„4Life“: laimėtojai tarp 100 geriausiųjų pasaulyje 2017-12-29
„4Life“: laimėtojai tarp 100 geriausiųjų pasaulyje
Solt Leik Sitis, Juta, JAV (2017 m. gruodžio 29 d.) Artėjant Naujiesiems kompanija „4Life Research®“ dar kartą sulaukė pripažinimo – 2017 m. ji pateko į geriausių pasaulyje maisto papildų teikėjų šimtuką.

Šią garbę iš dalies nulėmė tai, kad kiek anksčiau kompanija „4Life“ organizacijos „Global Health & Pharma“ buvo išrinkta geriausia JAV sveikatos ir fizinės formos palaikymo papildų teikėja.

Kompaniją „4Life“ David ir Bianca Lisonbee įkūrė 1998 m. Nuo tol ši tiesioginio pardavimo kompanija, kurios centrinė būstinė yra Jutos (JAV) valstijoje, koncentravosi į mokslines naujoves, verslo sėkmę ir filantropiją visur, kur tik jos platintojai užsiima verslu.

Prezidento ir generalinio direktoriaus Danny Lee komentaras: „Šis pripažinimas – puiki dovana Naujųjų išvakarėms.“

2017 m. kompanija gavo keturis organizacijos „American Business Awards“ apdovanojimus „Stevie®“ ir prizą „People's Choice Stevie“, kuris buvo skirtas už „4LifeTransform Burn®“. Dėl „4LifeTransform Burn“ ji taip pat pateko tarp „SupplySide® CPG Editor’s Choice“ finalininkų, iš organizacijos „Global Health & Pharma“ gavo geriausios JAV sveikatos ir fizinės formos palaikymo papildų teikėjos titulą, o dabar dar pateko tarp geriausiųjų pasaulyje – į „Global 100“.

Įkūrėjo ir valdybos pirmininko David Lisonbee komentaras: „Visi šie nuostabūs apdovanojimai mūsų sporto ambasadoriams iš „Team 4Life“, „NSF® International“ gerosios gamybos praktikos registracija mūsų gamybos objektams, įtraukimas į Physicians' Desk Reference ir mūsų platintojai bei verslininkai, kurie yra vieni iš geriausių šioje srityje. Priežasčių būti dėkingiems per šį žiemos švenčių laikotarpį gavome nemažai.“

24 biurus visame pasaulyje turinti kompanija „4Life“ aptarnauja didžiulį nepriklausomų platintojų ir jų klientų tinklą.

Daugiau informacijos:
Calvin Jolley
Komunikacijos viceprezidentas
4Life Research USA, LLC
[email protected]