„4Life“ praneša apie naują pasaulio rinkų viceprezidentą 2020-01-29
„4Life“ praneša apie naują pasaulio rinkų viceprezidentą
Solt Leik Sitis, Juta, JAV (2020 m. sausio 29 d.). Veiklos pasaulyje vyresnysis viceprezidentas Jeff Kalinin paskyrė naują „4Life“ pasaulio rinkų viceprezidentą – Tyler Madsen. Ponas Madsen bus atsakingas už Eurazijos regioną, kuriam priskiriama Rusija, Ukraina, Kazachstanas, Kirgizija, Baltarusija ir Mongolija.

Ponas Madsen prie „4Life“ prisijungė 2013 metais, tapęs tarptautiniu koordinatoriumi. Nuo tol pietryčių Azijoje ir Eurazijoje jis dirbo rinkodaros, pardavimo ir pasaulinės veiklos srityse. Paskiausios jo pareigos buvo Eurazijos vyresnysis direktorius.

Pono Kalinin komentaras: „Mūsų Eurazijos komanda yra unikali, nes ji padeda siekti puikių pardavimo, plėtros vietoje ir pasaulinės veiklos rezultatų. Tyler turi visus išskirtinius gebėjimus, reikalingus pareigoms, į kurias jis skiriamas. Nekantrauju pamatyti, kaip jo komanda atskleis šio regiono rinkos potencialą.“

Ponas Madsen vadovauja 11 darbuotojų komandai, dirbančiai Solt Leik Sityje (JAV) ir Maskvoje (Rusija). Šie žmonės prižiūri visus „4Life“ verslo Eurazijoje aspektus.

Pono Madsen komentaras: „2015 ir 2016 metai buvo pereinamieji. Dabar turime solidų pagrindą, kurį pasitelkę į šias valstybes galėsime teikti geriausius tyrimus bei produktus. „4Life“ Eurazijos padalinys visada laikėsi mokslinio griežtumo principų. Kompanija „4Life“ yra tapusi itin mokslo modernumo bei technologinės plėtros sinonimu. Ir toliau sieksime užtikrinti nuoseklią sėkmę.“

Ponas Madsen kalba anglų, rusų ir serbų-kroatų kalbomis. Brigham Young universitete (JAV) jis yra įgijęs rusų kalbos bakalauro laipsnį su antrine ekonomikos specializacija. Tada Indianos universitete (JAV) jis yra gavęs lingvistikos magistro laipsnį su antrine Rusijos ir Rytų Europos studijų specializacija.

„4Life“ turi atstovybes 25 rinkose, iš kurių aptarnauja visą pasaulį aprėpiantį nepriklausomų platintojų ir jų klientų tinklą.


Daugiau informacijos:
Calvin Jolley
Viceprezidentas
Korporacijos komunikacija
4Life Research
[email protected]