Lotynų Amerikos generalinių direktorių suvažiavimas 2019-05-08
Lotynų Amerikos generalinių direktorių suvažiavimas

Solt Leik Sitis, Juta (2019 m. gegužės 8 d.). Lotynų Amerikos generaliniai direktoriai šią savaitę susitiko Ekvadoro mieste Kite. Dviejų dienų renginyje kalbėta apie „4Life“ Centrinės ir Pietų Amerikos rinkų pardavimo strategijas ir pardavimo vietų plėtrą.

Diskusijas vedė „4Life“ prezidentas ir vyriausiasis valdytojas Danny Lee, prašydamas atkreipti dėmesį į esančių santykių tarp ilgalaikių prekybos vietų lyderių gerinimą, ryšių užmezgimą su tais, kurie yra „4Life“ galimybių naujokai, ir į novatoriškų metodų paiešką, kurie padėtų platintojams, pavyzdžiui, suteikiant augimą skatinančius įrankius ir išteklius.

Po regioninio generalinių direktorių suvažiavimo „4Life“ surengė VIP pietus, skirtus „International Diamonds“, „Gold International Diamonds“ ir „President’s Club“ nariams. Įrenginio pabaigoje buvo sudaryta galimybė pabendrauti su maždaug 500 dalyvių Kito viešbutyje „Best Western“.

Į šventę be Lee kartu su „4Life“ vykdomaisiais pareigūnais iš Jungtinių Valstijų atvyko: vyresnysis globaliųjų operacijų viceprezidentas Jeff Kalinin, pardavimo ir pardavimo vietos plėtros viceprezidentas Rich Decker, rinkodaros komunikacijų viceprezidentė Deborah Dixon ir Šiaurės Amerikos viceprezidentas Erik Patterson.

Taip pat dalyvavo „4Life“ įmonės atstovai iš Meksikos, Kolumbijos, Čilės, Peru, Bolivijos, Kosta Rikos ir Brazilijos.

Lee: „Mūsų Lotynų Amerikos generaliniai direktoriai pardavimo vietos sėkmei skiria visą dėmesį, energiją ir pastangas. Mūsų esminė atsakomybė, kad ir kokios būtų mūsų konkrečios pareigos – užtikrinti nepriklausomų „4Life“ platintojų sėkmę.“  

Visame pasaulyje „4Life“ turi biurų, aptarnaujančių pasaulinį nepriklausomų platintojų ir jų klientų tinklą, 25-iose rinkose.


Daugiau informacijos:
Calvin Jolley
Viceprezidentas
Įmonės komunikacinė medžiaga 
4Life Research
[email protected]