„4Life“ remia organizaciją „Guadalupe School“ 2019-04-10
„4Life“ remia organizaciją „Guadalupe School“
Solt Leik Sitis, Juta, JAV (2019 m. balandžio 10 d.) Praėjusį savaitgalį kompanija „4Life“ kaip rėmėja ambasadorė dalyvavo organizacijos „Guadalupe School“ 2019 m. pavasario iškilmingame renginyje.

Organizacija „Guadalupe School“ Solt Leik Sityje (Juta, JAV) su švietimu susijusią pagalbą nepasiturinčioms bendruomenėms teikia jau nuo 1966 m. Šios organizacijos tikslas – pakeisti gyvenimus per švietimą. Ji remiasi įvairovės, integracijos ir dosnumo principais. Organizacijos pastangomis, nukreiptomis į pabėgėlių bendruomenes, mažumų grupes ir finansinį nepriteklių kenčiančius žmones, viltis buvo suteikta tūkstančiams šeimų.

Pardavimo visame pasaulyje vyresnysis viceprezidentas Trent Tenney priklauso šios organizacijos direktorių valdybai. Šių metų iškilmingame renginyje kompanijai atstovavo korporacinės komunikacijos viceprezidentas Calvin Jolley.

Tarnavimo reikalų viceprezidentės Catherine Larsen komentaras: „Tarp „Guadalupe School“ programų yra mokymas namie, ikimokyklinio amžiaus vaikų raštingumo ugdymas ir interaktyvusis mokymas, užsiėmimai jaunesniųjų klasių moksleiviams, sutelkti į raštingumą, ir anglų kalbos pamokos suaugusiesiems, orientuotos į įsidarbinimą ir gyvenimo pilnatvę. Didžiuojamės galėdami bendradarbiauti su „Guadalupe School“ ir padėti Solt Leik Sičio vaikams bei šeimoms.“

„Foundation 4Life“ su „Guadalupe School“ bendradarbiauja jau nuo 2008 metų. Fondas rėmė įvairius naujus projektus, tokius kaip naujos mokyklos statyba, ikimokyklinio ugdymo programa ir kuprinių su mokykliniais reikmenimis komplektavimas.

„4Life“ turi atstovybes 25 rinkose, iš kurių aptarnauja visą pasaulį aprėpiantį nepriklausomų platintojų ir jų klientų tinklą.

Daugiau informacijos:
Calvin Jolley
Komunikacijos viceprezidentas
4Life Research USA, LLC
[email protected]