4Life – privilegijuotoji FK „Atlantas“ papildų tiekėja 2018-05-16
<em>4Life</em> –  privilegijuotoji FK „Atlantas“ papildų tiekėja
Solt Leik Sitis, Juta (2018 m. gegužės 16 d.) Klaipėdos futbolo klubas „Atlantas“, žaidžiantis aukščiausiame Lietuvos divizione, 4Life® įvardijo komandos privilegijuotąja 2018–2019 m. sezono papildų tiekėja. Oficialus pranešimas apie 4Life paramą paskelbtas per susitikimą su futbolo klubo „Atlantas“ generaliniu direktoriumi Vaciu Lekevičiumi, Europos viceprezidentu Rafaeliu Fernándezu, Tarptautinės rinkos viceprezidentu Prestonu Richardsu ir Rytų Europos platintojų paslaugų koordinatore Dinara Kakenova.

FK „Atlantas“ yra pirmoji komanda Europoje, kuri savo treniruočių režimui papildyti naudos tik 4Life® produktus. Platintojams svarbu tai, kad šis bendradarbiavimas padės užtikrinti geresnį prekių ženklo 4Life atpažįstamumą Europoje.

R. Fernándezas: „Ši partnerystė atspindi 4Life komandinio darbo dvasią. Europoje futbolas yra viena populiariausių sporto šakų ir aš neabejoju, kad išskirtinė 4Life parama suteiks futbolo klubui „Atlantas“ naudos, kurios jie ir tikisi.“

FK „Atlantas“ nariai prisijungia prie daugybės kitų 4Life Transfer Factor produktus naudojančių elitinių sportininkų iš viso pasaulio, kurie papildo jais savo treniruočių režimą ir konkuravimo strategiją.

P. Richardsas: „Ši puiki partnerystė padidins 4Life prekių ženklo žinomumą ir tuo pačiu užtikrins reikalingų produktų tiekimą futbolo klubui „Atlantas“.

Visame pasaulyje veikia dešimtys 4Life biurų, aptarnaujančių pasaulinį nepriklausomų platintojų ir jų klientų tinklą.

Daugiau informacijos:
Calvin Jolley
Korporatyvinių ryšių skyriaus viceprezidentas
4Life Research
[email protected]