Geriausias kompanijos istorijoje mėnuo pagal pardavimą 2018-06-06
Geriausias kompanijos istorijoje mėnuo pagal pardavimą
Solt Leik Sitis, Juta, JAV (2018 m. birželio 6 d.) Per neseniai vykusią darbuotojų vasaros šventę „4Life®“ prezidentas ir generalinis direktorius Danny Lee pranešė, kad gegužės mėnesio pardavimo rodikliai buvo geriausi per visą kompanijos istoriją. Šiemet kompanija dar ir švenčia veiklos dvidešimtmetį, todėl ši žinia buvo sutikta itin džiugiai.

Tam, kad 1998 m. galėtų rinkai pristatyti „4Life Transfer Factor“, kompanijos įkūrėjai – David ir Bianca Lisonbee – turėjo net įkeisti savo pačių namą. Dabar „4Life“, turinti dešimtis produktų ir biurus 24 valstybėse, įeina į 10 % labiausiai gerbiamų JAV verslų sąrašą. Šiemet „4Life“ iš organizacijos „Corporate USA Today“ sulaukė geriausio sveikatos fizinės formos palaikymo papildų teikėjo titulo, taip pat gavo du sidabrinius „Stevie Awards“, teikiamus „American Business Awards“.

Valdybos vicepirmininko Steve Tew komentaras: „Dvidešimt metų sėkmės – tai didžiulis pasiekimas. Mūsų skaičiai gegužę rodo, kad „4Life“ platintojai stengiasi kaip niekad. Korporacijos vadovybės komandos nariai, tokie kaip Šiaurės Azijos padalinio viceprezidentas Tony Lee, padeda įgyvendinti mūsų misiją visame pasaulyje. Be to, yra puikiai jaučiamas ritmas, kurį formuoja mūsų prezidentas ir generalinis direktorius Danny Lee.“

„4Life“ Korėjos padalinys gegužę pagerino visų laikų rekordą, o trys platintojai pasiekė rangą „Gold International Diamond“. Apskritai „4Life“ gegužės rodikliai, palyginus su tuo pačiu laikotarpiu pernai, padidėjo 13 %.

Augimo rodikliai gegužę, palyginus su tuo pačiu laikotarpiu pernai

Pietų Korėja – 97 %*, Čilė – 44 %*, Vokietija – 18 %*, Kosta Rika – 18 %*, Peru – 15 %,
Rusija – 15 %*, Ekvadoras – 15 %*, Italija – 15 %*, Filipinai – 15 %,
Bolivija – 15 %*, Dominikos Respublika – 10 %

Pono Lee komentaras: „Kai pernai spalį buvau priimtas į šias pareigas, žinojau, kad „4Life“ didžiuojasi ilga ir turininga sėkmės istorija. Galimybę prisidėti prie šios sėkmės per vadybos iniciatyvas ir pagalbą platintojams visame pasaulyje laikau garbe.“

Biurus 24 rinkose visame pasaulyje turinti kompanija „4Life“ aptarnauja didžiulį nepriklausomų platintojų ir jų klientų tinklą.

Daugiau informacijos:
Calvin Jolley
Komunikacijos viceprezidentas
4Life Research USA, LLC
[email protected]