„4Life“ Korėjos padalinys priėmė įkūrėjus 2018-03-21
„4Life“ Korėjos padalinys priėmė įkūrėjus
Solt Leik Sitis, Juta, JAV (2018 m. kovo 20 d.) „4Life“ Korėjos padalinys neseniai paminėjo kompanijos dvidešimtmetį. Tam, kad pasimokytų iš įkūrėjų – David ir Bianca Lisonbee – bei prezidento ir generalinio direktoriaus Danny Lee, į „Premier Club“ vakarienę susirinko šimtai platintojų. Renginys vyko Seule, viešbutyje „Sheraton Grand Walkerhill“. Čia taip pat buvo surengta ir naujų „Platinum International Diamond“ – Bak Mi Ae ir Eom Kwang Bok – pasveikinimo ceremonija.

David Lisonbee: „Pamenu kuklią „4Life“ Korėjos padalinio pradžią 2003-aisiais. Nuo tol savo entuziazmu ir stropumu pasiekėte labai daug. Per pastaruosius 20 metų „4Life“ visada siekė maksimumo. Kaip jūsų partneriai, padarysime viską, kad ir kiti 20 metų būtų kuo sėkmingesni.“

Tarp daugiausiai pasiekusių platintojų buvo ir „Platinum International Diamond“ titulus įgiję dr. Jase Khyeam bei Grace Chun. Renginyje dalyvavo šie „Gold International Diamond“: Son Jae Min, Kang Ok Nye, Hong Suk Eui, Choi Ki A ir Park Se Jeong, Ok M. Kim, Kwon Han Sung, Seo Jeong Sook ir Jun Moon Ki, Choi Suk Yoon ir Park Im Ja, Park Jung Hyun, Seo Ji Seon, Yeo Soo Jeong ir Choi Yong Seok, Kim Young Ran, Kim Seon Mi, Kim Jong Won, Kim Ji Woo ir Maeng Chae Hyeon.

Tarp dalyvavusių „4Life“ etatinių darbuotojų taip pat buvo Šiaurės Azijos padalinio viceprezidentas Tony Lee ir pripažinimo reikalų direktorė Jann Shaw.

24 biurus visame pasaulyje turinti kompanija „4Life“ aptarnauja didžiulį nepriklausomų platintojų ir jų klientų tinklą.

Daugiau informacijos:
Calvin Jolley
Komunikacijos viceprezidentas
4Life Research USA, LLC
[email protected]