2017 m. direktorių susitikimas 2017-12-01
2017 m. direktorių susitikimas
Solt Leik Sitis, Juta, JAV (2017 m. gruodžio 1 d.). Pasaulinėje „4Life“ būstinėje vakar prasidėjo savaitę truksiantis direktorių 2017 m. susitikimas. Šiame renginyje dalyvavo viceprezidentai ir direktoriai iš 24 „4Life“ biurų.

Prezidentas ir generalinis direktorius Danny Lee pabrėžė atskaitomybės, duomenimis pagrįstų rezultatų ir platintojų palaikymo svarbą: „Nors iššūkiai, su kuriais susiduriame, kartais yra unikalūs, mūsų tikslai – bendri: turime padėti įtraukti naujus žmones, išlaikyti pasitikėjimą teikdami geresnius pasiūlymus ir pasirūpinti meistriškumo atkartojamumu visiems, norintiems tapti „4Life“ partneriais arba mėgautis „4Life“ produktais kaip klientai.“

Kasmetiniame susitikime darbuotojai iš įvairių šalių gali susitikti su kompanijos vadovais, formuoti strategiją ir mokytis vieni iš kitų. Šių metų susitikime itin daug dėmesio skirta pardavimui, geriausiai kontaktų valdymo bei komunikacijos praktikai, taip pat buvo apžvelgtos 2018 m. rinkodaros iniciatyvos.

Kadangi kompanija „4Life“ yra viena iš tiesioginio pardavimo ir maisto papildų verslo lyderių pasaulyje, tarp svarbiausių korporacijos sėkmę nusakančių rodiklių yra bendradarbiavimo su platintojais glaudumas.

Tarp vakaro pramogų, kuriomis galėjo džiaugtis susitikimo dalyviai, buvo „Utah Jazz“ krepšinio rungtynės, vakarienė „4Life“ įkūrėjų David ir Bianca Lisonbee namuose bei šventinis „4Life“ vakarėlis muziejų komplekse „Thanksgiving Point“.

Į susitikimą taip pat atvyko „4Life“ įkūrėjai David bei Bianca Lisonbee, valdybos vicepirmininkas Steve Tew, finansų direktorius Mark Ostler, mokslo direktorius dr. David Vollmer, informacinių technologijų direktorius Andrew Weeks, tarptautinių reikalų viceprezidentas Jeff Kalinin ir pardavimo visame pasaulyje vyresnysis viceprezidentas Trent Tenney.

24 biurus visame pasaulyje turinti kompanija „4Life“ aptarnauja didžiulį nepriklausomų platintojų ir jų klientų tinklą.

Daugiau informacijos:
Calvin Jolley
Komunikacijos viceprezidentas
4Life Research USA, LLC
[email protected]