Lyderystės mokymus Ignite surenkite savo mieste! 2019-08-13
Lyderystės mokymus <em>Ignite</em> surenkite savo mieste!

Nuo gegužės Europos „4Life“ verslo lyderiai galėjo džiaugtis pirmaisiais lyderystės mokymo seminarais Ignite. Šie seminarai, verslams suteikiantys papildomą pažangos impulsą, buvo surengti Vilniuje (Lietuva), Ciuriche (Šveicarija), Londone (Jungtinė Karalystė) ir Madride (Ispanija).

Šie mokymai trunka visą dieną, padalytą į dvi sesijas. Lyderystės mokymo seminare Ignite sužinosite apie kompanijos istoriją, nesiliaujančią išskirtinę mokslinę pažangą, taip pat – apie atlygio planą, kuriam nėra lygių. Be to, padedami mūsų asocijuotosios mitybos specialistės Vanessa León, sužinosite, kodėl „4Life“ produktai yra unikalūs ir kaip juos derinti. Taip pat sužinosite, kaip pagal Builder Bonus taikyti augimo strategijas ir tai skatinti savo komandoje, kad sukurtumėte solidžią struktūrą. Bendradarbiaujant su Foundation 4Life™ bus surengta labdaros loterija, naujų kvalifikacinių rangų pripažinimas, diskusijų sesija ir ne tik.

Ši diena, skirta padėti jums augti, bus sutelkta į tris pagrindinius dalykus: sponsorystę, apimtį ir išlaikymą. Dalyviai galės užsibrėžti tikslus ir prisijungti prie vėlyvų pusryčių su kitais verslo lyderiais.

Daugialygės rinkodaros versle „4Life“ auga jau daugiau nei 20 metų. Ar norėtumėte, kad taip pat augtų ir jūsų verslas? Jei pageidaujate daugiau informacijos, susisiekite su savo rinkos lyderiu ir lyderystės mokymus Ignite pasikvieskite į savo miestą:

Alexei Bravo – Ispanijos ir Portugalijos pardavimo vadovas
Gregor Koch – Vokietijos ir Austrijos pardavimo vadovas
Cindy Leduc – Šiaurės Europos ryšių su platintojais koordinatorė
Salvatore Sacca – Italijos pardavimo vadovas
Dinara Kakenova – Rytų Europos platintojų ir specialiųjų renginių koordinatorė