„4Life“ – vėl mokslo žiniasklaidoje: straipsnis apie „4LifeTransform Burn 2018-03-02
„4Life“ – vėl mokslo žiniasklaidoje: straipsnis apie „4LifeTransform Burn<sup>&trade;</sup>“
Solt Leik Sitis, Juta, JAV (2018 m. kovo 2 d.). Neseniai žurnale Pharmacognosy Research buvo paskelbtas straipsnis apie 4LifeTransform Burn. Tai buvo straipsnis apie tyrimą, kuriuo vertintas termogeninių maisto produktų poveikis kūno sudėjimo gerinimui, kai laikomasi ne pačių sveikiausių mitybos įpročių.

Pharmacognosy Research – tai specialistų recenzuojamas ketvirtinis leidinys, kurio tikslas – šviesti skaitytojus apie vaistinius produktus, gaunamus iš augalų arba kitų natūralių šaltinių. Šiame leidinyje skelbiami straipsniai apie įvairius produktus, taip pat apie farmakognozijos ir su ja susijusių sričių mokslinius tyrimus.

Straipsnį parengė kompanijos mokslo direktorius dr. David Vollmer, mokslinių tyrimų ir plėtros viceprezidentas dr. Brent Vaughn, bei direktorė mokslo ir reglamentavimo reikalams dr. Paula Brock, jie vadovavo ir tyrimui. Šis straipsnis papildo ir tęsia nuoseklią mokslinių tyrimų ir plėtros padalinio iniciatyvą dalyvauti atvirose mokslinėse diskusijose, kad mokslininkai ir tyrėjai iš viso pasaulio galėtų geriau susipažinti su „4Life Transfer Factor“ produktų moksliniu pamatu.

Dr. Brock komentaras: „Vienas iš pamatinių principų, kuriais vadovaujasi „4Life®“, yra tai, kad mūsų produktai turi būti pagrįsti patikimais moksliniais duomenimis. Visą straipsnį apie „4LifeTransform Burn“ galima nemokamai perskaityti internete. Šiame straipsnyje nagrinėjami produkto veikimo mechanizmai ir jo poveikis žmogaus kūnui. „4LifeTransform Burn“ veikia natūralų mūsų organizmo riebalų deginimo (arba, kitaip, termogenezės) procesą, kad skatintų riebalų kiekio mažėjimą. Tyrimus suprojektavome mes, tačiau tam, kad būtų užtikrintas rezultatų nešališkumas, juos atliko nepriklausoma laboratorija.“

Kompanija „4Life“ mano, kad privalo nuosekliai vykdyti mokslinius tyrimus, rūpintis technologine plėtra ir gautų mokslo žinių ir atradimų paskelbimu. Ši publikacija – toli gražu ne vienintelė. Įvairių straipsnių jau yra paskelbta ir leidiniuose Biochimie Open; Nutrition & Metabolism; Applied Physiology, Nutrition and Metabolism; Journal of the International Society of Sports Nutrition ir Medicine & Science in Sports & Exercise.

24 biurus visame pasaulyje turinti kompanija „4Life“ aptarnauja didžiulį nepriklausomų platintojų ir jų klientų tinklą.

Daugiau informacijos:
Calvin Jolley
Komunikacijos viceprezidentas
4Life Research USA, LLC
[email protected]