„4Life“ Kolumbijos padalinys stato namus nepasiturinčioms šeimoms 2018-03-23
„4Life“ Kolumbijos padalinys stato namus nepasiturinčioms šeimoms
Solt Leik Sitis, Juta, JAV (2018 m. kovo 23 d.) Kompanijos „4Life“ padalinys Kolumbijoje prisijungė prie organizacijos Foundation 4Life projekto, kad pastatytų keturis namus nepasiturinčioms šeimoms. Daugiau nei 100 platintojų, „4Life“ darbuotojų ir savanorių ėmėsi bendro tikslo – namus pastatyti per dvi dienas.

Tarnavimo reikalų viceprezidentės Catherine Larsen komentaras: „Didysis šio projekto stebuklas yra tai, kad niekas nebuvo verčiamas dalyvauti. Tam, kad nuveiktų daugiau ir tai padarytų greičiau, darbuotojai dirbo petys petin su platintojais. Žmonės skyrė ne tik pinigus, bet ir savo laiką – visą darbo dieną. Dirbti buvo nelengva, tačiau niekas nesiskundė. Šie namai bus naudingi kelioms kartoms, ne tik žmonėms, kurie juos gauna tiesiogiai. Taip prasideda išties gražūs dalykai.“

Šie namai pastatyti Usmės regione, jiems naudotos ir iš perdirbtų žaliavų pagamintos statybinės medžiagos. Platintojai ne tik prisidėjo tiesioginiais statybos darbais, bet ir užsiėmė labdaros lėšų rinkimu, bendradarbiavo su Catalina Muñoz fondo savanoriais.

Tarnavimo ambasadorės Jenna Lisonbee komentaras: „Tikrasis „4Life“ šeimos bendrumas pasijunta tada, kai visame pasaulyje tarnaujame kitiems. Per būtent šį projektą platintojai tapo artimesniais draugais, išsiugdė tampresni ryšiai komandose. Toks ryšys susiformuoja tik tada, kai drauge tarnaujama kitiems. Nepaprastai džiaugiausi matydama tai, kaip būtent čia, tarnaujant, jų santykiai tampa gilesni.“

Tarp dalyvavusių žymių platintojų buvo „Gold International Diamond“ Norma Rocha ir „International Diamond“ Abigail López, Julieth Galeano, bei Lorena Vega. Dalyvavo ir „4Life“ darbuotojai, pavyzdžiui, „4Life“ Kolumbijos padalinio generalinis direktorius Nao Lau, rinkodaros ir komercijos vadovė Mónica Salas, personalo ir viešųjų ryšių viršininkė Mónica Gómez ir rinkodaros koordinatorė Nathaly González.

24 biurus visame pasaulyje turinti kompanija „4Life“ aptarnauja didžiulį nepriklausomų platintojų ir jų klientų tinklą.

Daugiau informacijos:
Calvin Jolley
Komunikacijos viceprezidentas
4Life Research USA, LLC
[email protected]