We noticed that you may be viewing lithuania.4life.com from a different country. To get the best experience we suggest double checking that you're on the website closest to you.
  • Renginį veda
  • MARIA JOSE
  • Gaukite didmenines kainas
  • Daugiau nei 20 % nuolaidos jums!
  • Nemokamas siuntimas su užsakymais nuo 125 EUR. Žiūrėkite siuntimo sąlygas.

Nauji „4Life“ direktoriai Tailande ir Indonezijoje

Nauji „4Life“ direktoriai Tailande ir Indonezijoje
Kopijuoti URL
Solt Leik Sitis, Juta, JAV (2024 m. vasario 28 d.) Kompanija „4Life“ Pietryčių Azijoje paskyrė du naujus padalinių direktorius.

Tailando padalinio direktorė Pathamarat (Aim) Tonjunpong iš „4Life“ būstinės Bankoke prižiūrės pardavimą ir veiklą šioje valstybėje. Indonezijoje Kurmanto tokias pačias užduotis atliks iš kompanijos būstinės Džakartoje.

Aim į kompaniją „4Life“ ateina su gausybe darbo su kanalais patirties, į kurią įeina ir darbas korporacinėje pusėje, ir itin sėkmingo platintojų verslo kūrimas su tinklu, apimančiu Tailandą, Korėją bei Japoniją. Ji turi puikius pardavimo, darbo su žmonėmis ir vadybos įgūdžius.

Kurmanto prie „4Life“ prisijungia su daugiau nei dvidešimt metų patirties tiesioginio pardavimo srityje, vienoje iš sėkmingiausių Indonezijos kompanijų. Jo kompetencijos apima veiklos organizavimą, rinkodarą, pardavimą, įskaitant kainodarą, produktų ir atlygio planų strategiją, licencijas bei produktų registraciją, lyderystės mokymus, renginius bei pripažinimą, logistiką ir ne tik.

Aim turi verslo administravimo bakalauro laipsnį. Kurmanto bakalauro laipsnį yra įgijęs verslo administravimo ir finansų valdymo srityje. Aim kalba tajų ir anglų kalbomis. Kurmanto kalba anglų, indonezų ir kinų kalbomis.

Azijos rinkų vyresniojo viceprezidento Dave Nash komentaras: „Džiaugiuosi, kad šie du patyrę profesionalai prisijungia prie „4Life“ šeimos. Abu jie ateina su nuodugniomis žiniomis apie verslą ir yra pasiruošę užtikrinti sėkmę, neabejotinai siekia prisidėti prie mūsų misijos naudotis geresniais mokslo rezultatais, prisidėti prie partnerių sėkmės, filantropijos ir klientų lūkesčių patenkinimo visur, kur tik „4Life“ užsiima verslu.“

Kompanija „4Life“ – „Immune System Company“ – yra pirmoji, junginio „4Life Transfer Factor“ tyrimų naudą pateikusi rinkai. Ji turi biurus dešimtyse rinkų, aptarnauja klientus iš viso pasaulio.

Daugiau informacijos:
Calvin Jolley
Viceprezidentas
Korporacijos komunikacija
4Life Research
[email protected]