„4Life“ lyderystės mokymai „Ignite“ 2018-10-02
„4Life“ lyderystės mokymai „Ignite“
Solt Leik Sitis, Juta, JAV (2018 m. rugsėjo 28 d.) Neseniai kompanijos „4Life“ vadovai ir 200 platintojų keliavo į Našvilį (Tenesis, JAV), kuriame pirmąsyk buvo surengti lyderystės mokymai „Ignite“.

Dvi dienas trukusio renginio dalyviai gavo išsamios informacijos apie „4Life“ galimybę, produktus ir dalyvavo vertinguose mokymuose. Be to, dalyviai daugiau sužinojo apie naujoviškus įrankius, tokius kaip „Builder Bonus“, programėlė „4Life Connect“, „4Life University“ ir socialinių tinklų priemonės, padedančios efektyviau plėtoti verslą.

Prezidento ir generalinio direktoriaus Danny Lee komentaras: „Platintojams tai buvo puiki galimybė apie „4Life“ sužinoti daugiau. Grupė buvo nedidelė, todėl sąveika buvo interaktyvesnė ir artimesnė, o žinių mainai – tiesioginiai. Labai džiaugiausi galėdamas būti su platintojais ir nekantraudamas laukiu kitų „Ignite“ renginių.“

Pranešimus skaitė Danny Lee, mokslinių tyrimų ir plėtros viceprezidentas dr. Brent Vaughan ir kiti. Danny Lee kalbėjo apie „4Life“ unikalumą ir tai, kaip platintojai gali atskleisti principo „Together, Building People®“ potencialą. Dr. Vaughan pasakojo apie „4Life Transfer Factor“ mokslinį pagrindą bei atsakė į auditorijos klausimus apie „4Life“ produktus.

Daugiau „Ignite“ lyderystės mokymo renginių per 2019 m. bus surengta įvairiuose JAV miestuose.

„4Life“ turi atstovybes 24 rinkose, iš kurių aptarnauja visą pasaulį aprėpiantį nepriklausomų platintojų ir jų klientų tinklą.

Daugiau informacijos:
Calvin Jolley
Komunikacijos viceprezidentas
4Life Research USA, LLC
[email protected]