Kolumbijos „4Life®“ stato namus 2018-06-15
Kolumbijos „4Life<sup>&reg;</sup>“ stato namus
Solt Leik Sitis, Juta, JAV (2018 m. birželio 15 d.) Kompanijos „4Life“ padalinys Kolumbijoje, organizacija Foundation 4Life ir fondas „Catalina Muñoz Foundation“ surengė tarnavimo dieną, per kurią buvo pastatyti du šeimoms skirti namai. Daugiau nei 40 platintojų ir „4Life“ darbuotojų šiems namams paaukojo pinigų ir laiko.

Tarnavimo reikalų viceprezidentės Catherine Larsen komentaras: „Nepaprastai džiaugiuosi matydama, kaip Kolumbijoje dirbantys platintojai stengiasi įgyvendinti „4Life“ įkūrėjos Bianca Lisonbee tarnavimo viziją“.

Tai daroma vykdant ilgalaikį namų šeimoms Usmėje (Kolumbija) statymo projektą. Pirmieji keturi namai per dvi dienas buvo pastatyti kovo mėnesį. Pastačius pirmuosius keturis namus atsirado tiek įkvėpimo ir džiaugsmo, kad gauta dar aukų, suteikusių Kolumbijos komandai galimybę pastatyti dar du namus. Šiuo metu planuojama pastatyti dar du, o iš viso – dešimt namų.

„4Life“ Kolumbijos padalinio generalinio direktoriaus Nao Lau komentaras: „Galimybę padėti šeimoms, kurias kamuoja nepritekliai, laikau garbe ir privilegija. Drauge dirbantys platintojai ir darbuotojai tapo puikia komanda, padėjusia dar dviem šeimoms įgyvendinti svajones. Ir toliau palaikysime tarnavimo tradiciją suteikdami platintojams bei darbuotojams kuo daugiau galimybių veikti. Kompanijoje „4Life“ tarnavimas yra visa ko pagrindas. Visada žvelgiame pirmyn ir siekiame pagerinti kuo daugiau gyvenimų.“

Tarp dalyvavusių žymių platintojų buvo „Gold International Diamond“ Norma Rocha ir „International Diamond“ Abigail López bei Julieth Galeano. Tarp dalyvavusių „4Life“ darbuotojų buvo personalo ir ryšių su visuomene viršininkė Mónica Gómez ir rinkodaros koordinatorė Nathaly González.

„4Life“ turi atstovybes 24 rinkose, iš kurių aptarnauja visą pasaulį aprėpiantį nepriklausomų platintojų ir jų klientų tinklą.

Daugiau informacijos:
Calvin Jolley
Komunikacijos viceprezidentas
4Life Research USA, LLC
[email protected]