We noticed that you may be viewing lithuania.4life.com from a different country. To get the best experience we suggest double checking that you're on the website closest to you.
  • Renginį veda
  • Meda Petkauskaite
  • Gaukite didmenines kainas
  • Daugiau nei 20 % nuolaidos jums!
  • Nemokamas siuntimas su užsakymais nuo 125 EUR. Žiūrėkite siuntimo sąlygas.

Apie "4Life"

„4Life“ tiki, kad, dirbdami drauge, padedame žmonėms mėgautis sveiku ir teikiančiu pasitenkinimą gyvenimu. Norime, kad jaustumėtės gerai, nes bendradarbiaujate su kompanija, kurioje galima ne tik užsitikrinti sėkmę sau, bet ir padėti jos siekti kitiems.

Iš organizacijos Better Business Bureau (BBB) „4Life“ gavo įvertinimą „A+“, ji sulaukė American Business Awards (vienos iš žymiausių JAV verslo apdovanojimų programų) pripažinimo už produktų vystymą bei rinkodarą, ši kompanija taip pat daug kartų pateko į sąrašą The Direct Selling News Global 100.

Nuo pat 1998-ųjų tobuliname sertifikuotus 4Life Transfer Factor produktus, skatiname platintojų sėkmę ir dalyvaujame labdaros viso pasaulio bendruomenėms projektuose.

Apdovanojimai

#

2022 m. „Gold Titan“ apdovanojimas geriausiems sveikatos srityje

„Gold Factor“ laimi 2022 m. „Gold Titan“ apdovanojimą, skiriamą geriausiems sveikatos srityje.

#

2022 m. „Gold Titan“ apdovanojimas už geriausią plataus vartojimo produktą

„Gold Factor“ laimi 2022 m. „Gold Titan“ apdovanojimą už geriausią plataus vartojimo produktą.

#

2021 m. „Corporate America Today“ apdovanojimas geriausiai imuninės sistemos kompanijai

2021 m. Organizacija „Corporate America Today“ įvardijo kompaniją „4Life Research“ kaip geriausią JAV imuninės sistemos kompaniją.

#

2023 TITAN Platinum Award & Product of the Year

4Life Transfer Factor® Immune Boost named Titan Product of the Year.

#

Tarptautinio kokybės instituto sidabrinis apdovanojimas „Monde Selection“

Nuo 1961 m. Tarptautinis kokybės institutas yra laikomas viena iš griežčiausių Europoje nepriklausomų kokybės vertinimo įstaigų.

#

„LUXlife 2020“ apdovanojimas

„4Life“ gavo „LUXlife“ sveikatos, grožio ir geros savijautos apdovanojimą už geriausius imuninės sistemos papildus JAV ir geriausius sveikatos papildus Jutos valstijoje – 2020 m.

#

2020 m. „Stevie“ apdovanojimas

„4Life Transfer Factor® Collagen“: 2020 m. „People’s Choice Stevie®“ apdovanojimas už mėgstamiausią produktą odos priežiūros ir senėjimo stabdymo srityse.

#

2019 m. auksinis „Golden Bridge“ apdovanojimas

Auksinis apdovanojimas už „Pre/o“ sudėties universitetinį patvirtinimą.

#

2019 m. geriausi imuninės sistemos papildai

2019 m. žurnalas „LUXlife“ kompaniją „4Life“ įvardijo kaip geriausių imuninės sistemos papildų JAV gamintoją.

#

2019 m. „Stevie“ apdovanojimas

„American Business Award“ apdovanojimas už „4Life Pre/o Biotics“ ir universiteto bendradarbiavimą.

#

2019 m. filantropijos apdovanojimas

„The Giving Hand“ – apdovanojimas, kurį organizacijai „Foundation 4Life“ suteikė „Granite“ mokyklų priežiūros institucija, taip įvertindama šios organizacijos nuoseklų siekį padėti nepritekliuje augantiems vaikams.

#

Auksinis „Golden Bridge“ apdovanojimas

Kompanija „4Life“ gavo 2018 m. metų korporacinės komunikacijos komandos apdovanojimą už strateginę plėtrą, vykdymą ir krizės komunikaciją po uragano Marijos.

#

Sidabrinis „Golden Bridge“ apdovanojimas

„Foundation 4Life®“ gavo metų pasiekimo garbės apdovanojimą už padarinių įveikimo kampaniją, vykdytą Jutoje, Floridoje ir Puerto Rike po uragano Marijos.

#

„Golden Bridge“ apdovanojimas „Milestone of the Year“

„Foundation 4Life“ iniciatyva Puerto Rike, kuria buvo siekiama padėti uragano Marijos aukoms, šiai organizacijai pelnė apdovanojimą už filantropijos kampaniją.

#

Auksinis „Telly“ apdovanojimas už videografiją

„4Life“ gavo 2018 m. auksinį „Telly“ apdovanojimą už vaizdo įrašą apie „Physicians’ Desk Reference“.

#

„Corporate USA TODAY“ geriausia 2018 m. maisto papildų teikėja

2018 metais leidinys „Corporate USA TODAY“ kompaniją „4Life“ įvardijo kaip geriausią JAV sveikatos ir fizinės formos palaikymo papildų teikėją.

#

„Global Health & Pharma“ klasės lyderiai – 2017 m.

2017 m. organizacija „Global Health & Pharma“ kompaniją „4Life“ pripažino geriausia JAV maisto papildų tiekėja.

#

Sidabrinis „Stevie“ apdovanojimas už ryšius su visuomene

2018 m. organizacija „Foundation 4Life“ iš „American Business Awards“ (ABA) yra gavusi sidabrinį „Stevie“ apdovanojimą už tais metais surengtą ryšių su visuomene kampaniją.

#

Auksinis „Telly“ apdovanojimas už vaizdo įrašą apie eterinius aliejus

„4Life“ partnerių vaizdo klipas apie eterinius aliejus laimėjo auksinį „Telly“ už montavimo meistriškumą.

#

Bendradarbiavimo mokslo srityje apdovanojimas

Organizacija „Embria® Health Sciences“ kompanijos „4Life“ pasiekimus pripažino suteikdama 2017 m. apdovanojimą „Collaborative Innovation Award“, paskirtą už mokslinį darbą su „4Life Transfer Factor“.

#

Sidabrinis „Telly“ apdovanojimas už produkciją

„4Life“ gavo 2018 m. sidabrinį „Telly“ už vaizdo įrašų produkciją.

#

„People’s Choice Award“

„4LifeTransform Burn“ gavo „Stevie“ 2017 m. apdovanojimą „People's Choice“ kaip mėgstamiausias naujas metų produktas.

#

Metų rinkodaros ir komunikacijos kampanijos apdovanojimas

Sparčioji 30 dienų sistema „4LifeTransform“ gavo „Stevie®“ apdovanojimą už plataus vartojimo produktų ir paslaugų rinkodarą.

#

Sidabrinis „Stevie“ apdovanojimas už korporacinę socialinę atsakomybę

2018 m. organizacija „Foundation 4Life“ yra gavusi sidabrinį „Stevie“ apdovanojimą už tais metais surengtą korporacinės socialinės atsakomybės kampaniją.

#

„American Business Award“ už geriausią naują produktą

„4LifeTransform Burn®“ gavo „Stevie“ apdovanojimą už mėgstamiausią plataus vartojimo naują produktą.

#

„Nutrition Business Journal“ filantropijos apdovanojimas

Žurnalas „Nutrition Business Journal“ (NBJ) suteikė „4Life“ prestižinį 2014 m. filantropijos apdovanojimą.

#

„Utah Genius Award“

„4Life“ kelis kartus buvo įvertinta apdovanojimu „Utah Genius Award“.

#

Geriausių metų prezidento apdovanojimas

4Life gavo Geriausio metų prezidento apdovanojimą ir taip buvo pripažinta kompanijos lyderystė bendruomenėje.

#

Metų didelė kompanija

Vietos komercijos rūmai kompaniją „4Life®“ 2012 metais pagerbė apdovanojimu suteikiamu metų didelei kompanijai.

"4Life" komanda

Team 4Life athletes do not receive monetary compensation for their endorsements. They do, however, enjoy a monthly shipment of 4Life products for their personal use in training, competition, and commitment to everyday wellness.

"Team 4Life" komanda yra žinomų sportininkų grupė, kurie mėgaujasi "4Life" produktais ir naudoja juos kasdienėms treniruotėms.

Dalyvavimas organizacijose

BBB

"4Life" kompanija yra akredituota BBB ("Better Business Bureau") narė su A+ reitingu.

FARM

„4Life“ krekenas gauna iš pienininkystės ūkių, kurių dauguma dalyvauja JAV pienininkystės tvaraus valdymo programoje (FARM). Ši JAV nacionalinės pieno gamintojų federacijos iniciatyva apibrėžia standartus ir suteikia gaires, kaip įgyvendinti gyvūnų gerovės principus.

UEP

Iš kiaušinių gaminamos junginio „4Life Transfer Factor“ sudedamosios dalys yra gaunamos iš paukščių augintojų, priklausančių organizacijai „United Egg Producers“ (UEP) – JAV kiaušinių gamintojų kooperatyvui, besilaikančiam gairių dėl vištų dėdeklių sveikatos ir gerovės.

Pramonės ir prekybos rūmai

"4Life" yra garbinga Sandy miesto, Jutos valstija, Pramonės ir prekybos rūmų narė, o šiame mieste yra pagrindinė "4Life" buveinė.

IADSA

4Life jau ilgai yra asociacijos IADSA narė. Ši tarptautinė ekspertų organizacija sprendžia įvairias problemas, susijusias su maisto papildų platinimu pasaulyje.

NSF

„4Life“ gamybos objektams yra suteikti organizacijos „NSF International“ gerosios gamybos praktikos (GGP) sertifikatai.

Vykdančioji komanda

David Lisonbee
Valdybos pirmininkas
Kai 1998 metais David Lisonbee įkūrė bendrovę „4Life“, jis puikiai žinojo ką daro, nes be verslo administravimo magistro laipsnio, įgyto Brigham Young universitete (Provas, Juta, JAV), jau turėjo ir 30 metų darbo su tinkline rinkodara patirties. Unikalus David požiūris, progresyvus mąstymas ir verslo kompetencija iki šiol tebėra svarbūs kertiniai bendrovės akmenys. Jo vadovaujama, bendrovė įkopė į tinklinės rinkodaros verslo Olimpą. Didžiausiu savo pasiekimu David laiko galimybę pasidalyti „4Life Transfer Factor®“ produktais su visu pasauliu. Per visus šiuos metus jis skatino tirti „Transferceutical® Science“ ir rėmė nuolatinį mūsų produktų tobulinimą. David visada džiaugiasi galėdamas dalyvauti tarptautinėse „4Life“ konvencijose, susitikti su partneriais ir atsiliepimus apie tai, kaip „4Life“ pagerino gyvenimus, išgirsti iš pirmų lūpų. Jo mėgstamiausias „4Life“ produktas yra „4Life Transfer Factor® Classic“, nes būtent nuo jo viskas ir prasidėjo. Pasak jo, šis produktas ir toliau išlaiko stulbinamą universalumą.
Danny Lee
Prezidentas ir generalinis direktorius
Prezidentu ir generaliniu direktoriumi Danny Lee buvo paskirtas 2017 m. Į kompaniją „4Life“ jis atėjo 2008 m., kai tapo veiklos direktoriumi, o 2015 m. buvo paskirtas rinkodaros direktoriumi. Danny yra dirbęs gerai žinomose kompanijose, tokiose kaip „Mrs. Fields®“, „Merrill Lynch“, „Arthur Andersen“ ir „Overstock“, jis yra sukaupęs 14 metų vadovavimo patirties. Per darbo kompanijoje „4Life“ laikotarpį Danny padėjo pagerinti „4Life Transfer Factor®“ kokybę ir gamybą, rinkodaros iniciatyvas bei klientų aptarnavimo praktiką. Jis sustiprino „4Life“ produktų registracijos departamentą bei kokybės užtikrinimo programą, taip prisidėdamas prie „4Life“ tikslo produktus įregistruoti dešimtyse viso pasaulio valstybių. Danny labai mėgsta dalyvauti „Great Escape“ kelionėse ir „4Life“ tarptautinėse konvencijose, jose bendrauti su partneriais (tai daryti jis gali angliškai ir ispaniškai). Danny džiaugiasi galėdamas kurti „4Life“ populiarinimo galimybes visame pasaulyje. Jutos universitete (JAV) jis yra įgijęs du – apskaitos ir finansų – bakalauro laipsnius. Iš „4Life“ produktų Danny labiausiai mėgsta „RiteStart® Men“, kuris, jo manymu, yra ir veiksmingas, ir patogus.
TJ Fund
Korporacijos veiklos vykdomasis viceprezidentas
TJ turi daug darbo kanalinio pardavimo kompanijose patirties, tiek tiesioginio pardavimo sektoriuje, tiek už jo ribų. Daugiau nei dešimt pastarųjų metų jis praleido dirbdamas vyriausiuoju teisininku finansinių paslaugų technologijų versle ir giliai įsitraukęs į verslo veiklą. Jo patirtis apima ir privačias, ir biržoje kotiruojamas organizacijas, jis taip pat yra dirbęs su privačiu kapitalu paremtomis sparčiai augančiomis bendrovėmis ir brandžiomis organizacijomis iš „Fortune 1000“ sąrašo. Ponas Fund į šią naująją savo poziciją atsineša ir tarptautinę patirtį, įgytą Europos strateginio konsultavimo bendrovėje „Roland Berger“. 1999 metais gavęs tarptautinio verslo valdymo bakalauro diplomą jis įstojo į Brigham Young universiteto teisės mokyklą, iš kurios 2004 metais įgijo teisės daktaro laipsnį su specializacija korporacijų ir tarptautinės teisės srityse.
Jenna Lisonbee
„Foundation 4Life“ direktorė
Jenna Lisonbee, „4Life“ įkūrėjų David ir Bianca Lisonbee dukra, yra „Foundation 4Life“ direktorė: ši „4Life“ ne pelno organizacija siekia įveikti skurdo ratą ir padėti pažeidžiamiems vaikams visur, kur tik „4Life“ turi biurus.
Brian Gill
Chief Marketing Officer
Rinkodaros ir vadovavimo komandoms bei jų formavimo srityje Brian dirba jau 19 metų. Jis taip pat reikšmingai prisideda prie vykdomojo valdymo. Tapęs vyresniuoju rinkodaros viceprezidentu Brian padės siekti kompanijos strateginių tikslų. Be to, jis padės užtikrinti, kad „4Life“ klientai bei partneriai gautų tik kokybiškiausius produktus bei įrankius, aktualią bei savalaikę komunikaciją ir išskirtinį prekės ženklo įvaizdį. Brian mano, kad, norint užsitikrinti sėkmę, reikia būti nuolat susitelkus į tai, kas iš tiesų svarbiausia. Partneriui iš tiesų svarbiausia yra „4Life“ pasiūlymais dalytis su kitais žmonėmis, o kompanijai – pasirūpinti įrankiais, kurie užtikrintų maksimalų šio dalijimosi efektyvumą. Brian didžiuojasi galimybe dirbti organizacijoje, kurios pažadas – „Together, Building People“, ir kuri to siekia per mokslą, sėkmę, tarnavimą bei lūkesčių įgyvendinimą.
Kelly Bellerose
Produktų rinkodaros ir tobulinimo vyresnioji viceprezidentė
Kelly has over 20 years of experience in product development, branding, and marketing. During her career, she has helped develop and launch over 200 beauty, health, personal care, and fitness supplements in over 24 international markets. Since joining 4Life in 2013, Kelly has overseen four major consumer product brands, as well as other product ideation, formulation, packaging, branding, and marketing. Kelly’s favorite 4Life product is 4Life Transfer Factor® Chewable Tri-Factor® Formula. She holds a Master of Arts degree with concentration in Depth Psychology from Pacifica Graduate Institute. Kelly is an accomplished music professional and has credentials as a singer, songwriter, and recording artist.
David Vollmer, medicinos mokslų daktaras
Vyriausiasis mokslinis bendradarbis
Nebraskos (JAV) universitete apsigynęs analitinės chemijos mokslų daktaro disertaciją ir turėdamas per 20 metų darbo mokslinių tyrimų ir kokybės kontrolės laboratorijų srityje, kokybiškų produktų kūrimą dr. Vollmer puikiai išmano nuo A iki Ž. Jo kompetencijos sritys – tai techninė ir administracinė lyderystė, naujų produktų patvirtinimo tyrimai, gera gamybos praktika, gamybos apskaita, produktų specifikacijos ir stabilumo bandymas. Nuo pat karjeros bendrovėje „4Life“ pradžios jis nenuilstamai skleidė žinią apie „4Life Transfer Factor®“ produktų kokybę – būtent ji yra vienas iš dalykų, dėl kurių darbu čia šis profesionalas didžiuojasi. Savo pareiga dr. Vollmer laiko užtikrinti, kad „4Life“ naudotų tik kokybiškiausias sudedamąsias dalis ir gamintų geriausius produktus. Jis įsitikinęs, kad didžiausias bendrovės turtas – tai talentingi ir rūpestingi darbuotojai. Dalyvauti renginiuose dr. Vollmer labai mėgsta, nes čia jis gali susitikti su partneriais ir išgirsti įkvepiančius jų pasakojimus. Jis vartoja įvairius „4Life“ produktus. Jo favoritas dabar – PRO-TF®. Padedamas šio produkto jis pasiekė užsibrėžtą tikslą dėl svorio. Jo drabužių dydis dabar – toks, koks buvo prieš 15 metų. Jo žmonai tai, be jokios abejonės, patinka!
Dana Fortune
Rinkodaros ir pardavimo iniciatyvų vyresnioji viceprezidentė
Dana Fortune prie „4Life“ prisijungė 2018 m., ji kompanijai „4Life“ atstovavo dviejuose šios srities šviečiamuosiuose renginiuose: WFDSA virtualiajame pasaulio kongrese ir tiesiogiai surengtoje Tiesioginio pardavimo asociacijos (DSA) metinėje konferencijoje Naujajame Orleane (JAV). Ji vadovauja devynių rinkodaros specialistų komandai ir prižiūri „4Life“ socialinės medijos platformas, optimizavimą paieškos sistemoms (SEO), el. pašto rinkodarą, mokymosi valdymo sistemas (LMS), interneto svetaines ir tinklaraščių bei programėlių turinį. Dana turi rinkodaros ir komunikacijos bakalauro laipsnį, įgytą Tampos (Florida, JAV) universitete. Dana mėgstamiausias produktas yra „Renuvo®“.
Ryan Wood
Finansų direktorius
Ryan Wood turi prisiekusio buhalterio titulą (CPA) ir daugiau nei 15 metų patirties versle, į kurią įeina vykdomoji lyderystė, finansinis investavimas, planavimas, valdymas ir sprendimų vykdymas. Į unikalų jo kompetencijų ir talentų derinį įeina strateginis vystymas, pasaulinė veikla, kontrolė ir grynųjų pinigų srautų prognozavimas. Jis turi profesinės apskaitos magistro laipsnį, įgytą Brigham Young universitete. Jis turi šiai sričiai aktualios atlygio planų sudarymo patirties. Leisti laisvalaikį jis labiausiai mėgsta su žmona ir trim vaikais. Jiems ypač patinka laukinė gamta: „Mėgaujamės pasivaikščiojimais, žygiais, važinėjimu dviračiais, plaukimu ir golfo žaidimu drauge.“
Lesley Dunn
Vyresnioji renginių ir pripažinimo viceprezidentė
Lesley Dunn į kompaniją „4Life“ atėjo 2004 m. kaip rinkodaros koordinatorė. 2006 m. ji tapo renginių ir pripažinimo vadove. 2008 m. ji tapo renginių ir pripažinimo direktore, o 2014 m. – renginių ir pripažinimo viceprezidente. 2022 m. ji buvo paaukštinta į vyresniąją renginių ir pripažinimo viceprezidentę. Lesley yra surežisavusi daugiau nei 12 „4Life“ tarptautinių suvažiavimų įvairiuose miestuose, tokiuose kaip Atlanta, Majamis, Orlandas, Filadelfija, Solt Leik Sitis, Inčchonas ar Kvala Lumpūras. Lesley taip pat vadovavo įvairioms „4Life“ skatinamosioms programoms visame pasaulyje, pavyzdžiui, Kvynstaune (Naujoji Zelandija), „African Safari“ ir dar vienai programai Airijoje. Lesley mėgstamiausi „4Life“ produktai yra „4Life Transfer Factor Chewable Tri-Factor Formula“ ir „4Life Transfer Factor® Collagen“. Lesley turi mokslo bakalauro laipsnį, įgytą Brigham Young universitete (Juta, JAV). Laisvalaikiu ji mėgaujasi sportu, leidžia laiką gamtoje, gamina maistą ir palaiko savo vaikus, užsiimančius beisbolu ir jodinėjimu.
Traci Gunderson
Teisės reikalų vyresnioji viceprezidentė
Traci turi daug patirties teisės, korporacijų ir vadovavimo srityje. Ji daugiau nei dešimt metų užsiėmė teisena privačioje praktikoje, taip pat dirbo Jutos valstijos vartotojų apsaugos organizacijos direktore ir Jutos generalinės prokuratūros generalinio prokuroro pavaduotoja. Pastaruosius dvejus metus ji dirbo etatine konsultante keliose per įvairias JAV valstijas dirbančiose nekilnojamojo turto įmonėse. Pirmosios pakopos studijas ji išklausė Brigham Young universitete (BYU), tada perėjo į Pepperdine Caruso teisės mokyklą, kurioje gavo teisės daktarės laipsnį (JD).
Jessica Sorbonne
Redakcijos viceprezidentė
Iš Čakto indėnų genties – didžiausios JAV indėnų grupės – kilusi Jessica yra pirmoji savo šeimoje, įgijusi aukštąjį mokslą. Prie „4Life“ ji prisijungė 2018 m. spalį, kur pradėjo dirbti reklamos tekstų kūrėja. Komunikacijos bakalauro ir kūrybinio rašymo magistro diplomus ji yra gavusi iš Oklahomos valstijos universiteto. Prieš pradėdama dirbti kompanijoje „4Life“ ji dirbo politikos konsultante ir, be kita ko, prisidėjo prie į Amerikos indėnus sutelktas iniciatyvas. Oklahomoje ji turėjo kepyklą. Kepimas iki šiol yra jos hobis. Į Jessica pareigas įeina reklaminių tekstų rašymas, redakciniai indėliai bei talentingų rašytojų, redaktorių bei vertėjų komandos priežiūra.
Lawry Han
Produktų tobulinimo viceprezidentas
Dr. Lawry Han prie kompanijos „4Life“ prisijungė 2021 m. kaip reglamentavimo specialistas, kokybės inžinierius ir mokslininkas. Iki tol jis buvo produktų sudėties ir naujovių lyderis įvairiose didžiausiose šios srities bendrovėse. Tarp jo pasiekimų – intensyvus gydomosios mitybos mokymas, naujovės, įdiegtos į daugiau nei 100 produktų, ir 30 paskelbtų recenzuotų mokslinių straipsnių. Daliano (Kinija) technologijos universitete dr. Han yra dirbęs neetatiniu biochemijos profesoriumi, taip pat priklauso Amerikos mitybos kolegijos draugijai, į kurią buvo priimtas dėl išskirtinio indėlio į mitybos bei sveikatos sritis. Dr. Han yra įgijęs inžinerijos laipsnį Xi’an Jiao Tong universitete (Kinija), o mikrobiologijos ir biochemijos mokslų daktaro laipsnį gavo Jutos universitete (JAV). Mėgstamiausias dr. Han „4Life“ produktas yra „RiteStart Men“.
Laura Bernier
Vice President of Events
Laura savo „4Life“ karjerą pradėjo 2011 metais, kai buvo įdarbinta klientų aptarnavimo skyriuje. Čia ji suprato, koks svarbus yra klientų lūkesčių patenkinimas ir ryšių su daugiausiai pasiekusiais lyderiais formavimas. Ši pradėjo kurti renginių koncepcijas galvodama apie dalyvių ir VIP perspektyvą. Ji yra kilusi iš Kolumbijos. Ji kalba dviem kalbomis ir savo šeimoje yra pirmoji, įgijusi bakalauro diplomą iš Jutos universiteto. Šį išsilavinimo tikslą ji įgyvendino balansuodama mokslą su darbu kompanijoje „4Life“ visu etatu ir motinystės pareigomis. Į pagrindines Laura pareigas įeis „4Life“ paskatų ir korporacinių renginių valdymas, IT bendradarbiavimas su renginių valdymu, taip pat – „4Life“ suvažiavimai.
Nate Buhler
Veiklos vyresnysis viceprezidentas
Prieš prisijungdamas prie „4Life®“, Nate jau buvo sukaupęs nemažai patirties kompanijoje „Nestlé® USA“. Čia jis buvo atsakingas už dviejų didžiausių šios kompanijos gamyklų saugą, gamybos rodiklius ir operacijas apskritai. 2011 m. Nate pradėjo dirbti „4Life“, kur tapo gamybos direktoriumi. Kai „4Life“ gamykla buvo užbaigta, jis buvo paaukštintas į gamybos viceprezidentus. Užimdamas šias pareigas Nate prižiūri „4Life“ gamybą, kokybę ir reikalavimų laikymąsi, taip pat – planavimą, įsigijimus, platinimą ir užsakymų vykdymą. Nate mėgaujasi galimybe priklausyti pasaulinei organizacijai, kurios kokybiški produktai žmonėms padeda gerinti gyvenimus. Jis turi kompiuterių taikymo ir verslo vadybos bakalauro mokslinį laipsnį, įgytą Pietų Jutos universitete (JAV). Mėgstamiausi Nate „4Life“ produktai yra „PRO-TF Vanilla Cream“, „RiteStart Men“ ir „Energy Go Stix“.
Brent Vaughan, PhD
Mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros vyresnysis viceprezidentas
Dr. Vaughan turi 25 metus patirties maisto papildų kūrimo ir jų tyrimo srityje. Maisto ir mitybos mokslų magistro laipsnį jis įgijo Jutos universitete, o visuomenės sveikatos ir epidemiologijos mokslų daktaro disertaciją apsigynė Walden universitete. Be to, jis yra registruotas mitybos specialistas. Per savo karjerą dr. Vaughan yra suformulavęs kelis šimtus įvairių tipų produktų. Jis nuolat mokosi naujų dalykų ir visada ieško, kaip viską būtų galima daryti geriau, sparčiau bei efektyviau. Dr. Vaughan vartoja „RiteStart® Men“, „Flex4Life®“ ir „Vista®“ kasdien, tačiau išsirinkti, kuris „4Life“ produktas yra jo mėgstamiausias, jam būtų sunku.