„4Life®“ laimėjo „Telly Awards“ apdovanojimą 2018-05-30
„4Life<sup>&reg;</sup>“ laimėjo „Telly Awards“ apdovanojimą
Solt Leik Sitis, Juta, JAV (2018 m. gegužės 30 d.) Pirmąsyk per visą kompanijos istoriją „4Life®“ buvo paskelbta laimėjusi šešis „Telly Awards“ apdovanojimus, tarp kurių – du aukso ir vienas sidabro.

„Telly Awards“ – tai vienas iš žymiausių pasaulyje įvairių pramonės šakų televizinio ir įvairiems ekranams skirto turinio konkursų. 1979 m. pradėtas rengti „Telly Awards“ paprastai sulaukia daugiau nei 12 000 dalyvių iš penkių žemynų. Teisėjų žiuri sudaro per 200 ekspertų, dirbančių reklamos, prodiusavimo ir televizijos srityse.

Du „4Life“ vaizdo įrašai buvo įvertinti garbingiausiais apdovanojimais. Vaizdo įrašas 4Life Essential Oils laimėjo auksą montavimo meistriškumo srityje tarp ne televizijai skirto turinio, ir sidabrą ne televizijai skirtos tiesioginės rinkodaros medžiagos kategorijoje. Physicians’ Desk Reference vaizdo įrašas laimėjo auksinį „Telly Awards“ už ne televizijai skirto turinio grafikos ir dizaino meistriškumą.

Multimedijos prodiusavimo direktoriaus Adam Cazier komentaras: „Priimti tokį pripažinimą dėl darbo, kurį atliekame drauge su „4Life“ platintojais, man yra didžiulė garbė. Visi šie įrašai sukurti siekiant konkretaus tikslo. Kruopščiai dirbame siekdami, kad „4Life“ platintojai gautų tik aukščiausios kokybės produkciją, kuria galėtų dalytis su kitais.“

Be šių aukso ir sidabro apdovanojimų „4Life“ taip pat gavo tris bronzinius „Telly Awards“ – už vaizdo įrašus Renuvo Patent, Do Life Differently ir naująjį 4Life Transfer Factor Transformation.

Prezidento ir generalinio direktoriaus Danny Lee komentaras: „2018-aisiais „4Life“ platintojų darbas sulaukė išties didžiulio pripažinimo – nuo „Corporate USA Today“ suteikto geriausio sveikatos fizinės formos palaikymo papildų teikėjo titulo, keturių American Business Stevie® Awards apdovanojimų, o dabar – dar ir šešių Telly Awards. Esu tikras kad šių dovanų, gautų veiklos dvidešimtmečio proga, esame verti.“

Dešimtis biurų visame pasaulyje turinti kompanija „4Life“ aptarnauja didžiulį nepriklausomų platintojų ir jų klientų tinklą.

Daugiau informacijos:
Calvin Jolley
Komunikacijos viceprezidentas
4Life Research USA, LLC
[email protected]