LUXlife įvardija „4Life“ geriausios imuninės sistemos papildus 2019-05-16
<em>LUXlife</em> įvardija &bdquo;4Life&ldquo; geriausios imuninės sistemos papildus

LUXlife Magazine Solt Leik Sityje, Jutoje (2019 m. gegužės 16 d.), įvardijo „4Life“ kaip 2019 m. geriausiais imuninės sistemos papildais Jungtinėse Valstijose, skirdamas apdovanojimus už sveikatą, grožį ir gerovę.

LUXlife Magazine žurnale apžvelgiamos įvairios temos, įskaitant keliones, madą, technologijas ir sveikatą bei gerovę, be to, Šiaurės Amerikoje, Pietų Amerikoje, Europoje, Afrikoje, Azijoje ir Viduriniuosiuose Rytuose jį prenumeruoja maždaug 238 000 skaitytojų.

Apie metinius apdovanojimus žurnale pradėta rašyti prieš trejus metus. Lig šiol įmonių tiesioginis vidinis ir išorinis pardavimas pripažįstamas už savo konkrečių sričių meistriškumą.

Prezidentas ir generalinis direktorius Danny Lee: „Šis naujausias apdovanojimas suteikia platintojams dar vieną patikimą išteklių, naujiems klientams pristatant „4Life Transfer Factor“ gaminius. Tiek Jungtinių Valstijų pagrindiniai leidiniai, tiek užsienietiški, nepaliaujamai giria mūsų mokslo, atsidavimo kokybei ir nepriekaištingos gamybos metodus.“  

Tarybos įkūrėjas ir pirmininkas David Lisonbee: „Kai Bianca ir aš įkūrėme „4Life“ 1998 m., mes norėjome pasauliui pristatyti „Transfer Factor“. Dėl atsakingo platintojų darbo visame pasaulyje tapome pripažinti kaip parduodantys geriausius imuninės sistemos papildus Jungtinėse Valstijose.“ 

Visame pasaulyje „4Life“ turi biurų, aptarnaujančių pasaulinį nepriklausomų platintojų ir jų klientų tinklą, 25-iose rinkose.

Daugiau informacijos
Calvin Jolley
Viceprezidentas
Įmonės komunikacinė medžiaga 
4Life Research
[email protected]