• Renginį veda
  • konsultante Inga
  • Presidential Diamond
  • 9286118
  • Gaukite didmenines kainas
  • Sutaupykite daugiau nei 20 %
  • Nemokamas siuntimas užsakant per 100 EUR

"4Life" aptarnavimas

Aptarnavimas - tai svarbiausias dalykas, kurį atlieka "4Life". Kadangi Jūs ketinate keisti savo gyvenimą fenomenaliais "4Life" produktais ir susikurti išskirtines finansines galimybes, Jūs taip pat galite pakeisti ir kitų žmonių gyvenimus reikšmingais aptarnavimo žingsniais.

Mūsų tikslas - padaryti realų skirtumą vaikų gyvenimuose ir jų šeimų gyvenimuose tose valstybėse, kur "4Life" vykdo verslo veiklą. Kurdami ilgalaikius santykius su konkrečią pagalbą teikiančiomis organizacijomis ir šeimomis, mes kuriame paslaugą, kurios dėka vaikai, kuriems reikalinga pagalba, gali vėliau tapti produktyviais savo bendruomenių nariais.

Mes koncentruojamės ties šiomis trimis vaiko gyvenimo sritimis - maitinimu, pastoge ir švietimu. Kadangi distributoriai ir darbuotojai palaiko mūsų labdaringą veiklą, "Foundation 4Life®", ir mūsų pelno siekiančią "4Life Fortify®" maitinimo programą,. mes galime užtikrinti vaikams ir jų šeimoms visas reikalingas priemones tapti save aprūpinančiais ir suteikiame galią sulaužyti skurdom barjerą ir ateities kartoms.

“Mūsų mokslas ir sėkmė žinomi visame pasaulyje, o dėl to mes galime teikti paslaugas be jokių apribojimų.”

—Bianca Lisonbee
Steigėja

Foundation 4Life

Paslaugos palikimas

Paslauga visada buvo bendrosios "4Life" misijos dalimi. 2006 m., "4Life" formalizavo savo labdaringą veiklą ir sukūrė "Foundation 4Life " fondą siekdama padėti mažiau pasiturintiems. Mūsų misija - užtikrinti išteklius, kurie suteikia žmonėms galimybę pasitikėti ir pasirūpinti savimi tose valstybėse, kuriose "4Life" vykdo veiklą.

Jūsų pagalba padeda

Ypatingą dėmesį skirdamas vaikams, šis 501(c)(3) vienetas panaudoja 100% visų suaukotų pinigų tiekdamas priemones ir mokymus, kurie turėtų palengvinti jaunų žmonių ir jų šeimų skurdo situaciją. Tuo tarpu, kada mes siekiame pripažinti ir reaguoti į poreikius visuomenėje įvairiais lygmenimis, mūsų labdaringos veiklos esmė yra užtikrinti švietimo iniciatyvas, kurios leistų visuomenei įgyvendinti pokyčius per kelias kartas.

Sužinokite daugiau

"Foundation 4Life" šaknys siekia ne tik distributorius, tačiau ir "4Life" vadovybę. Norėdami išsamiau sužinoti apie mūsų humanitarinius projektus, apsilankykite mūsų tinklapyje adresu. Taip pat sekite mus Facebook ir Instagram!

4Life Fortify

Daugiau nei valgis

Daugelyje pasaulio šalių tėvai ir pagalbos teikėjai skirsto į racionus savo kasdienį uždarbį, kad galėtų vaikams duoti nors vieną kartą per dieną normaliau pavalgyti. Kokybiško maitinimo trūkumas turi didžiulę įtaką fiziniam, socialiniam ir ekonominiam vystymosi. "4Life Fortify" - tai žymiai daugiau, nei maišas su maistu. Tai tarsi gyvybės linija vaikui, šeimai, bendruomenei ir visai visuomenei. "4Life Fortify" teikia energijos ir sveikatos pagalbą tam, kad vaikas galėtų eiti į mokyklą ir dalyvautų savo bendruomenės veikloje. Kiekviename maiše būna įdėta ryžių, lęšių, pupelių, maistingų vitaminų ir mineralų kompleksas ir "4Life Transfer Factor®" " Tri-Factor® Formula".

Sukurkite savo verslą

"4Life Fortify" yra pelnui skirtas produktas, kuris distributoriams suteikia tiesioginę galimybę turėti pozityvią įtaką globalinėje bado krizėje. Distributoriai gali nusipirkti ir paaukoti "4Life Fortify" produktus ir taip padėti vaikams - o tuo pačiu ir padėti savo verslui. Kiekvieno maišo vertė yra 25 "Life Points" (LP) taškai pagal "Life Rewards Plan".

Įsitraukite

Dėl išsamesnės informacijos apie šią labdaringą veiklą visame pasaulyje, arba jei norite prisidėti prie kovos su badu ir skurdu, apsilankykite adresu 4lifefortify.com.

"*4Life Research®" siūlo iniciatyvą pirkti, aukoti ir skatinti "4Life Fortify" maisto paketų platinimą. Komisiniai įtraukti į kiekvieno paketo kainą ir suteikia distributoriams galimybę investuoti savo laiką ir kitus išteklius siekiant paskatinti kitus prisidėti prie "4Life" labdaringos veiklos. "4Life Fortify" - tai produktas, kuris sukurtas ir palaikomas "4Life Research" - ne pelno siekiančios organizacijos, kuri skatina labdarą "4Life Fortify" maisto paketų pirkimu ne pelno siekiantiems partneriams, tokiems, kaip Feed The Children. Labdaros partneriai paskirsto "4Life Fortify" vaikams be jokių papildomų mokesčių.

Join Us

Jei tapsite "4Life", turėsite galimybę padėti kitiems net keliais būdais.

"Foundation 4Life AutoShip"

Paaukokite 5 USD per mėnesį su kiekvienu savo "AutoShip" užsakymu.

Bonusinių čekių aukojimas

Paaukokite savo mėnesinių "4Life" bonusinių čekių dalį "Foundation 4Life".

Vienkartinio užsakymo paaukojimas

Padėkite nors trupučiu arba daug, kada atliekate užsakymą savo produktams ir prisidėkite prie "Foundation 4Life".

4Life Fortify

Pamaitinkite karštu valgiu alkaną vaiką.

"Lights 4Life Recognition" programa

"Lights 4Life" pripažįsta išskirtines mūsų distributorių paslaugų pastangas.

Įvykių centre

Šiuo apdovanojimu pagerbiami distributoriai, kurie daug nusipelno teikdami savo paslaugas tiek vietos, tiek pasaulinei bendruomenei ir kurie visa savo širdimi įgyvendina "4Life" misiją įvairiomis labdaros veiklomis.

Vilties švyturys

"Beacon of Hope" programos donorai aukoja "Foundation 4Life" arba "4Life Fortify" po 5000 USD ir daugiau.

Saulės spindulys

"Ray of Sunshine" donorai aukoja "Foundation 4Life" arba "4Life Fortify" po 3000-4999 USD.

4Life" šviesa

"Light 4Life" donorai aukoja "Foundation 4Life" arba "4Life Fortify" po 100-2999 USD.

"At the Heart of It" apdovanojimas

„José Luis ir Maria yra pelnę didžiulę mano pagarbą“,–sakė„Diamond“rangą įgijęs Armando Trejo.„Iš jų semiuosi įkvėpimo. Tai ypatingi žmonės, padedantys savo bendruomenei augti ir tobulėti, tam pasitelkę fondą„Ministerio Cree-Ser“ir„Foundation 4Life“. Mums labai patinka jų požiūris į tarnavimą ir atsidavimą, buvimas tikėjimo ir pasišventimo pavyzdžiu kitiems.“

José Luis ir Maria Martínez
„4Life Gold International Diamond“
Dominikos Respublika
2016 m. apdovanojimo„At the Heart of It“gavėjai

“Mano tikrasis pašaukimas - padėti kitiems. Aš tikiu, kad mes visi dirbdami kartu galime pasiekti pozityvių pokyčių individualiose bendruomenėse bei visame pasaulyje.”

Benito García Míguez
"Presidential Diamond"
Ispanija
2015 m. "At the Heart of It" apdovanojimo gavėja

“Kai pradėjau dirbti su "4Life", žinojau, kad galiu padaryti mažus dalykus su didele meile. Aš vadinu tai išankstiniu apmokėjimu. Kai esu palaimintas žmogus, dalinuosi šiuo palaiminimu su kitais.”

Haffi Yenti Salim
"International Diamond"
Singapūras
2013 m. "At the Heart of It" apdovanojimo gavėja

“Aš giliai tikiu, kad mes turime atsikovoti pasaulį, todėl aš savo keliones paverčiu bendruomenės projektais. Tikiu, kad dirbdami kartu mes galime išgelbėti šiuos vaikus ir savo ateitį.”

Janice Skeen
"International Diamond"
Ohajas, JAV
2012 m. "At the Heart of It" apdovanojimo gavėja

“Mūsų gyvenimai pasikeitė nuo tada, kai pradėjome padėti žmonėms. Kai visi turėjo tą patį tikslą, t.y. padėti kitiems, tai mus suvienijo kaip komandą.”

Oyunmaa Banzragch
„4Life Gold International Diamond“
Mongolija
2012 m. "At the Heart of It" apdovanojimo gavėja