„4Life 2019“: klientų apdovanojimai 2019-12-06
„4Life 2019“: klientų apdovanojimai
Solt Leik Sitis, Juta, JAV (2019 m. gruodžio 6 d.) Šie metai kompanijai „4Life“ buvo kupini apdovanojimų ir pripažinimo.

Per pirmąjį 2019 m. ketvirtį, žurnalas LUXlife kompaniją „4Life“ įvardijo kaip „bendrovę, teikiančią geriausius JAV imuninės sistemos papildus“.

Per paskutinįjį ketvirtį organizacija The Golden Bridge Awards produktui „Pre/o Biotics™“ suteikė aukso apdovanojimą už tyrimų ir plėtros komandos pasiektus rezultatus. Šio apdovanojimo žiuri stebi visas pagrindines pramones šakas per Šiaurės Ameriką, Europą, Viduriniuosius Rytus, Azijos ir Ramiojo vandenyno regioną bei Lotynų Ameriką.  Kompanijos mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros viceprezidentas dr. Brent Vaughan šį apdovanojimą atsiėmė San Fransiske (Kalifornija, JAV) vykusioje pripažinimo ceremonijoje.

Atsiimdamas apdovanojimą p. Vaughan sakė: „Mūsų įkūrėjų David ir Bianca Lisonbee, prezidento ir generalinio direktoriaus Danny Lee vardu priimu šį garbingą „Golden Bridge“ apdovanojimą už mūsų produktą „Pre/o Biotics“. Šis pripažinimas yra svarbus mūsų klientams ir mums patiems.“

Niujorke organizacija „American Business Awards“ kompanijos „4Life“ pasiekimus pagerbė „Stevie“ apdovanojimu, suteiktu už geriausius naujus plataus vartojimo produktus.

Galiausiai „Granite“ rajono mokyklų priežiūros institucija fondui „Foundation 4Life™“ suteikė apdovanojimą „Giving Hand“, suteiktą už kompanijos atsidavimą tarnystei kitiems.

„4Life“ turi atstovybes 25 rinkose, iš kurių aptarnauja visą pasaulį aprėpiantį nepriklausomų platintojų ir jų klientų tinklą.

Daugiau informacijos:
Calvin Jolley
Viceprezidentas
Korporacijos komunikacija
4Life Research
[email protected]