„4Life“ įkūrėjus parodė televizija „ABC 4 Utah“ 2018-01-11
„4Life“ įkūrėjus parodė televizija „ABC 4 Utah“
Solt Leik Sitis, Juta, JAV (2018 m. sausio 11 d.) Vakar kompanijos „4Life“ įkūrėjai David ir Bianca Lisonbee buvo parodyti televizijos „ABC 4 Utah“ eteryje. Čia pora kalbėjo apie pagalbą, kurią „Foundation 4Life®“ išsiuntė uragano Marijos aukoms Puerto Rike.

Lisonbee šeima ir kiti kompanijos „4Life“ vadovai neseniai, per Trijų karalių dieną, vaikams pristatė daugiau nei 2 000 žaislų. Visus šiuos žaislus nupirko ir paaukojo „4Life“ pasaulinės būstinės Jutos valstijoje darbuotojai. Šia auka buvo galutinai įgyvendinta trijų pakopų strategija, kurios ėmėsi „Foundation 4Life“, kai Puerto Riką nusiaubė 4 kategorijos audra.

Komentuodamas Trijų karalių dienos renginį David sakė: „Tai buvo viena iš laimingiausių mano gyvenimo dienų: šypsenos šių vaikų veiduose buvo tiesiog nuostabios.“

Padovanoti žaislai – tai anaiptol ne viskas. „Foundation 4Life“ suorganizavo keturis užsakomuosius lėktuvų reisus ir pristatė per 11 tonų skubios pagalbos reikmenų, taip pat aukoms suteikė per 500 000 USD vertės pagalbos pinigais ir produktais. Po to, kai į salą visos šios prekės buvo nuskraidintos lėktuvu, sunkvežimiai jas išvežiojo į keturias „4Life“ paskirstymo vietas.

Bianca: „Pirmiausiai jiems reikėjo esminių dalykų: higienos ir mitybos reikmenų, maisto ir švaraus vandens. Sugebėjome panaudoti mūsų platinimo vietas, kurias šioje šalyje jau turėjome. Į šiuos centrus atėję žmonės galėjo gauti generatorių, švaraus vandens, sulaukti patarimų ir pagalbos.“

Kompanija „4Life“ su Puerto Riku dirba jau ilgai. Nuo pat 2000 metų nepriklausomi platintojai šioje šalyje formavo prekybos tinklus.

Bianca: „Iš tiesų juos laikome tarsi šeimos nariais. Kai jie susidūrė su didžiuliais sunkumais ir nesulaukė pagalbos, iniciatyvos ėmėsi mūsų kompanijos žmonės iš viso pasaulio.“

Žiūrėkite „ABC 4 Utah“ siužetą su David ir Bianca čia.

„4Life“ turi atstovybes 24 rinkose, iš kurių aptarnauja visą pasaulį aprėpiantį nepriklausomų platintojų ir jų klientų tinklą. Foundation 4Life formuoja tarnavimo tradiciją, puoselėdama ilgalaikes, tvarias partnerystes su šeimomis ir bendruomenėmis iš viso pasaulio.

Daugiau informacijos:
Calvin Jolley
Komunikacijos viceprezidentas
4Life Research USA, LLC
[email protected]