2018 m. žinynas „Physicians’ Desk Reference“ 2018-12-04
2018 m. žinynas „Physicians’ Desk Reference“

Solt Leik Sitis, Juta, JAV (2018 m. gruodžio 4 d.). Jau keturioliktus metus 4Life Transfer Factor™ produktų informacija skelbiama leidinyje Physicians’ Desk Reference (PDR). Šiame žinyne sveikatos priežiūros specialistams teikiama nuodugni informacija apie 4Life Transfer Factor™ Tri-Factor™ Formula produktų liniją.

Mokslo direktoriaus dr. David Vollmer komentaras: „Džiaugiamės, kad 4Llife produktai vėl pateko į PDR. Tai – pelnytai reputaciją įgijęs informacijos šaltinis, skirtas sveikatos priežiūros profesionalams, kuriame teikiama moderni informacija apie sveikatą.“

4Life daro viską, kad parodytų savo išskirtinumą per naujus ir modernius produktus. 4Life Transfer Factor produktai yra patentuojami, jų kokybė nuolat griežtai tikrinama.

Produktų rinkodaros ir tobulinimo viceprezidento Chad Renshaw komentaras: „PDR platinamas tūkstančiams sveikatos priežiūros specialistų visose JAV. Tai, kad informacija apie 4Life produktus teikiama PDR, suteikia šių produktų platintojams.“

„4Life“ turi atstovybes 24 rinkose, iš kurių aptarnauja visą pasaulį aprėpiantį nepriklausomų platintojų ir jų klientų tinklą.


Daugiau informacijos:
Calvin Jolley
Komunikacijos viceprezidentas
4Life Research USA, LLC
[email protected]