„Foundation 4Life“ renovuoja prieglaudą Peru 2020-02-07
„Foundation 4Life“ renovuoja prieglaudą Peru
Solt Leik Sitis, Juta, JAV (2019 m. rugpjūčio 30 d.) „4Life“ Singapūro ir Peru komandos drauge pasirūpino mergaičių prieglauda „Caritas Felices“, įsikūrusiu netoli Limos (Peru). „4Life“ Peru padalinys surengė tarnavimo dieną, per kurią buvo renovuojamos „Caritas Felices“ patalpos. Šį projektą finansavo Singapūro „4Life“.

Į „Caritas Felices“ priimamos 2–21 m. amžiaus mergaitės, namuose kenčiančios smurtą ar prievartą. Per šią tarnavimo dieną savanoriai nudažė sienas, sumontavo duris ir įrengė įvairius kitus patobulinimus.

Tarnavimo reikalų viceprezidentės Catherine Larsen komentaras: „Tai įspūdingas dviejų rinkų bendradarbiavimo pavyzdys. Singapūro platintojai buvo nepaprastai dosnūs, o Peru komanda mielai sutiko padėti. Esu iš tiesų sužavėta.“

Renginyje dalyvavo „International Diamond“ rangą įgiję platintojai Laura A. Pastor Rocca de Murgueytio ir Alfredo Murgueytio, Victor E. Vértiz ir Rocío Rojas, Clementina Cárdenas Puentes, ir Mirella Castagnino Abásolo.

Kai darbai buvo atlikti, „4Life“ Peru generalinis direktorius Jorge Chacón surengė pristatymą, o „Caritas Felices“ mergaitės žaidė, šoko ir dalyvavo nedideliame vakarėlyje.

Pono Chacón komentaras: „Su „Foundation 4Life“, Singapūro ir Peru „4Life“ pagalba pajėgėme ženkliai pagerinti šių mergaičių gyvenimo kokybę.“

„4Life“ turi atstovybes 25 rinkose, iš kurių aptarnauja visą pasaulį aprėpiantį nepriklausomų platintojų ir jų klientų tinklą.

Daugiau informacijos:
Calvin Jolley
Viceprezidentas
Korporacijos komunikacija
4Life Research
[email protected]