Foundation 4Life padeda mokyklai Puerto Rike 2018-01-31
<em>Foundation 4Life</em><sup>&trade;</sup> padeda mokyklai Puerto Rike
Solt Leik Sitis, Juta, JAV (2018 m. sausio 31 d.) Fondas Foundation 4Life toliau padeda atsigauti Puerto Rikui: šįsyk drauge su „4Life“ platintojais buvo surengta tarnavimo diena, kurios metu pagalbos sulaukė Toa Altos mieste esanti mokykla Escuela Heraclio H. Rivera.

Platintojų komanda įteikė drabužių, maisto, vandens ir pirmosios pagalbos reikmenų, skirtų pačiai mokyklai ir daugiau nei 100 jos moksleivių šeimų. Escuela Heraclio H. Rivera direktorės Ruth Rosa komentaras: „Dėkoju jums visa širdimi. Mums einasi sunkiai, todėl šios aukos bendruomenei tikrai pravertė.“

Darbuotojai padarė viską, kad ši mokykla, kurioje mokosi apie 200 vaikų, veiktų ir iškart po uragano Marijos. Daugelyje gyvenamųjų namų vis dar nėra elektros, o beveik 75 % gyventojų yra priversti gyventi ne tik be elektros, bet ir be vandentiekio.

„Gold International Diamond“ Jeanny Serra komentaras: „Daugybei bendruomenių trūksta elementarių dalykų. „4Life“ darbuotojai šioje mokykloje padarė tai, kas atrodė neįmanoma – vaikai gali mokytis ir sulaukti palaikymo, kaip įprasta. Jų veiduose matėme tiek dėkingumo. Dabar esame įsitikinę, kad čia dar tikrai sugrįšime. Noriu padėkoti visiems savanoriams, kurie nepaprastai stengėsi, kad šis kilnus tikslas būtų pasiektas. Su Foundation 4Life ir toliau formuosime tarnavimo žmonėms tradiciją.“

Nepriklausomi „4Life“ platintojai šioje saloje prekybos tinklus kuria jau nuo 2000 metų. Ši Foundation 4Life iniciatyva – tai dar vienas projektas, kurio tikslas – padėti vargstančioms pasaulio bendruomenėms atsistoti ant kojų.

„4Life“ turi atstovybes 24 rinkose, iš kurių aptarnauja visą pasaulį aprėpiantį nepriklausomų platintojų ir jų klientų tinklą. Foundation 4Life formuoja tarnavimo tradiciją, puoselėdama ilgalaikes, tvarias partnerystes su šeimomis ir bendruomenėmis iš viso pasaulio.

Daugiau informacijos:
Calvin Jolley
Komunikacijos viceprezidentas
4Life Research USA, LLC
[email protected]