My4Life

Daugiau jėgų jūsų verslui su My4Life.


Ši asmeninė svetainė – tai 4life.com funkcija. Ja nemokamai pasinaudoti gali visi „4Life“ platintojai.My4Lifesuteiks galimybes kaip niekad lengvai įsigyti produktų ir registruoti naujus komandos narius. Papildomai registruotis nereikia.

Gaukite My4Life

Prisijungti prie jūsų My4Life paprasta – kaip ir pridėti platintojo ID bendrovės URL pabaigoje. Tam, kad pradėtumėte seansą, atsidarykite tinklalapį 4life.com/platintojo ID.

Atsiskaitymas svečio režimu

Jeigu norite naudoti ne platintojo ID, o patvirtintą vardą, tai padaryti galite prisijungę prie savo 4life.com paskyros. Jūsų svetainės adresas galėtų būti, pavyzdžiui, 4life.com/VardenisP.

Užregistruokite potencialius narius į savo organizaciją

Lengvai prisijungti prie jūsų komandos žmonės galės registruodamiesi per jūsų My4Life svetainę. Kai nauji dalyviai registruojasi per jūsų svetainę, automatiškai tampate jų sponsoriais ir įregistravusiais asmenimis. Tačiau, jei tik pageidaujate, galite nurodyti ir kitą įregistravusį asmenį ir (arba) sponsorių, jei to reikia pagal jūsų verslo strategiją. Kai svečias užsuka į jūsųMy4Lifesvetainę, 4life.com šį asmenį įsimena, tad į jūsų svetainę jis galės lengvai grįžti net ir pamiršęs jūsų platintojo ID.

Jūsų kontaktinės informacijos bendrinimas

Svečiai, apsilankę jūsųMy4Lifesvetainėje, jūsų kontaktinę informaciją matys visų puslapių viršutiniame kairiajame kampe. Atnaujinti kontaktinę informaciją lengva: tai galite padaryti savo 4life.com paskyros skyriuje „Paskyros tvarkymas“.

Paskyros tvarkymas

Pradėti naudotis My4Lifea plinka galite vos užsiregistravę kaip platintojai. Prisijunkite prie savo 4life.com paskyros ir atsiverskite skyriųPaskyros tvarkymas, kuriame galėsite asmeninę svetainę pritaikyti savo poreikiams ir susikurti unikalią jos nuorodą.

Dažnai užduodami klausimai