„4LifeTransform Burn®“: „Editor’s Choice“ prizas 2017-09-07
„4LifeTransform Burn<sup>&reg;</sup>“: „Editor’s Choice“ prizas

Solt Leik Sitis, Juta, JAV (2017 m. rugsėjo 7 d.) Organizacija „Informa Exhibitions Global Health & Nutrition Network“ paskelbė, kad „4LifeTransform Burn“ tapo vienu iš penkių apdovanojimo „SupplySide® CPG Editor’s Choice“, 2017 m. skiriamo svorio reguliavimo produktams, finalininkų.

Už pasiekimus naujovių ir poveikio rinkai srityje buvo atrinkti penki plataus vartojimo mažmeniniai produktai. Kam bus suteiktas pagrindinis apdovanojimas, poilsio ir pramogų komplekse „Mandalay Bay Resort“ (Las Vegasas, Nevada, JAV) paaiškės per renginį „SupplySide West 2017“, vyksiantį rugsėjo 27 ir 28 d. Šiame renginyje dalyvaus mokslo direktorius dr. David Vollmer.

„Informa Exhibitions Global Health & Nutrition Network“ viceprezidentės turinio reikalams Heather Granato komentaras: „Vertindama šimtus skirtingų produktų mūsų komanda atrinko tik tuos, kurių pozicija neturi lygių. Kompaniją „4Life Research®“ nuoširdžiai sveikiname patekus į finalą. Tarp produktų, kurie buvo įregistruoti, šiemet buvo tikrai išskirtinių.“ Į renginį „SupplySide West“ atvyksta daugiau kaip 15 000 žaliavų pirkėjų ir tiekėjų, dirbančių maisto papildų, gėrimų, funkcionaliojo maisto, asmens higienos ir maisto sportui pramonės. Daugiausiai dėmesio čia skiriama galutiniams produktams, suteikiantiems impulsą viso pasaulio ekonomikai.

Pono Vollmer komentaras: „SupplySide West“ – tai didžiausia tokia verslo paroda. Čia susirinkę ekspertai dalijasi naujų mokslinių tyrimų rezultatais, nulemiančiais sveikatos ir geros savijautos srities ateitį. Pernai mūsų produktas PRO-TF® tapo „Editor’s Choice“ finalininku, o šiemet į finalą pateko „4LifeTransformBurn“. Būti tarp geriausių mums yra didžiulė garbė.“

„4Life“ turi atstovybes 24 rinkose, iš kurių aptarnauja visą pasaulį aprėpiantį nepriklausomų platintojų ir jų klientų tinklą.

Daugiau informacijos:
Calvin Jolley
Komunikacijos viceprezidentas
4Life Research USA, LLC
[email protected]