• Renginį veda
  • Samuel Charry 573118621509
  • Presidential Diamond
  • 6238034
  • Gaukite didmenines kainas
  • Sutaupykite daugiau nei 20 %
  • Nemokamas siuntimas užsakant per 100 EUR
Naujas sveikatos mokslų patarėjų tarybos narys 2020-06-15
Naujas sveikatos mokslų patarėjų tarybos narys
Solt Leik Sitis, Juta, JAV (2020 m. birželio 15 d.) „4Life“ mokslo direktorius dr. David Vollmer neseniai paskelbė apie naujausią Sveikatos mokslų patarėjų tarybos (HSAB) narį – dr. Don Otter.

Ponas Otter savo chemijos ir medžiagų inžinerijos srities mokslų daktaro disertaciją 1987 m. apsigynė Oklando (Naujoji Zelandija) universitete. Per pastaruosius 30 metų jis pelnė visada naujoviško požiūrio besilaikančio ir gerai įvairias pienininkystės sritis išmanančio tyrėjo bei dėstytojo reputaciją. Prieš tapdamas Oklando (Naujoji Zelandija) technologijos universiteto maisto pramonės mokslų fakulteto docentu, jis dirbo Viskonsino Madisono (JAV) universiteto pienininkystės tyrimų centro paslaugų specialistu, vyresniuoju mokslininku maisto bei biologinių produktų kompanijoje, ir vizituojančiu mokslininku Šiaurės Karolinos (JAV) universitete.

Pono Vollmer komentaras: „Daktaras Otter yra patyręs pieno produktų baltymų, peptidų ir mažųjų molekulių analizės bei charakterizavimo specialistas. Jo patirtis yra labai susijusi su jau daug metų mūsų kuriamais ir į rinką leidžiamais produktais. Tikiu, kad jo indėlis į mūsų mokslines žinias bus itin vertingas mūsų klientams.“

Tarp pažymėtinų dr. Otter pasiekimų yra buvimas žurnalo International Dairy Journal redakcinėje kolegijoje bei Naujosios Zelandijos maisto pramonės mokslo ir technologijos instituto vykdomajame komitete.

Kompanija „4Life“ prie visuomenės gerovės prisideda jau daug metų. Rūpinimąsi klientų visame pasaulyje ir darbuotojų sauga bei gerove ji laiko savo pareiga. „4Life Transfer Factor“ produktus kompanija parduoda 25 rinkose.


Daugiau informacijos:
Calvin Jolley
Viceprezidentas
Korporacijos komunikacija
4Life Research
[email protected]