Renginiai ir pripažinimas

Renginiai

Dalyvaukite renginiuose, kuriuose pasisemsite įkvėpimo iš „4Life“ vadovų ir daugiausiai pasiekusių partnerių, sužinokite, kaip formuoti sėkmingą verslą, išmokite „4Life“ produktų pagrindus, megzkite kontaktus su kitais partneriais ir parsivežkite puikių įspūdžių. Lyderiai gimsta renginiuose!

Ieškote partnerių sponsoriaujamų susitikimų? Spustelėkite čia ir pamatykite visą sąrašą.
Ieškote partnerių sponsoriaujamų susitikimų? Spustelėkite čia ir pamatykite visą sąrašą.

Pripažinimas

Tai mūsų būdas parodyti, jog padirbėjote puikiai! Būdami „4Life“ partneriais nuolat sulauksite savo pasiekimų pripažinimo. Tai gali būti skatinamosios programos arba pripažinimas viešai – tarptautinių renginių scenose. Visada labai džiaugiamės jūsų sunkaus ir kruopštaus darbo rezultatais.

Peržiūrėkite rangų kvalifikacinius reikalavimus.

Atlygio planas

„4Life“ – tai daugiapakopės rinkodaros kompanija, kurios taikomas „Life Rewards Plan“ užtikrina vienas iš didžiausių šios srities išmokų. Šis planas naudingas visiems: ne tik žmonėms, kuriems šis verslas – pagrindinis, bet ir tiems, kurie juo užsiima tik kaip papildoma veikla. Partneriai gali kas mėnesį uždirbti komisinius, neribojamas premijas, „Builder Bonus“ išmokas ir prabangias „Great Escape“ keliones į svajonių išsipildymo vietas.†

†Teisę į skatinamąsias keliones įgyja mažiau kaip 1 % „4Life“ partnerių.