Corporate USA Today įvardijo 4Life geriausiu papildų tiekėju 2018-04-18
<em>Corporate USA Today</em> įvardijo 4Life geriausiu papildų tiekėju
Solt Leik Sitis, Juta (2018 m. balandžio 18 d.) Corporate USA Today įvardijo 4Life Research geriausiu 2018 m. sveikatos ir kūno rengybos papildų tiekėju Jungtinėse Amerikos Valstijose. Šis apdovanojimas išskiria „4Life“ iš kitų geriausių papildų tiekėjų pasaulyje.

Prezidentas ir generalinis direktorius Danny Lee: „Jaučiame nuolankumą dėl tokio apdovanojimo ir didžiuojamės savo inovacijų rezultatais papildų tiekimo srityje. Toks Corporate USA Today apdovanojimas pabrėžia mūsų pastangas mokslinių tyrimų ir plėtros bei kokybės skyriuose bei ilgalaikį Davido Lisonbee įsipareigojimą siekti mokslinių laimėjimų. Didžiuojamės, kad, padedami mūsų pasaulinių platintojų, galime dalintis išskirtiniu jo dėmesiu geriausiai gaminio sudėčiai.“

Kasmetiniai Corporate USA Today apdovanojimai – tai etalonas, kuriuo išskiriami pramonės lyderiai. Sėkmingas bendroves sudaro aukšto lygio organizacijos, kuriančios vertę, viršijančios klientų lūkesčius ir veiklą plėtojančios kuo sąžiningiau.

Žurnale Corporate USA Today yra dviejų puslapių straipsnis apie 4Life. Atsisiųskite naująją programėlę 4Life Connect appApp Store arba Google Play, kad galėtumėte perskaityti straipsnį.

„4Life“ biurai, aptarnaujantys pasaulinį nepriklausomų platintojų ir jų klientų tinklą, veikia 24-iose rinkose.

Daugiau informacijos:
Calvin Jolley
Ryšių skyriaus viceprezidentas
4Life Research USA, LLC
[email protected]