4Life20 suvažiavime – daugiau kaip 6 000 dalyvių 2018-04-11
<em>4Life20</em> suvažiavime – daugiau kaip 6 000 dalyvių
Solt Leik Sitis, Juta (2018 m. balandžio 11 d.) Trečiadienį prasidėjo 4Life20 Convention: Do Life Differently, jubiliejinis, 20-asis tarptautinis suvažiavimas, kurį organizavo Jutos imuninę sistemą stiprinančių papildų gamintoja ir tiesioginių pardavimų bendrovė 4Life Research.

Daugiau kaip 6 000 dalyvių susirinko Solt Leik Sičio centre, kur buvo pristatomi Pre/o Biotics; Digest4Life Reset System, atnaujintos sudėties populiariausios viskas viename mitybos pakuotės RiteStart Men ir RiteStart Women bei nauja, išskirtinės kokybės eterinių aliejų linija 4Life Essential Oils.

Prezidentas ir generalinis direktorius Danny Lee: „Prabėgus 20 metų, 4Life platintojai ir toliau savo pavyzdžiu įrodo, kad sunkaus darbo ir galimybių sintezė gali gerinti gyvenimo kokybę. Moksliniai tyrimai, infrastruktūra ir programos verslui užtikrina, kad ir ateinančius 20 metų lydėtų sėkmė.“

Per keturias dienas truksiantį renginį, kuris, kaip tikimasi, į Solt Leik Sičio regioną pritrauks daugiau kaip 6 milijonus dolerių per tiesiogines lankytojų išlaidas, bus kuriami ryšiai, vyks vakarėliai, pagerbimo iškilmės, mokslo simpoziumas ir verslumo mokymai, lankomi namuose veikiantys biurai. Penktadienį platintojai turės progą išgirsti pagrindinio pranešėjo Saroo Brierley kalbą. Jis pasidalins savo sėkmės istorija, kuri tapo įkvėpimo šaltiniu kuriant ne vieną apdovanojimą laimėjusį filmą Liūtas.

„Nepaprastai džiaugiamės galėdami vėl pasveikinti 4Life ir jos 6 500 dalyvių Solt Leik Sityje ir Salt Palace konferencijų centre“, kalbėjo Visit Salt Lake prezidentas ir generalinis direktorius Scott’as Beck’as. „Naujas verslas ir suvažiavimai yra labai svarbūs mūsų ir bet kurios kitos bendruomenės sėkmei, tačiau tai, kad Solt Leik Sityje galime priimti grupes po keletą, o 4Life atveju – net septynis kartus, yra ypač svarbu ir tampa viena priežasčių, kodėl taip mylime savo klientus Jutoje“.

Penktadienį platintojai ir bendrovės darbuotojai paruoš tūkstančius užkandžių rinkinių, skirtų Solt Leik Sičio bendruomenės socialiai remtiniems vaikams.

Įkūrėja Bianca Lisonbee: „Per pastaruosius 11-a metų kompanijos labdaros filialas, fondas 4Life, teikė pagalbą įvairiuose kraštuose visame pasaulyje – ten, kur jos reikėjo. 4Life platintojai perėmė mūsų įsipareigojimą dirbti vadovaujantis širdimi ir visuomenės labui.“

Suvažiavimo 4Life20 Convention uždarymas įvyks šeštadienį vakare, konferencijų centre Salt Palace, o uždarymo vakarėlio tema – superherojai. 4Life biurai, aptarnaujantys pasaulinį nepriklausomų platintojų ir jų klientų tinklą, veikia 24-iose rinkose.

Daugiau informacijos:
Calvin Jolley
Ryšių skyriaus viceprezidentas
4Life Research USA, LLC
[email protected]