigynęs analitinės chemijos mokslų daktaro disertaciją ir turėdamas per 20 metų darbo mokslinių tyrimų ir kokybės kontrolės laboratorijų srityje, kokybiškų produktų kūrimą dr. Vollmer puikiai išmano nuo A iki Ž. Jo kompetencijos sritys – tai techninė ir administracinė lyderystė, naujų produktų patvirtinimo tyrimai, gera gamybos praktika, gamybos apskaita, produktų specifikacijos ir stabilumo bandymas. Nuo pat karjeros bendrovėje „4Life“ pradžios jis nenuilstamai skleidė žinią apie „4Life Transfer Factor®“ produktų kokybę – būtent ji yra vienas iš dalykų, dėl kurių darbu čia šis profesionalas didžiuojasi. Savo pareiga dr. Vollmer laiko užtikrinti, kad „4Life“ naudotų tik kokybiškiausias sudedamąsias dalis ir gamintų geriausius produktus. Jis įsitikinęs, kad didžiausias bendrovės turtas – tai talentingi ir rūpestingi darbuotojai. Dalyvauti renginiuose dr. Vollmer labai mėgsta, nes čia jis gali susitikti su partneriais ir išgirsti įkvepiančius jų pasakojimus. Jis vartoja įvairius „4Life“ produktus. Jo favoritas dabar – PRO-TF®. Padedamas šio produkto jis pasiekė užsibrėžtą tikslą dėl svorio. Jo drabužių dydis dabar – toks, koks buvo prieš 15 metų. Jo žmonai tai, be jokios abejonės, patinka!
Deann Carter
Senior Vice President, Accounting
Deann Carter joined 4Life in 2000 when the company merged with ShapeRite. She was the Controller for two years, and in 2002, she was promoted to Vice President of Accounting, and in 2022, she was appointed Senior Vice President of Accounting. Deann oversees all aspects of accounting operations and assists senior management in financial planning. Deann is enthusiastic about travel and loves visiting 4Life’s international markets and building relationships with international employees. In her free time, Deann enjoys spending time with her grandchildren and rooting for the Utah Jazz. Her favorite products are 4Life Transfer Factor® Classic and Pro-TF®. Deann holds a Bachelor’s degree in Business Administration from Weber State University.
Deborah Costa
Senior Vice President of Marketing Communications
Deborah Dixon came to 4Life after holding a management position with the Salt Lake Organizing Committee for the 2002 Olympic and Paralympic Winter Games in Salt Lake City, Utah. She started at 4Life as a Project Manager and has since held many positions: Vice President of International Product Registration; Vice President of Mexico, Colombia, and Spain; Director of Regulatory Affairs; Vice President of Field Development; and now Senior Vice President of Marketing Communications. Deborah also works with top field leaders in the Caribbean, Europe, South and Central America, and the U.S. Deborah holds two Associate degrees in Psychology and Sociology from Chaplain College and a degree in Business Administration from Westminster College. She speaks fluent English, Spanish, and French. She says her proudest moment was assisting 4Life’s award-winning philanthropic response to Hurricane Maria in Puerto Rico. Deb loves many 4Life products, but FeelRite® is her current favorite.
Lesley Dunn
Senior Vice President of Events and Recognition
Lesley Dunn came to 4Life in 2004 as the Marketing Coordinator. In 2006, she became the Events and Recognition Manager. In 2008, she became the Events and Recognition Director, and in 2014, she became the Vice President of Events and Recognition. In 2022, she was promoted to the Senior Vice President for Events and Recognition. Lesley has directed more than 12 4Life International Conventions in various cities, including Atlanta; Miami; Orlando; Philadelphia; Salt Lake City; Incheon, South Korea; and Kuala Lumpur, Malaysia. Lesley has also directed 4Life incentive programs all over the world, including Queenstown, New Zealand; an African Safari; and Ireland. Lesley’s favorite 4Life products are 4Life Transfer Factor Chewable Tri-Factor Formula and 4Life Transfer Factor® Collagen. Lesley holds a Bachelor of Science Degree from Brigham Young University. In her free time, Lesley enjoys sports, the outdoors, baking, and cheering on her kids while they play baseball and ride horses.
Lawry Han
Vice President of Product Development
Dr. Lawry Han joined 4Life in 2021 and is a regulatory specialist, quality engineer, and scientist. He has been a leader in product formulation and innovation for many of the industry’s biggest companies. His career includes intensive nutraceutical education, the innovation of over 100 products, and 30 published, peer-reviewed papers. Dr. Han has served as an adjunct professor in biochemistry at the Dalin University of Technology and holds a fellowship from the American College of Nutrition for outstanding contributions to the field of Nutrition and Health. Dr. Han has a degree in engineering from Xi’an Jiao Tong University (China) and a Ph.D. in Microbiology and Biochemistry from the University of Utah. Dr. Han’s favorite 4Life product is RiteStart Men.
Dana Fortune
Vice President of Marketing and Sales Initiatives
Dana Fortune joined 4Life in 2018, and she has represented 4Life on two industry education panels: the WFDSA Virtual World Congress and the in-person Direct Selling Association’s annual conference in New Orleans. She leads a team of nine digital marketers and oversees 4Life’s social media platforms, Search Engine Optimization (SEO), email marketing, Learning Management Systems (LMS), web maintenance, and blog and app content. Dana has a bachelor's degree in Marketing and Communications from the University of Tampa. Dana’s favorite product is Renuvo.
;