„4Life Research®“ paskelbė, kas tampa naujuoju generaliniu direktoriumi 2017-10-30
„4Life Research<sup>&reg;</sup>“ paskelbė, kas tampa naujuoju generaliniu direktoriumi
Solt Leik Sitis, Juta, JAV (2017 m. spalio 31 d.). Šiandien „4Life“ paskelbė, kad naujuoju kompanijos prezidentu ir generaliniu direktoriumi tampa Danny Lee. Steve Tew, kuris nuo 2004 m. dirbo prezidentu ir nuo 2014 m. užėmė generalinio direktoriaus pareigas, paskirtas kompanijos valdybos vicepirmininku.

Vadovaujama pono Tew kompanija „4Life“ atidarė biurus daugiau nei 20-yje valstybių ir tapo viena iš didžiausių pasaulyje tiesioginio pardavimo bendrovių.

Ponas Lee savo karjerą „4Life“ pradėjo 2008 m., tapęs veiklos direktoriumi. Nuo 2015 m. jis užėmė rinkodaros direktoriaus pareigas. Per darbo kompanijoje „4Life“ laikotarpį p. Lee padėjo pagerinti „4Life Transfer Factor®“ kokybę ir gamybą, rinkodaros iniciatyvas bei klientų aptarnavimo praktiką.

Iki pradėdamas dirbti „4Life“, p. Lee buvo kompanijos „Overstock“ vyresniuoju prekybos viceprezidentu bei finansų viceprezidentu ir kontrolieriumi. Ponas Lee yra su pagyrimu baigęs Jutos (JAV) universitetą, kuriame įgijo du – apskaitos ir finansų – kvalifikacinius laipsnius. Ponas Lee su žmona Tara augina penkis vaikus, kurių amžius – nuo 7 iki 18 metų.

Pono Tew komentaras: „Perleisdamas atsakomybę, gaunamą su šiomis pareigomis, į Danny rankas, jaučiuosi absoliučiai užtikrintas, nes jį pažįstu ir su juo esu dirbęs jau daug metų. Nuolat įsitikindavau jo įspūdingais lyderystės gebėjimais, jis – vienas iš talentingiausių žmonių, kokius man tik yra tekę sutikti. Nė neabejoju, kad Danny – būtent tas žmogus, kuris toliau vykdys „4Life“ misiją: „Together, Building People“.“

Be kitų generalinio direktoriaus pareigų, teksiančių ponui Lee, jam teks priimti sprendimus dėl naujų ir modernių būdų skatinti platintojų augimą visame pasaulyje, palaikyti kompanijos įtvirtintas šimtų tūkstančių platintojų bei klientų rėmimo tradicijas.

Įkūrėjo ir valdybos pirmininko David Lisonbee komentaras: „Steve yra labai talentingas, jis turi puikius įgūdžius. Per pastaruosius 17 metų jis dirbo finansų direktoriumi, veiklos direktoriumi, vėliau – prezidentu ir generaliniu direktoriumi. Ir Bianca, ir aš esame be galo dėkingi už tuos metus, kai Steve ištikimai dirbo kompanijai, mūsų darbuotojams ir mūsų platintojams. Nepaprastai džiaugiamės tuo, jog „4Life“ ir toliau galės pasinaudoti aštriomis Steve įžvalgomis ir verslo sumanumu, šįsyk – jam užimant valdybos vicepirmininko pareigas. Taip pat esame įsitikinę, kad Danny ir toliau išlaikys „4Life“ lyderystės tradiciją, garantuos mūsų išskirtinumą mokslo, sėkmės ir tarnavimo srityse.“

„4Life“ turi atstovybes 24 rinkose, iš kurių aptarnauja visą pasaulį aprėpiantį nepriklausomų platintojų ir jų klientų tinklą.

Daugiau informacijos:
Calvin Jolley
Komunikacijos viceprezidentas
4Life Research USA, LLC
[email protected]