Pardavimo rekordai trijose rinkose 2018-11-15
Pardavimo rekordai trijose rinkose
Solt Leik Sitis, Juta, JAV (2018 m. lapkričio 15 d.) Per pastaruosius mėnesius trijose „4Life®“ rinkose – Bolivijoje, Ekvadore ir Peru – buvo pagerinti pardavimo apimties rekordai.

• Bolivijoje rekordinė apimtis fiksuota gegužės, birželio, liepos, rugpjūčio ir spalio mėnesiais. Dabartinis augimas, lyginant su praėjusiais metais, siekia daugiau nei 24 %.
• Ekvadore pardavimo rekordai buvo pagerinti kovą, gegužę, birželį, liepą, rugpjūtį ir spalį. Pardavimo rodiklių augimas, lyginant su praėjusiais metais, yra išaugęs per 20 %.
• Tuo tarpu Peru rekordinė pardavimo apimtis buvo pasiekta balandį, liepą ir spalį. Metiniai rodikliai yra išaugę virš 17 %.

„4Life“ Peru padalinio generalinio direktoriaus Jorge Chacón komentaras: „Matydamas tokį įspūdingą augimą labai džiaugiuosi. Mūsų platintojai puikiai išnaudoja jiems suteiktą galimybę ir dalijasi ja su kitais. Esu įsitikinęs, kad mūsų laukia dar daugiau augimo. Padarysiu viską, kad prie šios plėtros prisidėčiau: padėsime mūsų verslininkams ir teiksime išskirtines paslaugas klientams.“

Tam, kad 1998 m. galėtų įsteigti kompaniją „4Life“, jos įkūrėjai – David ir Bianca Lisonbee – turėjo net įkeisti savo pačių namą. Dabar „4Life“ yra pelniusi gausybę apdovanojimų, įeina į 10 % labiausiai gerbiamų JAV verslų sąrašą ir turi dešimtis produktų ir biurų per visą pasaulį.

Tarptautinių reikalų viceprezidento Rich Decker komentaras: „4Life“ pradėjo kukliai, tačiau augimas Pietų Amerikoje atspindi ir kompanijos pažangą visame pasaulyje. Jis įrodo, kad mūsų platintojai į savo „4Life“ verslus žiūri atsakingai ir rimtai. Bolivija, Ekvadoras ir Peru auga padedami puikių mūsų korporacijos darbuotojų. Puikiai žinau, kad, turėdamos šiuos lyderius, šios rinkos suspindės dar ne kartą.“

„4Life“ turi atstovybes 24 rinkose, iš kurių aptarnauja visą pasaulį aprėpiantį nepriklausomų platintojų ir jų klientų tinklą.

Daugiau informacijos:
Calvin Jolley
Komunikacijos viceprezidentas
4Life Research USA, LLC
[email protected]