„4Life“ įgijo organizacijos „NSF International“ gerosios gamybos praktikos registraciją 2017-09-11
„4Life“ įgijo organizacijos „NSF International“ gerosios gamybos praktikos registraciją

Solt Leik Sitis, Juta, JAV (2017 m. rugsėjo 11 d.). „4Life Research“ vadovai pranešė, kad kompanijos gamybos objektai įgijo organizacijos „NSF International“ suteikiamą gerosios gamybos praktikos (GGP) registraciją.

„NSF International“ GGP registracija (sertifikatas) patvirtina, kad „4Life“ objektuose naudojami tinkami metodai, įranga ir kontrolės mechanizmai, reikalingi maisto papildams gaminti. NSF GGP reikalavimai yra parengti pagal JAV Maisto ir vaistų administracijos (FDA) 21 CFR 111 dalies taisykles dėl maisto papildų gamybos, pakavimo ir platinimo. Pagal NSF GGP gaires bendrovės kuria ir palaiko tinkamus kontrolės mechanizmus, taikomus jų gamybos procesams. Dėl to produktai apdorojami, gaminami ir ženklinami nuosekliai, jie atitinka kokybės standartus.

Prezidento ir generalinio direktoriaus Steve Tew komentaras: „NSF GGP sertifikatas, kurį gavo „4Life“ gamybos objektai – tai dar vienas argumentas mūsų platintojams, patvirtinantis, jog darome viską, kad mūsų produktai būtų kuo kokybiškesni ir suteiktų kuo didesnį pasitenkinimą.“

Dabar, pagal „NSF International“ GGP sertifikavimo programą „4Life“ gamybos objektai yra nepriklausomai užregistruoti kaip atitinkantys GGP reikalavimus.

Įkūrėjo ir valdybos pirmininko David Lisonbee komentaras: „Naujoji „NSF International“ GGP registracija parodo, kad visuose „4Life“ gamybos proceso etapuose rūpinamasi ilgalaike kokybe.“

„4Life“ gamybos objektai yra suprojektuoti taip, kad kompanija išlaikytų visapusę pagrindinių „4Life Transfer Factor“ produktų partijų sudarymo, maišymo, kapsuliavimo ir pakavimo veiksmų kontrolę.

„NSF International“ maisto papildų, sportui skirtų maisto produktų ir gėrimų kokybės direktorė dr. Cheryl Luther: „NSF International“ džiaugiasi galėdama pripažinti „4Life“ gamybos objektus įregistruotais. „NSF International“ GGP programa yra viena iš griežčiausių.“

„4Life“ turi atstovybes 24 rinkose, iš kurių aptarnauja visą pasaulį aprėpiantį nepriklausomų platintojų ir jų klientų tinklą.

Daugiau informacijos:
Calvin Jolley
Komunikacijos viceprezidentas
4Life Research USA, LLC
[email protected]