We noticed that you may be viewing lithuania.4life.com from a different country. To get the best experience we suggest double checking that you're on the website closest to you.
„4Life“ tinklaraštis Mokslas, sėkmė, tarnavimas ir lūkesčių patenkinimas

Pasiruoškite BOGO Juodajam penktadieniui!

Pasiruoškite BOGO Juodajam penktadieniui!

Šį penktadienį, lapkričio 25 d., daugelyje šalių švenčiamas Juodasis penktadienis, todėl tikrai nepaliksime jūsų be puikaus pasiūlymo tai dienai. Be to, „4Life“ jums visada suteikia daugiau, todėl tą savaitę gausite net KETURIS puikius pasiūlymus.

Kasdien, nuo lapkričio 25 iki 28 d., skelbsime po BOGO akciją: pirkdami vieną produktą, antrą gaukite NEMOKAMAI.

Taip, supratote teisingai! Kadangi du yra geriau, nei vienas, jūsų gaunamą naudą padvigubinsime. Du produktai už vieno kainą!

 

„MyShop“: kuo daugiau dalijatės su kitais, tuo daugiau gaunate patys.

Dalijantis „MyShop“ jokių ribų nėra. Nepamirškite pasidalyti savo „MyShop“ nuoroda, kad klientai, teikdami užsakymus, gautų nuolaidą, o jūs – uždirbtumėte komisinių. Viename „MyShop“ užsakyme gali būti tik 1 BOGO, tačiau jokie apribojimai dalijimuisi jūsų nuoroda netaikomi. Naudokite išskirtinę medijos biblioteką, esančią „4Life“ programėlėje, ir BOGO medžiaga dalykitės su savo klientais. Ją rasite pagrindiniame aplanke „Akcentai“.

 

Kas gali būti geriau, nei 4 dienos BOGO?

Nemokama registracija ir nemokamas siuntimas su BOGO!

Šiomis dviem akcijomis per BOGO dienas galėsite naudotis toliau. Tai reiškia, kad nauji svarbūs klientai, o Italijos atveju – nauji partneriai*, gauna nemokamą registraciją su VISAIS užsakymais. Visiems partneriams ir svarbiems klientams nemokamas siuntimas suteikiamas su VISAIS** užsakymais, pateiktais per „MyShop“. Nepamirškite naudotis UPS punktais, kad užsakymus gautumėte patogiau.

 

BOGO sąlygos:

- Kiekvienas produktų derinys bus skelbiamas kasdien per „Instagram“, „Facebook“, „Whatsapp“ ir „Telegram“ kanalus.

- Pasinaudoti BOGO akcijomis bus galima per svetainę 4life.com, „4Life“ programėlę ir „MyShop“.

- Darbo dienomis (penktadienį ir pirmadienį) BOGO pasinaudoti bus galima nuo 15.00 iki 23.59 val. (CET) arba trumpiau, jei prekių atsargos pasibaigtų.

- Savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) BOGO pasinaudoti bus galima nuo 10.00 iki 23.59 val. (CET) arba trumpiau, jei prekių atsargos pasibaigtų.

- Kiekvienam naujam ar esamam „4Life“ ID (partneriui arba svarbiam klientui, arba klientui Italijoje) leidžiama įsigyti ne daugiau kaip 1 BOGO derinį.

- Kiekvienos akcijos BOGO prekių skaičius yra ribotas.

- Kaip ir bet kurioje kitoje akcijoje, produkto, kurį perkate pagal akciją BOGO, LP vertė sumažinama. Už nemokamą produktą LP nesuteikiami.

- Grąžinimams taikoma „4Life Research“ grąžinimo politika.

*Tam, kad planą „Life Rewards Plan“ būtų galima suaktyvinti partneriui, kuriam priskirtas Italijos kodas, reikia turėti iš klientų gautų „Promoted Customer Life Point“ (PCLP) taškų.

**Nemokamas siuntimas galioja siunčiant į visas Europos zonas, išskyrus Andorą, Kiprą, Maltą, Norvegiją, Portugaliją (Madeirą ir Azorus), Kanarų salas, Seutą ir Melilją. Siunčiant į Jungtinę Karalystę visiems užsakymams taikoma 9,5 % priemoka. Jei pageidaujate daugiau informacijos, žr. siuntimo sąlygas.