„Foundation 4Life“ surinko maistų produktų Singapūro šeimoms 2019-07-22
„Foundation 4Life“ surinko maistų produktų Singapūro šeimoms
Kompanijos „4Life“ komanda Singapūre surengė maisto produktų rinkimo labdarai akciją, kurios metu surinkti produktai buvo padovanoti šeimos centrui „Fei Yue“ – labdaros organizacijai, besirūpinančiai socialinėmis paslaugomis viso Singapūro bendruomenėms. Platintojai ir etatiniai darbuotojai drauge organizavo, rinko ir išplatino konservuotus ir kitokius maisto produktus maždaug 200 šeimų.

Renginiui pasibaigus šeimoms buvo surengtas karnavalas, kuriame šeimos smagiai praleido popietę žaisdamos žaidimus. Jos taip pat buvo mokomos maistą rinktis sveikai.

Vyresniosios biuro vadovės Serene Tay komentaras: „4Life“ platintojų dosnumas mane visada žavi. Tikiu, kad tarnavimas pakeičia gyvenimus. Noriu padėkoti visiems, prisidedantiems prie „Foundation 4Life!“

Be ponios Tay šiame renginyje dalyvavo „Platinum International Diamond“ rangą įgiję platintojai Sadik Din ir Hasnimah, taip pat – „Gold International Diamond“ Salim Raghavan, Noor Azlina ir Ridwan Sadik.

Pono Din komentaras: „Tai puikiai parodo, kokia yra „4Life“ esmė. Mums svarbi ne tik didesnė finansinė ramybė, bet ir galimybė padėti žmonėms.“

„4Life“ turi atstovybes 25 rinkose, iš kurių aptarnauja visą pasaulį aprėpiantį nepriklausomų platintojų ir jų klientų tinklą.

Daugiau informacijos:
Calvin Jolley
Viceprezidentas
Korporacijos komunikacija
4Life Research
[email protected]