Nauja „Team 4Life“ narė 2020-03-12
Nauja „Team 4Life“ narė
Solt Leik Sitis, Juta, JAV (2020 m. kovo 12 d.) Šiandien „4Life“ vadovai įvardijo naujausią „Team 4Life“ narę – Tatiana Pérez. T. Pérez yra profesionali lenktynininkė iš Bogotos (Kolumbija).

Su „4Life“ 2017 metais T. Pérez supažindino Gustavo Sánchez. Nuo tol jos mėgstamiausi produktai yra „Energy Go Stix“ ir „Pro-TF“.

T. Pérez komentaras: „Lenktyniauju savaitgaliais. Mano dienos ilgos, o energijos man reikia daug. Automobilių lenktynėms reikia fizinės ištvermės, koncentracijos ir pozityvaus nusiteikimo.“

T. Pérez aktyviai sportuoja nuo pat vaikystės. Studijuodama veterinariją ji žaidė aukštųjų mokyklų futbolą. Tada atrado aistrą automobilių lenktynėms (per savo brolius) ir 2017-aisiais tapo profesionale.

2018 m. ant nugalėtojų pakylos ji lipo net septynis kartus ir laimėjo Kolumbijos TC2000 B klasės čempionatą, tapusi tik antra moterimi istorijoje, kuriai tai pavyko. Be to, ji tapo pirma moterimi, laimėjusia čempionatą su JAC automobiliu.

Šiemet Tatiana ir jos komanda jėgas bandys A klasės kategorijoje, kurioje lenktyniauja automobiliai galingesniais varikliais.

T. Pérez komentaras: „Kuo stipresnius varžovus turiu įveikti, tuo svarbesni mano treniruotėms tampa „4Life“ produktai. Dabar mano tikslas – laimėti 2020 m. A klasės TC2000 čempionatą.“

Prieš susipažindama su „4Life“ produktais T. Pérez bandė įvairius energinius gėrimus bei maisto papildus. „Niekad nesijaučiau komfortiškai“, – prisipažįsta ji. „Tačiau tada pradėjau vartoti „Pro-TF“. Šis produktas man labai patinka, nes nuo jo pasijuntu soti, tačiau neapsunkstu. Vartoju jį tada ir kai treniruojuosi, ir kai lenktyniauju.“

„4Life“ Kolumbijos padalinio generalinio direktoriaus Nao Lau komentaras: „4Life“ produktai atitinka griežtą mokslinės kompetencijos standartą, todėl yra patrauklūs pasaulinio lygio sportininkams. Pakviesti Tatiana į „Team 4Life“ man yra garbė.“

„4Life“ turi atstovybes 25 rinkose, iš kurių aptarnauja visą pasaulį aprėpiantį nepriklausomų platintojų ir jų klientų tinklą.


Daugiau informacijos:
Calvin Jolley
Viceprezidentas
Korporacijos komunikacija
4Life Research
[email protected]