Rekordinė pardavimo apimtis lapkritį 2018-12-06
Rekordinė pardavimo apimtis lapkritį

Solt Leik Sitis, Juta, JAV (2018 m. gruodžio 6 d.). Šiandien prezidentas ir generalinis direktorius Danny Lee pranešė, kad tokio gero lapkričio, kaip buvo 2018 m., nėra buvę užfiksuota per visą kompanijos 20 metų istoriją.

Pono Lee komentaras: „4Life“ rinkose užfiksuota geriausia visų laikų lapkričio pardavimo apimtis ir puikūs pardavimo šiais kalendoriniais metais rezultatai. Paprastai lapkritis tiesioginio pardavimo kompanijoms nėra labai įspūdingas, tačiau „4Life“ platintojų sėkmė nesiliauja džiuginusi. Mūsų pasaulinio lygio produktais platintojai dalijasi su kaip niekad daug klientų, taip dar labiau stiprindami savo šeimų verslus.“    

Mėnesio augimo rodiklis Eurazijoje siekė 52 %, o pardavimai per šiuos kalendorinius metus yra išaugę 47 %.

Geriausius rezultatus nuo kalendorinių metų pradžios kol kas yra pasiekusios šios „4Life“ rinkos:

Eurazija – 47 %, Bolivija – 24 %, Vokietija – 22 %, Ekvadoras – 20 %, Peru – 18 %, Filipinai – 9 %, Korėja („4Life“ didžiausia rinka po JAV) – 6 % ir Kolumbija – 5 %.

Dviženklį augimą lapkritį pasiekusios „4Life“ rinkų lyderės – tai:

Taivanas – 55 %, Eurazija – 52 %, Honkongas – 49 %, Peru – 26 %, Vokietija – 25 %, Ekvadoras – 17 %, Singapūras – 16 % ir Malaizija – 11 %.

Didžiausioje „4Life“ rinkoje – JAV – lapkritį užfiksuotas 10 % augimas.

Valdybos vicepirmininko Steve Tew komentaras: „Vos prieš vienerius metus atsistatydinau iš prezidento ir generalinio direktoriaus pareigų, kurias perėmė Danny. Padėti jam vadovauti buvo tikras malonumas. Ne mažiau smagu buvo matyti ir teigiamą platintojų reakciją į tai, ką vardan jų patobulinome korporacijoje. „4Life“ verslo potencialas yra stiprus kaip niekad.“     

„4Life“ turi atstovybes 24 rinkose, iš kurių aptarnauja visą pasaulį aprėpiantį nepriklausomų platintojų ir jų klientų tinklą.

 

Daugiau informacijos:
Calvin Jolley
Viceprezidentas
Korporacijos komunikacija
4Life Research USA, LLC
[email protected]