4LIFE LOYALTY PROGRAM

UŽDIRBTI NEMOKAMŲ PRODUKTŲ PRADĖKITE DAR ŠIANDIEN!

Logo Image

ŠTAI KAIP TAI VEIKIA

Ši programa platintojams ir klientams atlygina už jų lojalumą – kiekvieną mėnesį užsakomus „4Life“ produktus.
Visiems platintojams, dalyvaujantiems Loyalty Program, automatiškai suteikiamas rangas „Leader 4Life“ ir iškart suteikiami rango „Leader“ privalumai (tačiau tik tada, kai platintojai kiekvieną mėnesį įvykdo reikalaujamą minimumą – 100 PV). Todėl tokie dalyviai, net ir tada, kai nėra asmeniškai įregistravę keturių platintojų, iš kurių kiekvienas palaikytų po 100 PV, įgyja teisę į nuolaidas,Rapid Rewardsir tris „Leader“ išmokų lygius, kaip tai apibrėžiaLife Rewards Plan.
*Jei grąžos lygį norite išlaikyti ir tuo pačiu išsaugoti uždirbtus produktų kreditus, turite toliau aktyviai dalyvauti „4Life“ programoje Loyalty Programir atitikti minimalius reikalavimus, išdėstytus sąlygose. Taisyklės ir sąlygos.
Ką darysite su nemokamais produktais?
Perparduokite ir gaukite pelno
Mėgaukitės patys
Pasidalykite su draugais

MĖNESIO PREMIJOS PRODUKTAS

Kokį premijos produktą gausite?
Jei užsakydami pagal Loyalty Program per mėnesį išlaikote 125 LP apimtį, su kitu Loyalty Program užsakymu (jis irgi turi būti ne mažesnis kaip 125 LP) išsiųsime jums premijos produktą.
Registruokitės dabar!
**Mėnesio premijos produktą išrenka „4Life“. Šis produktas siunčiamas su kito mėnesio Loyalty Program užsakymu, tačiau tik tada, kai išliekate aktyviais šios programos dalyviais. Už mėnesio premijos produktą LP neskiriami, jo negalima grąžinti ir pakeisti į kitą produktą.
NEPRALEISKITE GALIMYBĖS UŽDIRBTI NEMOKAMŲ PRODUKTŲ! Pradėkite jau dabar!
Išnaudokite visus Loyalty Program privalumus! Sužinokite, kaip!
Turite klausimų apie „Loyalty Program“? Skambinkite tel. 1-877-903-6187