NSF GGP registracijos reikalavimų atitiktis 2019-01-04
NSF GGP registracijos reikalavimų atitiktis
Solt Leik Sitis, Juta, JAV (2019 m. sausio 4 d.) Kompanijos „4Life“ gamybos įmonės („Sandy“ ir „Vineyard“) gavo NSF® tarptautinės gerosios geroji gamybos praktikos (GGP) registracijos 2019 m. sertifikatą.

„NSF International“ GGP registracija (sertifikatas) patvirtina, kad „4Life“ naudoja tinkamus metodus, įrangą ir kontrolės mechanizmus, reikalingus maisto papildams gaminti.

Kokybės vyresniojo direktoriaus Adam Briggs komentaras: „Darome viską, kad mūsų klientai ir platintojai gautų tik kokybiškiausius produktus. NSF GGP registracija patvirtina mūsų investicijų prasmingumą ir pabrėžia didesnį mūsų produktų patikimumą.“

GGP gairės kompanijoms padeda kurti ir palaikyti tinkamus kontrolės mechanizmus, taikomus jų gamybos procesams. Dėl to produktai apdorojami, gaminami ir ženklinami išlaikant nuoseklumą, jie atitinka kokybės standartus. NSF GGP reikalavimai yra parengti pagal JAV Maisto ir vaistų administracijos (FDA) taisykles dėl maisto papildų gamybos, pakavimo ir platinimo.

„4Life“ mokslo direktorius dr. David Vollmer sako: „Mūsų gamybos objektai suprojektuoti taip, kad kompanija išlaikytų visapusę pagrindinių „4Life Transfer Factor“ produktų partijų sudarymo, maišymo, kapsuliavimo ir pakavimo veiksmų kontrolę. NSF GGP registracija – tai autoritetingos organizacijos patvirtinimas, rodantis, kad visokeriopai siekiame kokybės.“

„4Life“ turi atstovybes 25 rinkose, iš kurių aptarnauja visą pasaulį aprėpiantį nepriklausomų platintojų ir jų klientų tinklą.

Daugiau informacijos:
Calvin Jolley
Viceprezidentas
Korporacijos komunikacija
4Life Research USA, LLC
[email protected]