We noticed that you may be viewing lithuania.4life.com from a different country. To get the best experience we suggest double checking that you're on the website closest to you.
  • Renginį veda
  • Deimena Petkauskaite
  • Gaukite didmenines kainas
  • Sutaupykite daugiau nei 20 %
  • Nemokamas siuntimas užsakant per 100 EUR

"4Life" aptarnavimas

Tarnavimas – viena iš pagrindinių „4Life“ veiklos vertybių. Kai su fenomenaliais „4Life“ produktais ir išskirtinėmis finansinėmis galimybėmis pakeičiate savo gyvenimą, prasminga tarnavimo veikla gyvenimą pakeisti galite ir kitiems žmonėms.

Mūsų tikslas – valstybėse, kuriose „4Life“ užsiima verslu, kurti realias permainas vaikų ir jų šeimų gyvenimuose. Kurdami ilgalaikius ryšius su vietinėmis pagalbos organizacijomis ir pačiomis šeimomis formuojame tarnavimo tradicijas, padedančias nepritekliuje augantiems vaikams tapti produktyviais savo bendruomenių piliečiais.

Susitelkiame į tris pagrindines vaikų gyvenimo sritis: mitybą, pastogę ir švietimą. Kadangi partneriai ir darbuotojai palaiko mūsų labdaros organizaciją „Foundation 4Life®“ ir mūsų pelno siekiančią mitybos programą „4Life Fortify®“, galime vaikams ir jų šeimoms suteikti reikiamų įrankių, padedančių tapti savarankiškais bei įveikti ydingą skurdo ratą – ir jiems, ir būsimoms kartoms.


“Mūsų mokslas ir sėkmė žinomi visame pasaulyje, o dėl to mes galime teikti paslaugas be jokių apribojimų.”

—Bianca Lisonbee
Steigėja

Foundation 4Life

Paslaugos palikimas

Paslauga visada buvo bendrosios "4Life" misijos dalimi. 2006 m., "4Life" formalizavo savo labdaringą veiklą ir sukūrė "Foundation 4Life " fondą siekdama padėti mažiau pasiturintiems. Mūsų misija - užtikrinti išteklius, kurie suteikia žmonėms galimybę pasitikėti ir pasirūpinti savimi tose valstybėse, kuriose "4Life" vykdo veiklą.

Jūsų pagalba padeda

Ypatingą dėmesį skirdamas vaikams, šis 501(c)(3) vienetas panaudoja 100% visų suaukotų pinigų tiekdamas priemones ir mokymus, kurie turėtų palengvinti jaunų žmonių ir jų šeimų skurdo situaciją. Tuo tarpu, kada mes siekiame pripažinti ir reaguoti į poreikius visuomenėje įvairiais lygmenimis, mūsų labdaringos veiklos esmė yra užtikrinti švietimo iniciatyvas, kurios leistų visuomenei įgyvendinti pokyčius per kelias kartas.

Sužinokite daugiau

"Foundation 4Life" šaknys siekia ne tik distributorius, tačiau ir "4Life" vadovybę. Norėdami išsamiau sužinoti apie mūsų humanitarinius projektus, apsilankykite mūsų tinklapyje adresu. Taip pat sekite mus Facebook ir Instagram!

4Life Fortify

Daugiau nei valgis

Daugelyje pasaulio šalių tėvai ir pagalbos teikėjai skirsto į racionus savo kasdienį uždarbį, kad galėtų vaikams duoti nors vieną kartą per dieną normaliau pavalgyti. Kokybiško maitinimo trūkumas turi didžiulę įtaką fiziniam, socialiniam ir ekonominiam vystymosi. "4Life Fortify" - tai žymiai daugiau, nei maišas su maistu. Tai tarsi gyvybės linija vaikui, šeimai, bendruomenei ir visai visuomenei. "4Life Fortify" teikia energijos ir sveikatos pagalbą tam, kad vaikas galėtų eiti į mokyklą ir dalyvautų savo bendruomenės veikloje. Kiekviename maiše būna įdėta ryžių, lęšių, pupelių, maistingų vitaminų ir mineralų kompleksas ir "4Life Transfer Factor®" " Tri-Factor® Formula".

Sukurkite savo verslą

„4Life Fortify“ – tai pelną nešantis produktas, partneriams suteikiantis galimybę tiesiogiai prisidėti prie pasaulinės bado krizės išsprendimo. Partneriai gali pirkti ir aukoti „4Life Fortify“, kad taip prisidėtų prie vaiko gyvenimo formavimo, tačiau tuo pat metu formuotų ir savo pačių verslą. Kiekvienas maišelis yra vertas 25 LP taškų pagal „Life Rewards Plan“.

Įsitraukite

Dėl išsamesnės informacijos apie šią labdaringą veiklą visame pasaulyje, arba jei norite prisidėti prie kovos su badu ir skurdu, apsilankykite adresu 4lifefortify.com.

*Už patiekalų paketų „4Life Fortify“ pirkimą, aukojimą bei reklamavimą kompanija „4Life Research®“ atsilygina. Suprantame, kad „4Life“ labdaros projektui, kurį vykdome jau daug metų, reikalingas partnerių laikas bei ištekliai, todėl į paketo kainą yra įtraukti komisiniai. „4Life Fortify“ – tai produktas, sukurtas ir palaikomas „4Life Research“, kuri pati yra pelno siekianti kompanija. Paaukotus patiekalų paketus „4Life Fortify“ ši kompanija perduoda nesiekiantiems pelno partneriams, tokiems kaip „Feed the Children“. Labdara užsiimantys partneriai „4Life Fortify“ nemokamai pristato skurstantiems vaikams.

Join Us

Jei tapsite "4Life", turėsite galimybę padėti kitiems net keliais būdais.

"Foundation 4Life AutoShip"

Paaukokite 5 USD per mėnesį su kiekvienu savo "AutoShip" užsakymu.

Bonusinių čekių aukojimas

Paaukokite savo mėnesinių "4Life" bonusinių čekių dalį "Foundation 4Life".

Vienkartinio užsakymo paaukojimas

Padėkite nors trupučiu arba daug, kada atliekate užsakymą savo produktams ir prisidėkite prie "Foundation 4Life".

4Life Fortify

Pamaitinkite karštu valgiu alkaną vaiką.

"Lights 4Life Recognition" programa

„Legacy of Light“ pripažįsta išskirtines mūsų partnerių tarnavimo pastangas

Įvykių centre

Šiuo apdovanojimu pagerbiami partneriai, siekiantys gėrio per tarnavimą savo vietos ir pasaulio bendruomenėms, „4Life“ misiją iš tiesų priimantys giliai į širdį ir ją įgyvendinantys realiais labdaringais veiksmais.

Vilties švyturys

"Beacon of Hope" programos donorai aukoja "Foundation 4Life" arba "4Life Fortify" po 5000 USD ir daugiau.

Saulės spindulys

"Ray of Sunshine" donorai aukoja "Foundation 4Life" arba "4Life Fortify" po 3000-4999 USD.

4Life" šviesa

"Light 4Life" donorai aukoja "Foundation 4Life" arba "4Life Fortify" po 100-2999 USD.

"At the Heart of It" apdovanojimas

„José Luis ir Maria yra pelnę didžiulę mano pagarbą“,–sakė„Diamond“rangą įgijęs Armando Trejo.„Iš jų semiuosi įkvėpimo. Tai ypatingi žmonės, padedantys savo bendruomenei augti ir tobulėti, tam pasitelkę fondą„Ministerio Cree-Ser“ir„Foundation 4Life“. Mums labai patinka jų požiūris į tarnavimą ir atsidavimą, buvimas tikėjimo ir pasišventimo pavyzdžiu kitiems.“

José Luis ir Maria Martínez
„4Life Gold International Diamond“
Dominikos Respublika
2016 m. apdovanojimo„At the Heart of It“gavėjai

“Mano tikrasis pašaukimas - padėti kitiems. Aš tikiu, kad mes visi dirbdami kartu galime pasiekti pozityvių pokyčių individualiose bendruomenėse bei visame pasaulyje.”

Benito García Míguez
"Presidential Diamond"
Ispanija
2015 m. "At the Heart of It" apdovanojimo gavėja

“Kai pradėjau dirbti su "4Life", žinojau, kad galiu padaryti mažus dalykus su didele meile. Aš vadinu tai išankstiniu apmokėjimu. Kai esu palaimintas žmogus, dalinuosi šiuo palaiminimu su kitais.”

Haffi Yenti Salim
"International Diamond"
Singapūras
2013 m. "At the Heart of It" apdovanojimo gavėja

“Aš giliai tikiu, kad mes turime atsikovoti pasaulį, todėl aš savo keliones paverčiu bendruomenės projektais. Tikiu, kad dirbdami kartu mes galime išgelbėti šiuos vaikus ir savo ateitį.”

Janice Skeen
"International Diamond"
Ohajas, JAV
2012 m. "At the Heart of It" apdovanojimo gavėja

“Mūsų gyvenimai pasikeitė nuo tada, kai pradėjome padėti žmonėms. Kai visi turėjo tą patį tikslą, t.y. padėti kitiems, tai mus suvienijo kaip komandą.”

Oyunmaa Banzragch
„4Life Gold International Diamond“
Mongolija
2012 m. "At the Heart of It" apdovanojimo gavėja