„4Life“ dvidešimtmetis paminėtas žurnale Direct Selling News 2018-03-12
„4Life“ dvidešimtmetis paminėtas žurnale <em>Direct Selling News</em>
Solt Leik Sitis, Juta, JAV (2018 m. kovo 8 d.) Kompanijos „4Life“ dvidešimtmečio tema pateko į žurnalo Direct Selling News kovo mėnesio viršelį.

Straipsnyje 20 Years: Science Keeps 4Life’s Eye on Longevity reporterė Heather Martin pabrėžia kompanijos produktų kokybę ir naujoviškumą kaip sėkmės pagrindus ne tik praeityje, bet ir žvelgiant į „4Life“ ateitį.

Kompanijos įkūrėjai David ir Bianca Lisonbee „4Life“ įsteigė 1998 m., kai nusprendė, kad 4Life Transfer Factor reikia parodyti visam pasauliui. Šiandien, šimtų tūkstančių platintojų ir klientų dėka, „4Life“ turi atstovybes 24 pasaulio valstybėse ir yra laikoma viena iš 100 geriausių tiesioginio pardavimo kompanijų visame pasaulyje.

Šiame straipsnyje David Lisonbee atskleidžia, kad per pirmąjį verslo mėnesį „4Life“ uždirbo vos 254 JAV dolerius. „Sėkmė neatėjo iškart“, – pasakojo jis. „Augome pamažu, plėtėmės po vieną žmogų.“

Bianca Lisonbee komentaras: „Šie dalykai užtrunka. Nors mūsų tikslai buvo ambicingi, puikiai žinojome: tam, kad pradėtume išties augti, reikalingas tvirtas pamatas. Turėjome pritraukti žmonių, kurie, kaip ir mes, siektų tokių pačių tikslų ir laikytųsi tokios pat vizijos. Suvokėme, kad tai, ką galime įgyvendinti drauge, pavieniui yra tiesiog neįmanoma.“

Šis tikėjimas iki šiol yra ponų Lisonbee ir „4Life“ vadovų varomoji jėga. Dabar kompanija ruošiasi balandžio 11-14 d. Solt Leik Sityje (Juta, JAV) vyksiančiam suvažiavimui „4Life20“, kuriame susitiks su partneriais – platintojais iš viso pasaulio.

„4Life“ turi Better Business Bureau akreditaciją. Jos gebėjimai patenkinti klientų poreikius įvertinti A+. 2017 m. rudenį organizacija Global Health & Pharma kompaniją „4Life“ pripažino geriausia JAV maisto papildų gamintoja.

Prezidento ir generalinio direktoriaus Danny Lee komentaras: „Mūsų mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros komanda ir toliau diegia naujoves. Mūsų gamykla, užstarnavusi NSF® registraciją, ir toliau gamina tik aukščiausios kokybės produktus. 4Life Transfer Factor toliau plinta per pasaulį. Mūsų produktai nuolat tikrinami, kad būtų garantuotas aukščiausias meistriškumo standartas. Dvidešimt verslo sėkmės metų tik patvirtina: galimybes, kurias teikiame, rinktis verta. Dabar tam – puikus metas.“

Skaitykite straipsnį Direct Selling News (anglų kalba). 24 biurus visame pasaulyje turinti kompanija „4Life“ aptarnauja didžiulį nepriklausomų platintojų ir jų klientų tinklą.

Daugiau informacijos:
Calvin Jolley
Komunikacijos viceprezidentas
4Life Research USA, LLC
[email protected]